Fiorentina vs Parma
Posiadanie piłki
- Fiorentina 67%
- Parma 0%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
1
Lafont
4
Milenkovic
20
Pezzela
31
Hugo
3
Biraghi
24
Benassi
17
Veretout
26
Fernandes
25
Chiesa
9
Simeone
10
Pjaca
55
Sepe
23
Gazzola
2
Iacoponi
95
Bastoni
28
Gagliolo
8
Deiola
5
Stulac
32
Rigoni
26
Siligardi
45
Inglese
77
Biabiany
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Lafont | 0 | 0 | 13.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 4 | |
Milenkovic | 0 | 0 | 28.00 (84.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Pezzela | 0 | 0 | 63.00 (85.00%) | 3.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 31 | |
Hugo | 0 | 0 | 43.00 (95.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | |
Biraghi | 0 | 0 | 38.00 (79.00%) | 5.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 24 | |
Benassi | 0 | 0 | 14.00 (66.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Veretout | 0 | 0 | 62.00 (88.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 26 | |
Fernandes | 0 | 0 | 39.00 (88.00%) | 2.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 25 | |
Chiesa | 0 | 0 | 27.00 (73.00%) | 6.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 9 | |
Simeone | 0 | 0 | 9.00 (90.00%) | 5.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Pjaca | 0 | 0 | 26.00 (78.00%) | 5.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 2 | |
Laurini | 0 | 0 | 18.00 (94.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 5 | |
Ceccherini | 0 | 0 | 19.00 (95.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 6 | |
Noergaard | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Gerson | 0 | 0 | 31.00 (88.00%) | 3.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 14 | |
Dabo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Hancko | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Montiel | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Sottil | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 28 | |
Vlahovic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 33 | |
Brancolini | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 69 | |
Dragowski | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 77 | |
Thereau | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 55 | |
Sepe | 0 | 0 | 13.00 (34.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 23 | |
Gazzola | 0 | 0 | 10.00 (66.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | |
Iacoponi | 0 | 0 | 19.00 (86.00%) | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 95 | |
Bastoni | 0 | 0 | 14.00 (70.00%) | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 28 | |
Gagliolo | 0 | 0 | 20.00 (74.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 8 | |
Deiola | 0 | 0 | 15.00 (75.00%) | 2.00 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 5 | |
Stulac | 0 | 0 | 3.00 (42.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 32 | |
Rigoni | 0 | 0 | 17.00 (77.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 26 | |
Siligardi | 0 | 0 | 17.00 (73.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 45 | |
Inglese | 0 | 0 | 14.00 (70.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 5.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 77 | |
Biabiany | 0 | 0 | 14.00 (73.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 4.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Frattali | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Ceravolo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | Ciciretti | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 17 | |
Barilla | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 18 | Gobbi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 21 | |
Scozzarella | 0 | 0 | 12.00 (92.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | |
Gervinho | 0 | 0 | 1.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 33 | |
Dezi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 56 | Bagheria | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 93 | |
Sprocati | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 3 | |
Dimarco | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | Sierralta | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Suspended | ||||||||||||||
| 22 | |
Alves | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 72 | |
Calaio | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 88 | |
Grassi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Fiorentina - Parma
Dru?yna Fiorentina znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (7 miejsce). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 8 punktów. U siebie od 3 meczów nie zosta?a pokonana. Najwi?cej bramek w Serie A dla Fiorentina zdobyli: Marco Benassi 6 goli, Giovanni Simeone 4 goli, Jordan Veretout 3 goli. Najwi?cej bramek wypracowali: , Giovanni Simeone 2 asyst, Jordan Veretout 2 asyst.
??cznie rozegrali 17 w tym sezonie. Wygra? 6 meczów, 7 zako?czy?o si? remisem. 4 zostali pokonani. W 35.29% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 70.59% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 5 meczach Fiorentina nie straci? bramki. W 9 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.47 na mecz
Dru?yna SSD Parma znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (12 miejsce). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 5 punktów. SSD Parma od 4 spotka? nie mog? pokona? ?adnego rywala. Zawodnicy SSD Parma w Serie A z najwi?ksz? liczb? bramek: Gervinho 5 goli, Roberto Inglese 4 goli, Bruno Alves 2 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: , Roberto Inglese 1 asyst.
Kontuzje w dru?ynie SSD Parma: Federico Dimarco, Francisco Sierralta, Alberto Grassi.
Zawodnicy Bruno Alves, Emanuele Calaio nie b?d? mogli wyst?pi? w spotkaniu z powodu zawieszenia (kartki itp).
W 17 meczach zdobyli 16 bramek, co daje ?redni? 0.94 goli na mecz. 6 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 4 remisem. Odnie?li 7 pora?ek. W 47.06% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 70.59% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 5 meczach SSD Parma nie straci? bramki. W 7 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: SSD Parma wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Fiorentina wygranych 0 meczów , SSD Parma wygra?a 0 spotka?, by?o 1 remisów. W 0 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 0 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 0 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Fiorentina SSD Parma
Tabela ligowa tutaj




Serie A
0
