Getafe vs Almeria
Posiadanie piłki
- Getafe 54%
- Almeria 46%
Statystyki meczowe
| Corner Kicks |
| Yellow Cards |
| Red cards |
Składy
13
Soria
19
Mayoral
14
Latasa
22
Suarez
4
Alvarez
18
Angel
15
Alderete
16
Rico
5
Milla
20
Maksimovic
12
Greenwood
25
Maximiano
7
Ramazani
12
Baptistao
10
Embarba
24
Mende
21
Brandariz
3
Gonzalez
15
Akieme
4
Baba
19
Arribas
5
Robertone
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | |
Daniel | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | |
Djene | 0 | 0 | 17.00 (65.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 3 | |
Angileri | 0 | 0 | 2.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Duarte | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Mata | 0 | 0 | 4.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Rodriguez | 0 | 0 | 37.00 (73.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 11 | |
Alena | 0 | 0 | 5.00 (80.00%) | 2.00 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 17 | |
Lozano | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | Iglesias | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 23 | |
Mitrovic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 32 | Camuñas | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 13 | |
Soria | 0 | 0 | 32.00 (53.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 19 | |
Mayoral | 0 | 0 | 31.00 (84.00%) | 4.00 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 14 | |
Latasa | 0 | 0 | 27.00 (73.00%) | 3.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 22 | |
Suarez | 0 | 0 | 27.00 (89.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 4 | |
Alvarez | 0 | 0 | 29.00 (70.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 18 | |
Angel | 0 | 0 | 15.00 (67.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 15 | |
Alderete | 0 | 0 | 28.00 (67.00%) | 2.00 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 16 | |
Rico | 0 | 0 | 48.00 (69.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 5 | Milla | 0 | 0 | 58.00 (88.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 8 | ||||||||||||||
| 20 | |
Maksimovic | 0 | 0 | 35.00 (58.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 12 | |
Greenwood | 0 | 0 | 30.00 (77.00%) | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | |
Marino | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | |
Kaiky | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Martinez | 0 | 0 | 2.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Melero | 0 | 0 | 11.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 13 | |
Martinez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Marques | 0 | 0 | 10.00 (70.00%) | 2.00 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 17 | |
Pozo | 0 | 0 | 18.00 (89.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Centelles | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Montes | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 28 | Dhimi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 34 | Sanca | 0 | 0 | 8.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 25 | |
Maximiano | 0 | 0 | 32.00 (53.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 7 | |
Ramazani | 0 | 0 | 14.00 (43.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 12 | |
Baptistao | 0 | 0 | 31.00 (39.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 10 | |
Embarba | 0 | 0 | 15.00 (47.00%) | 3.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 24 | |
Mende | 0 | 0 | 15.00 (60.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 21 | |
Brandariz | 0 | 0 | 36.00 (76.00%) | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 3 | |
Gonzalez | 0 | 0 | 35.00 (80.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 15 | |
Akieme | 0 | 0 | 29.00 (45.00%) | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 4 | |
Baba | 0 | 0 | 54.00 (74.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 19 | Arribas | 0 | 0 | 27.00 (89.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 7 | ||||||||||||||
| 5 | |
Robertone | 0 | 0 | 26.00 (77.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Getafe - Almeria
Dru?yna Getafe znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (11 miejsce). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 7 punktów. Od 7 meczów nie zaznali smaku pora?ki. Do siatki w tym sezonie w Liga hiszpa?ska najlepiej strzelali zawodnicy Borja Mayoral 7 goli, Juan Latasa 2 goli, Mason Greenwood 1 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? Almeria. Zawodnicy Borja Mayoral 1 asyst, Mason Greenwood 3 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Almeria, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 13 meczach zdobyli 15 bramek, co daje ?redni? 1.15 goli na mecz. 3 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 7 remisem. Odnie?li 3 pora?ek. W 46.15% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 61.54% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 5 meczach Getafe nie straci? bramki. W 7 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Team Almeria currently is on lower place in table (20 position). Ostatnie 5 spotka? zako?czyli bilansem 0 punktów. Najlepsi zawodnicy Almeria w Liga hiszpa?ska, którzy strzelili najwi?cej bramek dla klubu: Sergio Arribas 5 goli, Luis Suarez 4 goli, Leo Baptistao 2 goli.
??cznie rozegrali 13 w tym sezonie. Wygra? 0 meczów, 3 zako?czy?o si? remisem. 10 zostali pokonani. W 76.92% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 92.31% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 0 meczach Almeria nie straci? bramki. W 10 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.15 na mecz
Bezpo?rednie mecze: Getafe wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Getafe wygranych 9 meczów , Almeria wygra?a 6 spotka?, by?o 7 remisów. W 8 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 14 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 11 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Getafe Almeria
Tabela ligowa tutaj




Liga hiszpańska
2