Fulham vs Aston Villa
Posiadanie piłki
- Fulham 52%
- Aston Villa 48%
Statystyki meczowe
| Corner Kicks |
| Yellow Cards |
| Red cards |
Składy
1
Leno
7
Jimenez
2
Tete
5
Andersen
3
Ughelumba
33
Robinson
18
Pereira
16
Berge
11
Traore
32
Rowe
17
Iwobi
23
Martinez
11
Watkins
12
Digne
14
Torres
3
Carlos
2
Cash
8
Tielemans
24
Onana
41
Ramsey
27
Rogers
31
Bailey
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 | |
Reed | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Wilson | 0 | 0 | 8.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 9 | Muniz | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 10 | |
Cairney | 0 | 0 | 20.00 (95.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | Nelson | 0 | 0 | 15.00 (92.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 23 | Benda | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 24 | King | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 30 | |
Sessegnon | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 31 | |
Diop | 0 | 0 | 17.00 (94.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1 | ||||||||||||||
| 1 | |
Leno | 0 | 0 | 27.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 7 | |
Jimenez | 0 | 0 | 18.00 (72.00%) | 4.00 | 2.00 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 2 | |
Tete | 0 | 0 | 32.00 (90.00%) | 2.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 5 | |
Andersen | 0 | 0 | 40.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 3 | Ughelumba | 0 | 0 | 68.00 (90.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 5 | ||||||||||||||
| 33 | |
Robinson | 0 | 0 | 36.00 (83.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 18 | |
Pereira | 0 | 0 | 17.00 (65.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 16 | |
Berge | 0 | 0 | 36.00 (92.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 11 | |
Traore | 0 | 0 | 9.00 (89.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 32 | |
Rowe | 0 | 0 | 33.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 17 | |
Iwobi | 0 | 0 | 49.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | |
Ngoyo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Barkley | 0 | 0 | 15.00 (93.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
McGinn | 0 | 0 | 4.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Palacio | 0 | 0 | 4.00 (75.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 10 | |
Buendia | 0 | 0 | 8.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 18 | Gauci | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 19 | Philogene-Bidace | 0 | 0 | 3.00 (67.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 22 | Maatsen | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 44 | |
Kamara | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1 | ||||||||||||||
| 23 | |
Martinez | 0 | 0 | 30.00 (87.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 11 | Watkins | 0 | 0 | 9.00 (56.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 5 | ||||||||||||||
| 12 | |
Digne | 0 | 0 | 30.00 (90.00%) | 3.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 14 | |
Torres | 0 | 0 | 49.00 (92.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 3 | |
Carlos | 0 | 0 | 49.00 (94.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 2 | |
Cash | 0 | 0 | 37.00 (92.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 8 | |
Tielemans | 0 | 0 | 66.00 (91.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 24 | Onana | 0 | 0 | 33.00 (94.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 10 | ||||||||||||||
| 41 | |
Ramsey | 0 | 0 | 26.00 (81.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 27 | Rogers | 0 | 0 | 25.00 (76.00%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 8 | ||||||||||||||
| 31 | |
Bailey | 0 | 0 | 14.00 (93.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Fulham - Aston Villa
Dru?yna Fulham znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (8 miejsce). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 8 punktów. Czo?owi zawodnicy Fulham w Premier League to Raul Jimenez 3 goli, Emile Smith Rowe 2 goli, Adama Traore 1 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Raul Jimenez 1 asyst, Emile Smith Rowe 1 asyst, Adama Traore 2 asyst.
W 7 meczach zdobyli 10 bramek, co daje ?redni? 1.43 goli na mecz. 3 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 2 remisem. Odnie?li 2 pora?ek. W 42.86% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 71.43% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 1 meczach Fulham nie straci? bramki. W 5 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Aston Villa zajmuje czo?owe miejsce w tabeli (4 pozycja). Ostatnie 5 spotka? zako?czyli bilansem 11 punktów. Od 2 meczów nie zaznali smaku wygranej. Od 5 meczów nie zaznali smaku pora?ki. Do siatki w tym sezonie w Premier League najlepiej strzelali zawodnicy Ollie Watkins 4 goli, Durán Palacio 4 goli, Amadou Onana 2 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? Fulham. Zawodnicy Ollie Watkins 2 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Fulham, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 7 meczach zdobyli 12 bramek, co daje ?redni? 1.71 goli na mecz. 4 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 2 remisem. Odnie?li 1 pora?ek. W 71.43% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 85.71% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 1 meczach Aston Villa nie straci? bramki. W 5 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Aston Villa wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Fulham wygranych 12 meczów , Aston Villa wygra?a 17 spotka?, by?o 11 remisów. W 19 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 31 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 21 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Fulham Aston Villa
Tabela ligowa tutaj




Premier League
1