Fiorentina vs Empoli
Posiadanie piłki
- Fiorentina 63%
- Empoli 37%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
1
Terracciano
23
Venuti
4
Milenkovic
98
Igor
3
Biraghi
10
Castrovilli
18
Torreira
32
Duncan
22
Gonzalez
9
Arthur
8
Saponara
13
Vicario
30
Stojanovic
26
Tonelli
33
Luperto
21
Cacace
27
Zurkowski
5
Stulac
25
Bandinelli
8
Henderson
11
Francesco
99
Pinamonti
Podstawowy skład
Goalkeeper
1 Terracciano
Defence
23 Venuti
98 Igor
3 Biraghi
86'
Midfield
10 Castrovilli
86'
18 Torreira
56'
71'
32 Duncan
Forward
22 Gonzalez
58'
86'
9 Arthur
8 Saponara
77'
Rezerwowi
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Terracciano | 0 | 0 | 35.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 23 | |
Venuti | 0 | 0 | 68.00 (95.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 |
| 4 | |
Milenkovic | 0 | 0 | 48.00 (95.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 98 | |
Igor | 0 | 0 | 50.00 (96.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | |
Biraghi | 0 | 0 | 58.00 (89.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 10 | |
Castrovilli | 0 | 0 | 49.00 (91.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 18 | |
Torreira | 0 | 0 | 36.00 (97.00%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 4.00 | 0 | 0 |
| 32 | |
Duncan | 0 | 0 | 46.00 (89.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 22 | Gonzalez | 0 | 0 | 38.00 (84.00%) | 4.00 | 4.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 9 | |
Arthur | 0 | 0 | 17.00 (70.00%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | |
Saponara | 0 | 0 | 35.00 (74.00%) | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 2 | |
Martinez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Callejon | 0 | 0 | 5.00 (60.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Ikone | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Maleh | 0 | 0 | 4.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Terzic | 0 | 0 | 8.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Piatek | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | |
Rosati | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 33 | |
Sottil | 0 | 0 | 8.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 34 | |
Amrabat | 0 | 0 | 32.00 (96.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 55 | |
Nastasic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 69 | |
Dragowski | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 91 | |
Kokorin | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Doubtful | ||||||||||||||
| 5 | |
Bonaventura | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 13 | |
Vicario | 0 | 0 | 42.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 30 | |
Stojanovic | 0 | 0 | 18.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | |
Tonelli | 0 | 0 | 16.00 (87.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 33 | |
Luperto | 0 | 0 | 18.00 (94.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Cacace | 0 | 0 | 23.00 (69.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 27 | |
Zurkowski | 0 | 0 | 16.00 (87.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 5 | |
Stulac | 0 | 0 | 46.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 25 | |
Bandinelli | 0 | 0 | 17.00 (70.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Henderson | 0 | 0 | 14.00 (85.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 5.00 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 11 | |
Francesco | 0 | 0 | 7.00 (85.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 99 | |
Pinamonti | 0 | 0 | 17.00 (70.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Ujkani | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Romagnoli | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Verre | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Cutrone | 0 | 0 | 2.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Bajrami | 0 | 0 | 7.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Benassi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | Mantia | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 20 | |
Fiamozzi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | Furlan | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 23 | |
Asllani | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 34 | Ismajili | 0 | 0 | 37.00 (86.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | |
| 42 | Viti | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Injured | ||||||||||||||
| 3 | |
Marchizza | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 32 | |
Haas | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Suspended | ||||||||||||||
| 65 | |
Parisi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Fiorentina - Empoli
Dru?yna Fiorentina znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (8 miejsce). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 8 punktów. U siebie od 6 meczów nie zosta?a pokonana. Najwi?cej bramek w Serie A dla Fiorentina zdobyli: Dusan Vlahovic 17 goli, Lucas Torreira 4 goli, Cristiano Biraghi 4 goli. Najwi?cej bramek wypracowali: Dusan Vlahovic 2 asyst, Lucas Torreira 1 asyst.
??cznie rozegrali 29 w tym sezonie. Wygra? 14 meczów, 5 zako?czy?o si? remisem. 10 zostali pokonani. W 65.52% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 79.31% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 7 meczach Fiorentina nie straci? bramki. W 17 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.66 na mecz
Dru?yna Empoli znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (13 miejsce). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 2 punktów. Empoli nie wygrali meczu od 13 spotka?. Czo?owi zawodnicy Empoli w Serie A to Andrea Pinamonti 9 goli, Nedim Bajrami 6 goli, Szymon Zurkowski 5 goli. Zawodnicy Andrea Pinamonti 2 asyst, Nedim Bajrami 3 asyst, Szymon Zurkowski 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Fiorentina, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W Empoli nie wyst?pi? z powodu konktuzji: Riccardo Marchizza, Nicolas Haas.
Z powodu zawieszenia Fabiano Parisi nie wybiegn? na boisko.
W 30 meczach zdobyli 41 bramek, co daje ?redni? 1.37 goli na mecz. 8 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 9 remisem. Odnie?li 13 pora?ek. W 56.67% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 83.33% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 5 meczach Empoli nie straci? bramki. W 20 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: Fiorentina. Ostatnie mecze obu dru?yn: 10 wygranych Fiorentina, 4 wygranych Empoli, 3 remisów. W 10 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 15 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 11 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Serie A
1

