Hoffenheim vs Freiburg
Posiadanie piłki
- Hoffenheim 50%
- Freiburg 50%
Statystyki meczowe
| Corner Kicks |
| Yellow Cards |
| Red cards |
Składy
1
Baumann
23
Hlozek
15
Gendrey
35
Chaves
34
Nsoki
22
Prass
16
Stach
18
Samassekou
7
Bischof
29
Larsen
27
Kramaric
1
Atubolu
38
Gregoritsch
9
Hoeler
30
Guenter
3
Lienhart
28
Ginter
17
Kuebler
6
Osterhage
27
Hoefler
8
Eggestein
42
Doan
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | HranÃ¡Ä | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 3 | |
Kaderabek | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Geiger | 0 | 0 | 7.00 (57.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Berisha | 0 | 0 | 7.00 (57.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | Jurásek | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 25 | |
Akpoguma | 0 | 0 | 8.00 (88.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | |
Tabakovic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 33 | Moerstedt | 0 | 0 | 6.00 (67.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 37 | |
Philipp | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1 | ||||||||||||||
| 1 | |
Baumann | 0 | 0 | 34.00 (71.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 23 | |
Hlozek | 0 | 0 | 23.00 (61.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 15 | Gendrey | 0 | 0 | 40.00 (78.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 3 | ||||||||||||||
| 35 | Chaves | 0 | 0 | 68.00 (84.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 4 | ||||||||||||||
| 34 | |
Nsoki | 0 | 0 | 71.00 (90.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 22 | Prass | 0 | 0 | 69.00 (84.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 6 | ||||||||||||||
| 16 | Stach | 0 | 0 | 49.00 (77.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 7 | ||||||||||||||
| 18 | |
Samassekou | 0 | 0 | 34.00 (91.00%) | 2.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 7 | |
Bischof | 0 | 0 | 44.00 (86.00%) | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 29 | |
Larsen | 0 | 0 | 26.00 (81.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 27 | |
Kramaric | 0 | 0 | 29.00 (93.00%) | 3.00 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 | |
Weisshaupt | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Dinkci | 0 | 0 | 6.00 (67.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | Muslija | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 24 | |
Huth | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | |
Sildillia | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 32 | |
Grifo | 0 | 0 | 23.00 (78.00%) | 2.00 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 33 | Makengo | 0 | 0 | 9.00 (89.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 34 | |
Röhl | 0 | 0 | 7.00 (71.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 37 | Rosenfelder | 0 | 0 | 14.00 (71.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 1 | |
Atubolu | 0 | 0 | 45.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 38 | |
Gregoritsch | 0 | 0 | 16.00 (56.00%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 9 | |
Hoeler | 0 | 0 | 29.00 (57.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 30 | |
Guenter | 0 | 0 | 36.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 3 | |
Lienhart | 0 | 0 | 78.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 28 | |
Ginter | 0 | 0 | 70.00 (90.00%) | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 17 | |
Kuebler | 0 | 0 | 37.00 (89.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 6 | |
Osterhage | 0 | 0 | 16.00 (56.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 27 | |
Hoefler | 0 | 0 | 49.00 (90.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 8 | |
Eggestein | 0 | 0 | 57.00 (82.00%) | 2.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 42 | |
Doan | 0 | 0 | 38.00 (68.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Hoffenheim - Freiburg
Dru?yna Hoffenheim znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (14 miejsce). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 5 punktów. Dla obrony Freiburg najbardziej wymagaj?cymi zawodnikami b?d? Andrej Kramaric 5 goli, Marius Buelter 4 goli, Adam Hlozek 3 goli, gdy? w tym sezonie zdobyli najwi?cej bramek z ca?ego sk?adu Hoffenheim. Najwi?cej bramek wypracowa?: Andrej Kramaric 2 asyst, Marius Buelter 1 asyst, Adam Hlozek 1 asyst.
??cznie rozegrali 12 w tym sezonie. Wygra? 3 meczów, 3 zako?czy?o si? remisem. 6 zostali pokonani. W 58.33% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 83.33% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 2 meczach Hoffenheim nie straci? bramki. W 8 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.42 na mecz
Dru?yna Freiburg znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (7 miejsce). Ostatnie 5 spotka? zako?czyli bilansem 5 punktów. Freiburg od 3 spotka? na wyje?dzie nie mog? pokona? ?adnego rywala. Zawodnicy Freiburg w Bundesliga z najwi?ksz? liczb? bramek: Ritsu Doan 5 goli, Vincenzo Grifo 3 goli, Lucas Hoeler 2 goli. Zawodnicy Ritsu Doan 1 asyst, Vincenzo Grifo 7 asyst, Lucas Hoeler 2 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Hoffenheim, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 12 meczach zdobyli 16 bramek, co daje ?redni? 1.33 goli na mecz. 6 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 2 remisem. Odnie?li 4 pora?ek. W 66.67% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 75.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 4 meczach Freiburg nie straci? bramki. W 5 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Freiburg wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Hoffenheim wygranych 7 meczów , Freiburg wygra?a 14 spotka?, by?o 11 remisów. W 19 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 27 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 25 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Hoffenheim Freiburg
Tabela ligowa tutaj




Bundesliga
1