Getafe vs Girona
Posiadanie piłki
- Getafe 39%
- Girona 61%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
13
Soria
2
Djene
6
Duarte
15
Alderete
22
Suarez
9
Portu
20
Maksimovic
16
Algobia
17
Haddadi
19
Mayoral
10
Unal
13
Gazzaniga
4
Martinez
22
Bueno
15
Juanpe
16
Hernandez
18
Romeu
8
Tsigankov
14
Garcia
24
Garcia
17
Riquelme
9
Castellano
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 13 | |
Soria | 0 | 0 | 24.00 (25.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 2 | |
Djene | 0 | 0 | 24.00 (54.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Duarte | 0 | 0 | 25.00 (64.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Alderete | 0 | 0 | 31.00 (61.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 5.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 22 | |
Suarez | 0 | 0 | 21.00 (76.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 9 | |
Portu | 0 | 0 | 30.00 (66.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 20 | |
Maksimovic | 0 | 0 | 26.00 (80.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Algobia | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Haddadi | 0 | 0 | 24.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 19 | |
Mayoral | 0 | 0 | 25.00 (84.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Unal | 0 | 0 | 23.00 (56.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Casilla | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | |
Angileri | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Alvarez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Milla | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 7 | |
Mata | 0 | 0 | 1.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | Seoane | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 11 | |
Alena | 0 | 0 | 7.00 (28.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Latasa | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | Iglesias | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 23 | |
Mitrovic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Villar | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | |
Conde | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 13 | |
Gazzaniga | 0 | 0 | 35.00 (57.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 4 | |
Martinez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | Bueno | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 15 | |
Juanpe | 0 | 0 | 32.00 (90.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | Hernandez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Midfield | ||||||||||||||
| 18 | |
Romeu | 0 | 0 | 69.00 (66.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 4.00 | 0 | 0 |
| 8 | Tsigankov | 0 | 0 | 33.00 (69.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 14 | |
Garcia | 0 | 0 | 21.00 (76.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Garcia | 0 | 0 | 50.00 (82.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 |
| 17 | |
Riquelme | 0 | 0 | 16.00 (68.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 9 | |
Castellano | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Carlos | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | |
Bernardo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | |
Gutierrez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Lopez | 0 | 0 | 48.00 (81.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 7 | |
Stuani | 0 | 0 | 1.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Fernandez | 0 | 0 | 15.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | |
Suarez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | Carvalho | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 23 | |
Martin | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | Fuidias | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 33 | Casals | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 36 | Artero | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Injured | ||||||||||||||
| 6 | |
Kebe | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | Couto | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 21 | |
Herrera | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | Callens | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zapowiedź meczu Getafe - Girona
Dru?yna Getafe znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 19 miejsce. W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 5 punktów. Od 2 meczów u siebie nie zaznali smaku pora?ki. Do siatki w tym sezonie w Liga hiszpa?ska najlepiej strzelali zawodnicy Enes Unal 8 goli, Borja Mayoral 5 goli, Carles Alena 2 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? Girona. Zawodnicy Enes Unal 3 asyst, Carles Alena 2 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Girona, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 23 meczach zdobyli 20 bramek, co daje ?redni? 0.87 goli na mecz. 5 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 7 remisem. Odnie?li 11 pora?ek. W 39.13% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 60.87% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 7 meczach Getafe nie straci? bramki. W 11 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Girona znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (11 miejsce). Girona w 5 ostatnich meczach zdoby?a 9 punktów. Od 2 meczów nie zaznali smaku pora?ki. Do siatki w tym sezonie w Liga hiszpa?ska najlepiej strzelali zawodnicy Cristian Stuani 6 goli, Valentin Castellano 5 goli, Rodrigo Riquelme 4 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? Getafe. Zawodnicy , Rodrigo Riquelme 2 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Getafe, gdy? maj? najwi?cej asyst.
Kontuzjowani zawodnicy Girona: Ibrahima Kebe, Yan Couto, Yangel Herrera, Alexander Callens.
W 23 meczach zdobyli 36 bramek, co daje ?redni? 1.57 goli na mecz. 8 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 6 remisem. Odnie?li 9 pora?ek. W 56.52% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 78.26% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 1 meczach Girona nie straci? bramki. W 17 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Girona wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Getafe wygranych 3 meczów , Girona wygra?a 4 spotka?, by?o 4 remisów. W 4 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 9 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 7 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Getafe Girona
Tabela ligowa tutaj




Liga hiszpańska
3

