Guingamp vs Amiens
Posiadanie piłki
- Guingamp 67%
- Amiens 33%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
1
Johnsson
22
Martins-Pereira
29
Kerbrat
20
Eboa
27
Tabanou
7
Blas
17
Didot
9
Camara
5
Diallo
10
Benezet
23
Briand
1
Gurtner
19
Bessat
2
Gouano
3
Adenon
35
Avelar
37
Gakpe
34
Zungu
6
Monconduit
7
Tusumgama
14
Kakuta
28
Traore
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Johnsson | 0 | 0 | 30.00 (76.70%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 22 | |
Martins-Pereira | 0 | 0 | 59.00 (86.40%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29 | |
Kerbrat | 0 | 0 | 54.00 (83.30%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 20 | Eboa | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 27 | |
Tabanou | 0 | 0 | 45.00 (82.20%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 7 | |
Blas | 0 | 0 | 52.00 (80.80%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 17 | |
Didot | 0 | 0 | 71.00 (80.30%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 9 | |
Camara | 0 | 0 | 22.00 (81.80%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 5 | |
Diallo | 0 | 0 | 13.00 (69.20%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Benezet | 0 | 0 | 47.00 (76.60%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 23 | |
Briand | 0 | 0 | 32.00 (84.40%) | 4.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 3 | |
Rebocho | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Deaux | 0 | 0 | 9.00 (66.70%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 11 | |
Privat | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Caillard | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Thuram | 0 | 0 | 10.00 (70.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Coco | 0 | 0 | 11.00 (100.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 26 | |
Giresse | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 2 | |
Ikoko | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Salibur | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Gurtner | 0 | 0 | 38.00 (42.10%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 19 | Bessat | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2 | |
Gouano | 0 | 0 | 21.00 (76.20%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | |
Adenon | 0 | 0 | 21.00 (76.20%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 35 | |
Avelar | 0 | 0 | 17.00 (64.70%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 37 | |
Gakpe | 0 | 0 | 12.00 (41.70%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 34 | |
Zungu | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Monconduit | 0 | 0 | 23.00 (60.90%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 7 | |
Tusumgama | 0 | 0 | 17.00 (76.50%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Kakuta | 0 | 0 | 27.00 (63.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 28 | |
Traore | 0 | 0 | 18.00 (66.70%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 10 | |
Bourgaud | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | Dibassy | 0 | 0 | 4.00 (100.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 13 | |
Cornette | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Konate | 0 | 0 | 11.00 (27.30%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | Bouet | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 23 | Ielsh | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 26 | |
N'Gosso | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 8 | Fofana | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 24 | |
Bodmer | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Guingamp - Amiens
Dru?yna Guingamp znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (11 miejsce). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 7 punktów. Od 4 meczów u siebie nie zaznali smaku pora?ki. Czo?owi zawodnicy Guingamp w Liga francuska to Jimmy Briand 3 goli, Mustapha Diallo 3 goli, Marcus Thuram 2 goli. Zawodnicy , Marcus Thuram 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Amiens, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W Guingamp nie wyst?pi? z powodu konktuzji: Jordan Ikoko, Yannis Salibur, Marcus Thuram.
W 10 meczach zdobyli 12 bramek, co daje ?redni? 1.20 goli na mecz. 4 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 1 remisem. Odnie?li 5 pora?ek. W 50.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 90.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 3 meczach Guingamp nie straci? bramki. W 5 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Team Amiens currently is on lower place in table (17 position). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 6 punktów. Od 2 meczów na wyje?dzie nie zaznali smaku wygranej. Najlepsi zawodnicy Amiens w Liga francuska, którzy strzelili najwi?cej bramek dla klubu: Moussa Konate 2 goli, Gael Kakuta 2 goli, Guy N'Gosso 1 goli. Najwi?cej bramek wypracowa?: Moussa Konate 1 asyst.
Kontuzjowani zawodnicy Amiens: Guessouma Fofana, Mathieu Bodmer.
??cznie rozegrali 9 w tym sezonie. Wygra? 3 meczów, 0 zako?czy?o si? remisem. 6 zostali pokonani. W 22.22% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 55.56% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 3 meczach Amiens nie straci? bramki. W 0 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 0.56 na mecz
Bezpo?rednie mecze: Amiens wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Guingamp wygranych 4 meczów , Amiens wygra?a 7 spotka?, by?o 6 remisów. W 10 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 14 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 12 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Guingamp Amiens
Tabela ligowa tutaj




Liga francuska
1


