Fiorentina vs Atalanta
Posiadanie piłki
- Fiorentina 41%
- Atalanta 59%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
1
Lafont
4
Milenkovic
20
Pezzela
31
Hugo
3
Biraghi
24
Benassi
17
Veretout
8
Gerson
25
Chiesa
9
Simeone
10
Pjaca
95
Gollini
2
Toloi
6
Palomino
23
Mancini
21
Castagne
15
Roon
11
Freuler
33
Hateboer
88
Pasalic
10
Gomez
91
Zapata
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Lafont | 0 | 0 | 13.00 (56.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 4 | |
Milenkovic | 0 | 0 | 19.00 (57.00%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Pezzela | 0 | 0 | 13.00 (72.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 2.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 31 | |
Hugo | 0 | 0 | 26.00 (74.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | |
Biraghi | 0 | 0 | 20.00 (69.00%) | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 24 | |
Benassi | 0 | 0 | 1.00 (50.00%) | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 17 | |
Veretout | 0 | 0 | 30.00 (75.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | |
Gerson | 0 | 0 | 16.00 (72.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 25 | |
Chiesa | 0 | 0 | 12.00 (85.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 9 | |
Simeone | 0 | 0 | 5.00 (45.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Pjaca | 0 | 0 | 7.00 (63.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 2 | |
Laurini | 0 | 0 | 2.00 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Ceccherini | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Noergaard | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Eysseric | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Mirallas | 0 | 0 | 4.00 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Dabo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Hancko | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | |
Fernandes | 0 | 0 | 11.00 (61.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 28 | |
Vlahovic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 34 | |
Diks | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 69 | |
Dragowski | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 77 | |
Thereau | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 27 | Graiciar | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 95 | |
Gollini | 0 | 0 | 31.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 2 | |
Toloi | 0 | 0 | 51.00 (85.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 6 | |
Palomino | 0 | 0 | 36.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 23 | |
Mancini | 0 | 0 | 38.00 (90.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 21 | |
Castagne | 0 | 0 | 22.00 (81.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 15 | |
Roon | 0 | 0 | 59.00 (86.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Freuler | 0 | 0 | 24.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 33 | |
Hateboer | 0 | 0 | 38.00 (82.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 88 | |
Pasalic | 0 | 0 | 43.00 (84.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 10 | |
Gomez | 0 | 0 | 40.00 (80.00%) | 4.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 4.00 | 0 | 0 |
| 91 | |
Zapata | 0 | 0 | 17.00 (77.00%) | 4.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Berisha | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Valzania | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Gosens | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | Bettella | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 19 | |
Djimsiti | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Tumminello | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Pessina | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Rigoni | 0 | 0 | 2.00 (33.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 31 | |
Rossi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 53 | |
Adnan | 0 | 0 | 12.00 (92.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 72 | |
Ilicic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 99 | |
Barrow | 0 | 0 | 3.00 (60.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 0 | Varnier | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zapowiedź meczu Fiorentina - Atalanta
Dru?yna Fiorentina znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (7 miejsce). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 7 punktów. Najwi?cej bramek w Serie A dla Fiorentina zdobyli: Marco Benassi 3 goli, Giovanni Simeone 2 goli, Federico Chiesa 2 goli. Najwi?cej bramek wypracowali: , Giovanni Simeone 1 asyst, Federico Chiesa 1 asyst.
W Fiorentina nie wyst?pi? z powodu konktuzji: Martin Graiciar.
??cznie rozegrali 6 w tym sezonie. Wygra? 3 meczów, 1 zako?czy?o si? remisem. 2 zostali pokonani. W 50.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 66.67% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 2 meczach Fiorentina nie straci? bramki. W 3 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 2.00 na mecz
Dru?yna Atalanta znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (13 miejsce). Atalanta w 5 ostatnich meczach zdoby?a 3 punktów. Atalanta od 5 spotka? nie mog? pokona? ?adnego rywala. Od 2 meczów nie zaznali smaku pora?ki. Zawodnicy Atalanta w Serie A z najwi?ksz? liczb? bramek: Alejandro Daro Gomez 3 goli, Emiliano Ariel Rigoni 3 goli, Mario Pasalic 1 goli. Zawodnicy Alejandro Daro Gomez 2 asyst, Mario Pasalic 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Fiorentina, gdy? maj? najwi?cej asyst.
Kontuzje w dru?ynie Atalanta: Marco Varnier.
W 6 meczach zdobyli 9 bramek, co daje ?redni? 1.50 goli na mecz. 1 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 3 remisem. Odnie?li 2 pora?ek. W 50.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 66.67% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 2 meczach Atalanta nie straci? bramki. W 2 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Fiorentina wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Fiorentina wygranych 14 meczów , Atalanta wygra?a 4 spotka?, by?o 13 remisów. W 14 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 25 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 18 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Fiorentina Atalanta
Tabela ligowa tutaj




Serie A
2

