Genoa vs Sassuolo
Posiadanie piłki
- Genoa 51%
- Sassuolo 49%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
1
Perin
13
Rossettini
2
Spolli
87
Zukanovic
14
Biraschi
30
Rigoni
21
Brlek
8
Bertolacci
93
Laxalt
19
Pandev
10
Lapadula
47
Consigli
21
Lirola
24
Goldaniga
15
Acerbi
13
Peluso
7
Missiroli
4
Magnanelli
32
Duncan
25
Berardi
11
Falcinelli
16
Politano
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Perin | 0 | 0 | 17.00 (58.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 13 | |
Rossettini | 0 | 0 | 34.00 (73.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | |
Spolli | 0 | 0 | 21.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 87 | |
Zukanovic | 0 | 0 | 32.00 (82.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 14 | |
Biraschi | 0 | 0 | 27.00 (58.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 30 | |
Rigoni | 0 | 0 | 44.00 (97.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 21 | |
Brlek | 0 | 0 | 36.00 (77.80%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | |
Bertolacci | 0 | 0 | 37.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 93 | |
Laxalt | 0 | 0 | 27.00 (69.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 19 | |
Pandev | 0 | 0 | 20.00 (76.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Lapadula | 0 | 0 | 12.00 (85.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 3 | |
Gentiletti | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Cofie | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Taarabt | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Galabinov | 0 | 0 | 19.00 (84.20%) | 3.00 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Lazovic | 0 | 0 | 12.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Lamanna | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | |
Ricci | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 38 | |
Zima | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 40 | |
Omeonga | 0 | 0 | 1.00 (33.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 49 | |
Rossi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 64 | |
Pellegri | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 18 | |
Migliore | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 47 | |
Consigli | 0 | 0 | 16.00 (76.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 21 | |
Lirola | 0 | 0 | 38.00 (79.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 24 | |
Goldaniga | 0 | 0 | 18.00 (69.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Acerbi | 0 | 0 | 24.00 (80.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | |
Peluso | 0 | 0 | 25.00 (71.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 7 | |
Missiroli | 0 | 0 | 32.00 (76.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Magnanelli | 0 | 0 | 45.00 (76.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 32 | |
Duncan | 0 | 0 | 24.00 (75.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 25 | |
Berardi | 0 | 0 | 37.00 (72.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 11 | Falcinelli | 0 | 0 | 3.00 (60.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 3.00 | 0 | 0 | |
| 16 | |
Politano | 0 | 0 | 25.00 (73.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 6 | |
Mazzitelli | 0 | 0 | 3.00 (60.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Matri | 0 | 0 | 7.00 (87.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | Scamacca | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 22 | |
Frattesi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Gazzola | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | |
Silva | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29 | |
Cassata | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 39 | |
Dell'Orco | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 70 | Marson | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 77 | |
Pegolo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 90 | |
Ragusa | 0 | 0 | 7.00 (85.70%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 98 | |
Adjapong | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 8 | |
Biondini | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | |
Sensi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 55 | |
Letschert | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Genoa - Sassuolo
Team Genoa currently is on lower place in table (16 position). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 8 punktów. U siebie od 3 meczów nie zosta?a pokonana. Najlepsi zawodnicy Genoa w Serie A, którzy strzelili najwi?cej bramek dla klubu: Adel Taarabt 2 goli, Luca Rigoni 2 goli, Andrey Galabinov 2 goli. Najwi?cej bramek wypracowali: Adel Taarabt 2 asyst, Luca Rigoni 2 asyst, Andrey Galabinov 1 asyst.
Kontuzjowani zawodnicy Genoa: Francesco Migliore, Federico Ricci.
??cznie rozegrali 19 w tym sezonie. Wygra? 4 meczów, 6 zako?czy?o si? remisem. 9 zostali pokonani. W 26.32% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 42.11% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 7 meczach Genoa nie straci? bramki. W 7 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 0.79 na mecz
Dru?yna Sassuolo znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (14 miejsce). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 10 punktów. Nie przegra?a meczu od 4 spotka?. Do siatki w tym sezonie w Serie A najlepiej strzelali zawodnicy Matteo Politano 3 goli, Alessandro Matri 3 goli, Diego Falcinelli 2 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? Genoa. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Matteo Politano 3 asyst.
Kontuzjowani zawodnicy Sassuolo: Davide Biondini, Stefano Sensi, Domenico Berardi, Cristian Dell'Orco, Timo Letschert, Claud Adjapong.
W 19 meczach zdobyli 13 bramek, co daje ?redni? 0.68 goli na mecz. 6 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 3 remisem. Odnie?li 10 pora?ek. W 42.11% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 57.89% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 6 meczach Sassuolo nie straci? bramki. W 7 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Sassuolo wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Genoa wygranych 3 meczów , Sassuolo wygra?a 4 spotka?, by?o 2 remisów. W 4 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 6 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 4 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Genoa Sassuolo
Tabela ligowa tutaj




Serie A
1


