Gil Vicente vs Aves
Posiadanie piłki
- Gil Vicente 49%
- Aves 51%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
33
Denis
2
Pinto
5
Rodrigao
26
Fernandes
55
Gomes
24
Kraev
3
Soares
8
Goncalves
7
Lourency
91
Lima
70
Ribeiro
12
Szymonek
77
Milos
44
Morais
15
Diakhite
32
Mananga
19
Mangas
26
Tshibola
7
Oliveira
29
Falcao
23
Mohammadi
90
Suares
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 33 | |
Denis | 0 | 0 | 27.00 (64.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 2 | |
Pinto | 0 | 0 | 25.00 (64.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 5 | |
Rodrigao | 0 | 0 | 19.00 (61.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 26 | |
Fernandes | 0 | 0 | 25.00 (86.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 55 | |
Gomes | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 24 | |
Kraev | 0 | 0 | 8.00 (50.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | |
Soares | 0 | 0 | 18.00 (78.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 4.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 8 | |
Goncalves | 0 | 0 | 18.00 (81.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 7 | |
Lourency | 0 | 0 | 19.00 (65.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 91 | |
Lima | 0 | 0 | 7.00 (70.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 70 | |
Ribeiro | 0 | 0 | 20.00 (80.00%) | 6.00 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | Bruno | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 6 | |
Afonso | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Naidji | 0 | 0 | 6.00 (60.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Vieira | 0 | 0 | 3.00 (60.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | |
Arthur | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Carvalho | 0 | 0 | 3.00 (100.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Banguera | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | |
Baraye | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29 | |
Lino | 0 | 0 | 7.00 (100.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 12 | |
Szymonek | 0 | 0 | 11.00 (57.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 77 | |
Milos | 0 | 0 | 12.00 (66.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 44 | Morais | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 15 | |
Diakhite | 0 | 0 | 26.00 (81.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 32 | |
Mananga | 0 | 0 | 43.00 (89.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 4.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 19 | |
Mangas | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 26 | |
Tshibola | 0 | 0 | 21.00 (84.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Oliveira | 0 | 0 | 24.00 (72.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 29 | Falcao | 0 | 0 | 33.00 (63.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 23 | Mohammadi | 0 | 0 | 8.00 (80.00%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 | |
| Forward | ||||||||||||||
| 90 | Suares | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | Aflalo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 10 | Delgado | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 14 | Mouandilmadji | 0 | 0 | 2.00 (50.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | |
| 20 | Banjaqui | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 25 | |
Afonso | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | Macedo | 0 | 0 | 1.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 28 | Lourenco | 0 | 0 | 7.00 (87.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 45 | Varela | 0 | 0 | 1.00 (100.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 55 | |
Estrela | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Gil Vicente - Aves
Dru?yna Gil Vicente znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (11 miejsce). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 4 punktów. Gil Vicente nie wygrali meczu od 4 spotka?. Najwi?cej bramek w Liga portugalska dla Gil Vicente zdobyli: Sandro Lima 10 goli, Bozhidar Kraev 5 goli, Lourency 3 goli. Najwi?cej bramek wypracowali: Sandro Lima 1 asyst, Bozhidar Kraev 1 asyst, Lourency 2 asyst.
??cznie rozegrali 27 w tym sezonie. Wygra? 7 meczów, 9 zako?czy?o si? remisem. 11 zostali pokonani. W 44.44% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 70.37% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 6 meczach Gil Vicente nie straci? bramki. W 15 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.00 na mecz
Dru?yna Aves znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 18 miejsce. W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 1 punktów. Aves nie wygrali meczu od 8 spotka?. Najwi?cej bramek w Liga portugalska dla Aves zdobyli: Mehrdad Mohammadi 7 goli, Welinton 7 goli, Enzo Zidane 2 goli. Najwi?cej bramek wypracowali: Mehrdad Mohammadi 5 asyst, Welinton 3 asyst.
??cznie rozegrali 27 w tym sezonie. Wygra? 4 meczów, 2 zako?czy?o si? remisem. 21 zostali pokonani. W 51.85% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 70.37% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 3 meczach Aves nie straci? bramki. W 13 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 0.85 na mecz
Bezpo?rednie mecze: Gil Vicente wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Gil Vicente wygranych 6 meczów , Aves wygra?a 4 spotka?, by?o 6 remisów. W 7 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 12 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 10 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Gil Vicente Aves
Tabela ligowa tutaj




Liga portugalska
3

