Freiburg vs Nuernberg
Posiadanie piłki
- Freiburg 61%
- Nuernberg 39%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
26
Flekken
15
Stenzel
25
Koch
23
Heintz
30
Guenter
13
Terrazzino
8
Frantz
27
Hoefler
32
Grifo
11
Waldschmidt
18
Petersen
26
Mathenia
8
Bauer
33
Margreitter
28
Muehl
23
Leibold
18
Behrens
29
Erras
17
Loewen
38
Rhein
9
Ishak
10
Kerk
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 26 | |
Flekken | 0 | 0 | 22.00 (78.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 15 | |
Stenzel | 0 | 0 | 63.00 (90.00%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | |
Koch | 0 | 0 | 87.00 (94.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Heintz | 0 | 0 | 75.00 (92.00%) | 1.00 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| 30 | |
Guenter | 0 | 0 | 41.00 (82.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 13 | |
Terrazzino | 0 | 0 | 50.00 (89.00%) | 2.00 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 8 | |
Frantz | 0 | 0 | 58.00 (93.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 27 | |
Hoefler | 0 | 0 | 79.00 (94.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 32 | |
Grifo | 0 | 0 | 68.00 (95.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 11 | |
Waldschmidt | 0 | 0 | 35.00 (94.00%) | 4.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 18 | |
Petersen | 0 | 0 | 20.00 (83.00%) | 4.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Schwolow | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | |
Lienhart | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Abrashi | 0 | 0 | 20.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Niederlechner | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Hoeler | 0 | 0 | 3.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Gondorf | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Sallai | 0 | 0 | 2.00 (100.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 5 | |
Gulde | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Kuebler | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 34 | |
Kleindienst | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 36 | Okoroji | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 26 | |
Mathenia | 0 | 0 | 14.00 (66.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 8 | |
Bauer | 0 | 0 | 35.00 (92.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 33 | |
Margreitter | 0 | 0 | 45.00 (81.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 28 | Muehl | 0 | 0 | 47.00 (90.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 23 | |
Leibold | 0 | 0 | 32.00 (88.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 18 | |
Behrens | 0 | 0 | 23.00 (79.00%) | 3.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 29 | Erras | 0 | 0 | 38.00 (95.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | |
| 17 | |
Loewen | 0 | 0 | 29.00 (85.00%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 38 | Rhein | 0 | 0 | 30.00 (93.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | |
| 9 | |
Ishak | 0 | 0 | 21.00 (75.00%) | 2.00 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 5.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Kerk | 0 | 0 | 21.00 (87.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 16 | |
Ilicevic | 0 | 0 | 9.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | Knoll | 0 | 0 | 4.00 (100.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 20 | |
Jaeger | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Palacios | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Misidjan | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 30 | |
Klandt | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 37 | |
Tillman | 0 | 0 | 13.00 (81.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 4 | |
Ewerton | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Zrelak | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Valentini | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | |
Pereira | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 31 | |
Petrak | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 34 | Lippert | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zapowiedź meczu Freiburg - Nuernberg
Dru?yna Freiburg znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (13 miejsce). Ostatnie 5 spotka? zako?czyli bilansem 1 punktów. Freiburg od 8 spotka? nie mog? pokona? ?adnego rywala. Zawodnicy Freiburg w Bundesliga z najwi?ksz? liczb? bramek: Nils Petersen 8 goli, Gian-Luca Waldschmidt 8 goli, Vincenzo Grifo 5 goli. Zawodnicy Nils Petersen 2 asyst, Gian-Luca Waldschmidt 1 asyst, Vincenzo Grifo 3 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Nuernberg, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 33 meczach zdobyli 41 bramek, co daje ?redni? 1.24 goli na mecz. 7 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 12 remisem. Odnie?li 14 pora?ek. W 54.55% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 87.88% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 5 meczach Freiburg nie straci? bramki. W 21 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Nuernberg znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 18 miejsce. W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 2 punktów. Od 6 meczów nie zaznali smaku wygranej. Najlepsi zawodnicy Nuernberg w Bundesliga, którzy strzelili najwi?cej bramek dla klubu: Mikael Ishak 4 goli, Hanno Behrens 4 goli, Matheus Pereira 3 goli. Najwi?cej bramek wypracowali: Mikael Ishak 2 asyst, Hanno Behrens 1 asyst, Matheus Pereira 2 asyst.
??cznie rozegrali 33 w tym sezonie. Wygra? 3 meczów, 10 zako?czy?o si? remisem. 20 zostali pokonani. W 39.39% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 84.85% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 4 meczach Nuernberg nie straci? bramki. W 15 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 0.76 na mecz
Bezpo?rednie mecze: Freiburg wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Freiburg wygranych 10 meczów , Nuernberg wygra?a 6 spotka?, by?o 3 remisów. W 11 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 16 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 10 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Freiburg Nuernberg
Tabela ligowa tutaj




Bundesliga
5

