Getafe vs Las Palmas
Posiadanie piłki
- Getafe 32%
- Las Palmas 68%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
13
Guaita
22
Suarez
2
Djene
16
Cala
3
Antunes
12
Portillo
14
Mora
21
Fajr
23
Diedhiou
19
Molina
9
Rodriguez
1
Lizoain
12
Michel
22
Navarro
17
Bigas
23
Castellano
25
Aquilani
18
Castellano
10
Tannane
21
Viera
7
Remy
9
Calleri
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 13 | |
Guaita | 0 | 0 | 16.00 (47.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 22 | |
Suarez | 0 | 0 | 24.00 (68.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 2 | |
Djene | 0 | 0 | 17.00 (81.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Cala | 0 | 0 | 18.00 (61.10%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 3 | |
Antunes | 0 | 0 | 13.00 (81.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 12 | |
Portillo | 0 | 0 | 24.00 (66.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Mora | 0 | 0 | 23.00 (85.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 6.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 21 | |
Fajr | 0 | 0 | 34.00 (89.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Diedhiou | 0 | 0 | 8.00 (72.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 5.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 19 | |
Molina | 0 | 0 | 10.00 (66.00%) | 2.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 9 | |
Rodriguez | 0 | 0 | 11.00 (64.00%) | 4.00 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Martinez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Gonzalez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Jimenez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 8 | |
Lacen | 0 | 0 | 4.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Shibasaki | 0 | 0 | 6.00 (66.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 15 | |
Molinero | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Montero | 0 | 0 | 1.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 5 | |
Bergara | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Chuli | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Suspended | ||||||||||||||
| 18 | |
Arambarri | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Lizoain | 0 | 0 | 13.00 (76.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 12 | |
Michel | 0 | 0 | 10.00 (71.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 22 | |
Navarro | 0 | 0 | 45.00 (93.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 4.00 | 0 | 0 |
| 17 | |
Bigas | 0 | 0 | 48.00 (82.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Castellano | 0 | 0 | 40.00 (93.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 25 | |
Aquilani | 0 | 0 | 105.00 (83.80%) | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 18 | |
Castellano | 0 | 0 | 60.00 (90.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Tannane | 0 | 0 | 28.00 (90.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 |
| 21 | |
Viera | 0 | 0 | 80.00 (90.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 7 | |
Remy | 0 | 0 | 18.00 (78.00%) | 4.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 9 | |
Calleri | 0 | 0 | 16.00 (80.00%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 2 | |
Simon | 0 | 0 | 47.00 (85.10%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 4 | |
Gomez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Garcia | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Momo | 0 | 0 | 7.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | |
Chichizola | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Santana | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Toledo | 0 | 0 | 8.00 (100.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Suspended | ||||||||||||||
| 3 | |
Lemos | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 8 | |
Halilovic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Vitolo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Getafe - Las Palmas
Dru?yna Getafe znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (11 miejsce). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 7 punktów. Od 2 meczów nie zaznali smaku wygranej. Od 4 meczów u siebie nie zaznali smaku pora?ki. Do siatki w tym sezonie w Liga hiszpa?ska najlepiej strzelali zawodnicy Angel Rodriguez 6 goli, Jorge Molina 4 goli, Markel Bergara 4 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? Las Palmas. Zawodnicy , Jorge Molina 2 asyst, Markel Bergara 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Las Palmas, gdy? maj? najwi?cej asyst.
Kontuzjowani zawodnicy Getafe: Markel Bergara, Chuli.
Z powodu zawieszenia Mauro Arambarri nie wybiegn? na boisko.
W 16 meczach zdobyli 20 bramek, co daje ?redni? 1.25 goli na mecz. 5 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 5 remisem. Odnie?li 6 pora?ek. W 50.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 62.50% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 4 meczach Getafe nie straci? bramki. W 9 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Las Palmas znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 19 miejsce. W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 5 punktów. Las Palmas nie wygrali meczu na wyje?dzie od 6 spotka?. Czo?owi zawodnicy Las Palmas w Liga hiszpa?ska to Loic Remy 5 goli, Jonathan Calleri 4 goli, Jonathan Viera 2 goli. Zawodnicy , Jonathan Viera 3 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Getafe, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W Las Palmas nie wyst?pi? z powodu konktuzji: Alen Halilovic, Vitolo.
Z powodu zawieszenia Paolo Lemos nie wybiegn? na boisko.
W 16 meczach zdobyli 13 bramek, co daje ?redni? 0.81 goli na mecz. 3 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 2 remisem. Odnie?li 11 pora?ek. W 56.25% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 75.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 2 meczach Las Palmas nie straci? bramki. W 6 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: Getafe. Ostatnie mecze obu dru?yn: 4 wygranych Getafe, 2 wygranych Las Palmas, 2 remisów. W 5 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 6 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 3 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Liga hiszpańska
2


