Guingamp vs Troyes
Posiadanie piłki
- Guingamp 51%
- Troyes 49%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
1
Johnsson
2
Ikoko
29
Kerbrat
15
Sorbon
3
Rebocho
5
Diallo
17
Didot
6
Grenier
12
N'Gbakoto
23
Briand
10
Benezet
1
Zelazny
12
Deplagne
24
Giraudon
22
Herelle
23
Traore
27
Confais
14
Bellugou
8
Darbion
7
Walter
28
Pele
26
Niane
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Johnsson | 0 | 0 | 28.00 (57.10%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 2 | |
Ikoko | 0 | 0 | 37.00 (73.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29 | |
Kerbrat | 0 | 0 | 59.00 (69.50%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 15 | |
Sorbon | 0 | 0 | 46.00 (84.80%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | |
Rebocho | 0 | 0 | 22.00 (77.30%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 5 | |
Diallo | 0 | 0 | 22.00 (72.70%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 17 | |
Didot | 0 | 0 | 54.00 (70.40%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 6 | |
Grenier | 0 | 0 | 48.00 (72.90%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 12 | |
N'Gbakoto | 0 | 0 | 14.00 (50.00%) | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 23 | |
Briand | 0 | 0 | 16.00 (81.30%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Benezet | 0 | 0 | 43.00 (83.70%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 7 | |
Blas | 0 | 0 | 23.00 (82.60%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Caillard | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Phiri | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | Eboa | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 21 | |
Thuram | 0 | 0 | 6.00 (66.70%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Martins-Pereira | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Coco | 0 | 0 | 5.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 8 | |
Deaux | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Camara | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Salibur | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | |
Tabanou | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Zelazny | 0 | 0 | 39.00 (56.40%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 12 | |
Deplagne | 0 | 0 | 30.00 (70.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 24 | |
Giraudon | 0 | 0 | 43.00 (83.70%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 22 | |
Herelle | 0 | 0 | 50.00 (80.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 23 | |
Traore | 0 | 0 | 49.00 (77.60%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 27 | |
Confais | 0 | 0 | 36.00 (75.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Bellugou | 0 | 0 | 41.00 (80.50%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Darbion | 0 | 0 | 35.00 (77.10%) | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 7 | |
Walter | 0 | 0 | 4.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 28 | |
Pele | 0 | 0 | 12.00 (58.30%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 26 | |
Niane | 0 | 0 | 19.00 (73.70%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 2 | |
Cordoval | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Vizcarrondo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Azamoum | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Suk | 0 | 0 | 10.00 (80.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | |
Khaoui | 0 | 0 | 23.00 (73.90%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 18 | |
Saada | 0 | 0 | 12.00 (91.70%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 30 | |
Samassa | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 19 | |
Dingome | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Guingamp - Troyes
Dru?yna Guingamp znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (10 miejsce). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 4 punktów. Czo?owi zawodnicy Guingamp w Liga francuska to Jimmy Briand 6 goli, Mustapha Diallo 5 goli, Yannis Salibur 3 goli. Zawodnicy Jimmy Briand 2 asyst, Yannis Salibur 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Troyes, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 31 meczach zdobyli 32 bramek, co daje ?redni? 1.03 goli na mecz. 10 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 8 remisem. Odnie?li 13 pora?ek. W 45.16% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 77.42% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 10 meczach Guingamp nie straci? bramki. W 13 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Troyes znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 19 miejsce. W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 1 punktów. Od 12 meczów na wyje?dzie nie zaznali smaku wygranej. Do siatki w tym sezonie w Liga francuska najlepiej strzelali zawodnicy Adama Niane 7 goli, Saif-Eddine Khaoui 5 goli, Hyun-Jun Suk 5 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? Guingamp. Zawodnicy Adama Niane 2 asyst, Saif-Eddine Khaoui 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Guingamp, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 31 meczach zdobyli 25 bramek, co daje ?redni? 0.81 goli na mecz. 8 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 5 remisem. Odnie?li 18 pora?ek. W 38.71% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 58.06% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 8 meczach Troyes nie straci? bramki. W 11 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Guingamp wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Guingamp wygranych 8 meczów , Troyes wygra?a 3 spotka?, by?o 6 remisów. W 4 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 9 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 4 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Guingamp Troyes
Tabela ligowa tutaj




Liga francuska
4

