Guingamp vs Saint-Etienne
Posiadanie piłki
- Guingamp 80%
- Saint-Etienne 20%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
1
Johnsson
22
Martins-Pereira
29
Kerbrat
15
Sorbon
27
Tabanou
8
Deaux
5
Diallo
19
Salibur
7
Blas
24
Coco
23
Briand
30
Moulin
11
Silva
4
Lacroix
2
Theophile-Catherine
12
Mbengue
7
Dabo
5
Pajot
8
Diousse
9
Diony
23
Soederlund
10
Cabella
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Johnsson | 0 | 0 | 9.00 (88.90%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 22 | |
Martins-Pereira | 0 | 0 | 21.00 (76.20%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29 | |
Kerbrat | 0 | 0 | 88.00 (94.30%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Sorbon | 0 | 0 | 69.00 (95.70%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | |
Tabanou | 0 | 0 | 67.00 (89.60%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 8 | |
Deaux | 0 | 0 | 43.00 (90.70%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 5 | |
Diallo | 0 | 0 | 68.00 (88.20%) | 5.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 19 | |
Salibur | 0 | 0 | 52.00 (90.40%) | 4.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 7 | |
Blas | 0 | 0 | 72.00 (95.80%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 24 | |
Coco | 0 | 0 | 33.00 (97.00%) | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 23 | |
Briand | 0 | 0 | 21.00 (81.00%) | 4.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 2 | |
Ikoko | 0 | 0 | 29.00 (93.10%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Benezet | 0 | 0 | 41.00 (92.70%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 16 | |
Caillard | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Phiri | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | Eboa | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 21 | |
Thuram | 0 | 0 | 4.00 (100.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | |
Giresse | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 9 | |
Camara | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Didot | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 30 | |
Moulin | 0 | 0 | 42.00 (40.50%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 11 | |
Silva | 0 | 0 | 7.00 (42.90%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 4 | |
Lacroix | 0 | 0 | 7.00 (57.10%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | |
Theophile-Catherine | 0 | 0 | 5.00 (60.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 12 | |
Mbengue | 0 | 0 | 14.00 (64.30%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 7 | |
Dabo | 0 | 0 | 16.00 (56.30%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 5 | |
Pajot | 0 | 0 | 17.00 (35.30%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Diousse | 0 | 0 | 12.00 (75.00%) | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 9 | |
Diony | 0 | 0 | 5.00 (20.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 23 | |
Soederlund | 0 | 0 | 5.00 (40.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Cabella | 0 | 0 | 19.00 (68.40%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | Maisonnial | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 13 | |
Maiga | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Bamba | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Janko | 0 | 0 | 9.00 (44.40%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 20 | |
Hernani | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29 | |
Gabriel | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 33 | Vagner | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Suspended | ||||||||||||||
| 16 | |
Ruffier | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 19 | |
Pogba | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Hamouma | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Perrin | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Guingamp - Saint-Etienne
Dru?yna Guingamp znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (12 miejsce). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 8 punktów. Od 8 meczów u siebie nie zaznali smaku pora?ki. Czo?owi zawodnicy Guingamp w Liga francuska to Jimmy Briand 5 goli, Mustapha Diallo 4 goli, Abdoul Razzagui Camara 2 goli. Zawodnicy Jimmy Briand 1 asyst, Abdoul Razzagui Camara 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Saint-Etienne, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W Guingamp nie wyst?pi? z powodu konktuzji: Abdoul Razzagui Camara, Etienne Didot.
W 18 meczach zdobyli 19 bramek, co daje ?redni? 1.06 goli na mecz. 6 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 5 remisem. Odnie?li 7 pora?ek. W 38.89% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 72.22% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 7 meczach Guingamp nie straci? bramki. W 7 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Team Saint-Etienne currently is on lower place in table (17 position). Saint-Etienne w 5 ostatnich meczach zdoby?a 2 punktów. Saint-Etienne nie wygrali meczu od 9 spotka?. Czo?owi zawodnicy Saint-Etienne w Liga francuska to Jonathan Bamba 5 goli, Vincent Pajot 2 goli, Bryan Dabo 2 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Jonathan Bamba 3 asyst, Vincent Pajot 1 asyst.
W Saint-Etienne nie wyst?pi? z powodu konktuzji: Florentin Pogba, Romain Hamouma, Loic Perrin.
Zawodnicy Stephane Ruffier nie b?d? mogli wyst?pi? w spotkaniu z powodu zawieszenia (kartki itp).
W 18 meczach zdobyli 17 bramek, co daje ?redni? 0.94 goli na mecz. 5 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 5 remisem. Odnie?li 8 pora?ek. W 61.11% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 72.22% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 5 meczach Saint-Etienne nie straci? bramki. W 7 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Saint-Etienne wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Guingamp wygranych 3 meczów , Saint-Etienne wygra?a 6 spotka?, by?o 3 remisów. W 6 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 9 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 4 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Guingamp Saint-Etienne
Tabela ligowa tutaj




Liga francuska
2


