Hoffenheim vs Molde
Posiadanie piłki
- Hoffenheim 73%
- Molde 27%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
1
Baumann
22
Vogt
11
Grillitsch
28
Richards
3
Kaderabek
16
Rudy
18
Samassekou
30
John
14
Baumgartner
9
Bebou
10
Dabbur
1
Linde
27
Pedersen
5
Sinyan
3
Risa
28
Haugen
14
Knudtzon
17
Aursnes
11
Ellingsen
7
Eikrem
10
Sigurdarson
23
Andersen
Podstawowy skład
Goalkeeper
1 Baumann
Defence
22 Vogt
11 Grillitsch
28 Richards
Midfield
3 Kaderabek
70'
16 Rudy
83'
18 Samassekou
84'
30 John
70'
14 Baumgartner
56'
Forward
9 Bebou
10 Dabbur
Rezerwowi
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Baumann | 0 | 0 | 40.00 (67.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 22 | |
Vogt | 0 | 0 | 102.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 11 | |
Grillitsch | 0 | 0 | 119.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 28 | Richards | 0 | 0 | 94.00 (91.00%) | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Midfield | ||||||||||||||
| 3 | |
Kaderabek | 0 | 0 | 38.00 (76.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 16 | |
Rudy | 0 | 0 | 50.00 (88.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 18 | |
Samassekou | 0 | 0 | 31.00 (87.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 30 | |
John | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Baumgartner | 0 | 0 | 29.00 (72.00%) | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 9 | |
Bebou | 0 | 0 | 23.00 (69.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Dabbur | 0 | 0 | 40.00 (92.00%) | 8.00 | 4.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 12 | |
Pentke | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Adams | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Sessegnon | 0 | 0 | 9.00 (66.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Adamyan | 0 | 0 | 2.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | |
Kramaric | 0 | 0 | 24.00 (91.00%) | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 32 | |
Bogarde | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 33 | |
Rutter | 0 | 0 | 3.00 (66.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 35 | |
Beier | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | Linde | 0 | 0 | 33.00 (39.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Defence | ||||||||||||||
| 27 | |
Pedersen | 0 | 0 | 16.00 (43.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Sinyan | 0 | 0 | 16.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | |
| 3 | Risa | 0 | 0 | 13.00 (53.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 28 | Haugen | 0 | 0 | 24.00 (54.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 | |
| Midfield | ||||||||||||||
| 14 | |
Knudtzon | 0 | 0 | 16.00 (68.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Aursnes | 0 | 0 | 34.00 (55.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 11 | Ellingsen | 0 | 0 | 28.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | |
| Forward | ||||||||||||||
| 7 | |
Eikrem | 0 | 0 | 18.00 (61.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Sigurdarson | 0 | 0 | 16.00 (43.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | Andersen | 0 | 0 | 21.00 (76.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 | |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 15 | Christensen | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 19 | |
Hestad | 0 | 0 | 1.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | Fofana | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 25 | Breivik | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 26 | Eriksen | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 30 | |
Bolly | 0 | 0 | 6.00 (33.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 34 | |
Petersen | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 40 | Ugelvik | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zapowiedź meczu Hoffenheim - Molde
Dru?yna Hoffenheim zajmuje miejsce, które daje awans do europejskich pucharów. W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 0 punktów. Dla obrony Molde najbardziej wymagaj?cymi zawodnikami b?d? Munas Dabbur 6 goli, Christoph Baumgartner 3 goli, Maximilian Beier 2 goli, gdy? w tym sezonie zdobyli najwi?cej bramek z ca?ego sk?adu Hoffenheim. Najwi?cej bramek wypracowa?: Munas Dabbur 1 asyst, Christoph Baumgartner 1 asyst, Maximilian Beier 1 asyst.
??cznie rozegrali 7 w tym sezonie. Wygra? 5 meczów, 2 zako?czy?o si? remisem. 0 zostali pokonani. W 57.14% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 85.71% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 4 meczach Hoffenheim nie straci? bramki. W 3 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 2.86 na mecz
Dru?yna Molde zajmuje miejsce, które daje awans do europejskich pucharów. Ostatnie 5 spotka? zako?czyli bilansem 0 punktów. Molde od 2 spotka? nie mog? pokona? ?adnego rywala. Nie przegra?a meczu od 3 spotka?. Zawodnicy Molde w Liga Europy z najwi?ksz? liczb? bramek: Magnus Eikrem 3 goli, Martin Ellingsen 3 goli, Ohi Anthony Omoijuanfo 3 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Magnus Eikrem 3 asyst.
W 7 meczach zdobyli 12 bramek, co daje ?redni? 1.71 goli na mecz. 3 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 2 remisem. Odnie?li 2 pora?ek. W 85.71% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 85.71% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 1 meczach Molde nie straci? bramki. W 5 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: Molde. Ostatnie mecze obu dru?yn: 0 wygranych Hoffenheim, 0 wygranych Molde, 1 remisów. W 1 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 1 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 1 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Liga Europy
0


