FC Porto vs VfB Stuttgart
Posiadanie piłki
- FC Porto 36%
- VfB Stuttgart 64%
Statystyki meczowe
| Corner Kicks |
| Yellow Cards |
| Red cards |
Składy
99
Costa
7
Santos
29
Moffi
17
Sainz
20
Baio
3
Silva
5
Bednarek
12
Sanusi
42
Fofana
13
Rosario
86
Carvalho
33
Nuebel
26
Undav
9
Demirovic
3
Hendriks
24
Chabot
14
Jaquez
10
Fuehrich
6
Stiller
16
Karazor
7
Mittelstaedt
11
Khannous
18
Leweling
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | |
Kiwior | 0 | 0 | 15.00 (87.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | Froholdt | 0 | 0 | 11.00 (64.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 10 | Veiga | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 11 | Pepe | 0 | 0 | 5.00 (40.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 14 | |
Ramos | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | Prpić | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 22 | Varela | 0 | 0 | 4.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 24 | |
Costa | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | Gül | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 49 | Sousa | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 52 | Fernandes | 0 | 0 | 4.00 (25.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 74 | Moura | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 99 | |
Costa | 0 | 0 | 34.00 (46.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 7 | Santos | 0 | 0 | 12.00 (70.00%) | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 10 | ||||||||||||||
| 29 | |
Moffi | 0 | 0 | 9.00 (78.00%) | 2.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 17 | |
Sainz | 0 | 0 | 12.00 (77.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 20 | Baio | 0 | 0 | 29.00 (66.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | |
| 3 | ||||||||||||||
| 3 | |
Silva | 0 | 0 | 38.00 (87.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 5 | |
Bednarek | 0 | 0 | 44.00 (79.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 12 | |
Sanusi | 0 | 0 | 14.00 (83.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 42 | |
Fofana | 0 | 0 | 20.00 (75.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 13 | |
Rosario | 0 | 0 | 25.00 (89.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 86 | Carvalho | 0 | 0 | 6.00 (71.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | |
Bredlow | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | Dakhil | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 4 | Vagnoman | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 8 | Tomas | 0 | 0 | 13.00 (67.00%) | 2.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 22 | |
Assignon | 0 | 0 | 4.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | Bouanani | 0 | 0 | 5.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 28 | |
Nartey | 0 | 0 | 7.00 (57.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29 | Jeltsch | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 30 | Baixauli | 0 | 0 | 12.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 35 | Catovic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 44 | Hellstern | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 33 | |
Nuebel | 0 | 0 | 32.00 (41.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 26 | |
Undav | 0 | 0 | 22.00 (68.00%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 9 | |
Demirovic | 0 | 0 | 14.00 (79.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 3 | |
Hendriks | 0 | 0 | 58.00 (90.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 24 | |
Chabot | 0 | 0 | 47.00 (85.00%) | 5.00 | 2.00 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 14 | Jaquez | 0 | 0 | 42.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 8 | ||||||||||||||
| 10 | |
Fuehrich | 0 | 0 | 49.00 (90.00%) | 4.00 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 6 | Stiller | 0 | 0 | 70.00 (87.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 6 | ||||||||||||||
| 16 | |
Karazor | 0 | 0 | 37.00 (84.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 7 | |
Mittelstaedt | 0 | 0 | 21.00 (81.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 11 | |
Khannous | 0 | 0 | 53.00 (81.00%) | 3.00 | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 18 | |
Leweling | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu FC Porto - VfB Stuttgart
Dru?yna FC Porto zajmuje miejsce, które daje awans do europejskich pucharów. W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 0 punktów. Od 6 meczów nie zaznali smaku pora?ki. Do siatki w tym sezonie w Liga Europy najlepiej strzelali zawodnicy Mora Carvalho 3 goli, Omorodion Aghehowa 3 goli, Gomes Carvalho Santos 2 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? VfB Stuttgart. Zawodnicy Mora Carvalho 1 asyst, Gomes Carvalho Santos 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców VfB Stuttgart, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 9 meczach zdobyli 15 bramek, co daje ?redni? 1.67 goli na mecz. 6 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 2 remisem. Odnie?li 1 pora?ek. W 55.56% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 88.89% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 2 meczach FC Porto nie straci? bramki. W 6 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna VfB Stuttgart zajmuje miejsce, które daje awans do europejskich pucharów. Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 0 punktów. VfB Stuttgart od 2 spotka? nie mog? pokona? ?adnego rywala. Dla obrony FC Porto najbardziej wymagaj?cymi zawodnikami b?d? El Khannous 5 goli, Deniz Undav 3 goli, Jamie Leweling 3 goli, gdy? w tym sezonie zdobyli najwi?cej bramek z ca?ego sk?adu VfB Stuttgart. Najwi?cej bramek wypracowa?: El Khannous 1 asyst, Deniz Undav 6 asyst, Jamie Leweling 1 asyst.
??cznie rozegrali 11 w tym sezonie. Wygra? 6 meczów, 0 zako?czy?o si? remisem. 5 zostali pokonani. W 54.55% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 81.82% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 2 meczach VfB Stuttgart nie straci? bramki. W 5 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.82 na mecz
Bezpo?rednie mecze: FC Porto wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. FC Porto wygranych 1 meczów , VfB Stuttgart wygra?a 0 spotka?, by?o 0 remisów. W 1 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 1 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 1 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H FC Porto VfB Stuttgart
Tabela ligowa tutaj




Liga Europy
2