Fiorentina vs Empoli
Posiadanie piłki
- Fiorentina 59%
- Empoli 41%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
1
Lafont
5
Ceccherini
20
Pezzela
31
Hugo
3
Biraghi
24
Benassi
6
Noergaard
8
Gerson
11
Mirallas
9
Simeone
25
Chiesa
1
Provedel
5
Veseli
26
Silvestre
22
Maietta
2
Lorenzo
33
Krunic
10
Bennacer
8
Traore
13
Antonelli
11
Caputo
20
Gumina
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Lafont | 0 | 0 | 15.00 (48.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 5 | |
Ceccherini | 0 | 0 | 50.00 (92.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 20 | |
Pezzela | 0 | 0 | 64.00 (94.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 31 | |
Hugo | 0 | 0 | 46.00 (83.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | |
Biraghi | 0 | 0 | 30.00 (83.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 24 | |
Benassi | 0 | 0 | 26.00 (76.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 6 | |
Noergaard | 0 | 0 | 39.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Gerson | 0 | 0 | 53.00 (85.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 11 | |
Mirallas | 0 | 0 | 25.00 (80.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5.00 | 0 | 0 |
| 9 | |
Simeone | 0 | 0 | 7.00 (58.00%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 25 | |
Chiesa | 0 | 0 | 29.00 (87.00%) | 8.00 | 4.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 0 | |
Brancolini | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | |
Laurini | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Eysseric | 0 | 0 | 6.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Pjaca | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Dabo | 0 | 0 | 10.00 (71.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Olivera | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Hancko | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 21 | |
Sottil | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 28 | |
Vlahovic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 69 | |
Dragowski | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 77 | |
Thereau | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Suspended | ||||||||||||||
| 4 | |
Milenkovic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Veretout | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | |
Fernandes | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Provedel | 0 | 0 | 18.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 5 | |
Veseli | 0 | 0 | 26.00 (78.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | |
Silvestre | 0 | 0 | 19.00 (82.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Maietta | 0 | 0 | 22.00 (75.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 2 | |
Lorenzo | 0 | 0 | 29.00 (74.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 33 | |
Krunic | 0 | 0 | 24.00 (68.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 4.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Bennacer | 0 | 0 | 16.00 (84.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Traore | 0 | 0 | 8.00 (61.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 13 | |
Antonelli | 0 | 0 | 7.00 (43.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 11 | |
Caputo | 0 | 0 | 20.00 (69.00%) | 4.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Gumina | 0 | 0 | 10.00 (76.00%) | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 7.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 4 | |
Brighi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Zajc | 0 | 0 | 7.00 (70.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Rodriguez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Acquah | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Terracciano | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | |
Untersee | 0 | 0 | 7.00 (77.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 28 | |
Capezzi | 0 | 0 | 22.00 (91.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 32 | |
Rasmussen | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 48 | |
Ucan | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 66 | |
Mraz | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 99 | |
Fulignati | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 15 | Polvani | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 17 | |
Lollo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Fiorentina - Empoli
Dru?yna Fiorentina znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (12 miejsce). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 4 punktów. Fiorentina nie wygrali meczu od 8 spotka?. Najwi?cej bramek w Serie A dla Fiorentina zdobyli: Marco Benassi 6 goli, Giovanni Simeone 3 goli, Jordan Veretout 3 goli. Najwi?cej bramek wypracowali: , Giovanni Simeone 1 asyst, Jordan Veretout 1 asyst.
Nikola Milenkovic, Jordan Veretout, Edimilson Fernandes nie b?d? mogli zagra? w tym meczu z powodu zawieszenia.
??cznie rozegrali 15 w tym sezonie. Wygra? 4 meczów, 7 zako?czy?o si? remisem. 4 zostali pokonani. W 33.33% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 73.33% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 4 meczach Fiorentina nie straci? bramki. W 8 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.40 na mecz
Dru?yna Empoli znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (14 miejsce). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 10 punktów. Od 4 meczów nie zaznali smaku pora?ki. Czo?owi zawodnicy Empoli w Serie A to Francesco Caputo 8 goli, Rade Krunic 2 goli, Antonino La Gumina 2 goli. Zawodnicy Francesco Caputo 1 asyst, Rade Krunic 4 asyst, Antonino La Gumina 2 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Fiorentina, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W Empoli nie wyst?pi? z powodu konktuzji: Lorenzo Polvani, Lorenzo Lollo.
W 15 meczach zdobyli 19 bramek, co daje ?redni? 1.27 goli na mecz. 4 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 4 remisem. Odnie?li 7 pora?ek. W 60.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 80.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 2 meczach Empoli nie straci? bramki. W 10 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Fiorentina wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Fiorentina wygranych 9 meczów , Empoli wygra?a 2 spotka?, by?o 3 remisów. W 8 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 13 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 9 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Fiorentina Empoli
Tabela ligowa tutaj




Serie A
3

