FC Porto vs Maritimo
Posiadanie piłki
- FC Porto 67%
- Maritimo 33%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
99
Costa
28
Costa
19
Mbemba
2
Cardoso
22
Wendell
25
Otavio
16
Grujic
20
Ferreira
11
Pepe
50
Viera
30
Evanilson
48
Victor
2
Winck
4
Costa
5
Junior
94
Vitor
8
Guitane
16
Mendes
10
Beltrame
7
Vidigal
9
Alipourghara
12
Costa
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 99 | Costa | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Defence | ||||||||||||||
| 28 | |
Costa | 0 | 0 | 52.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Mbemba | 0 | 0 | 70.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | |
Cardoso | 0 | 0 | 55.00 (92.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Wendell | 0 | 0 | 52.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 25 | |
Otavio | 0 | 0 | 56.00 (76.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 16 | |
Grujic | 0 | 0 | 46.00 (86.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Ferreira | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Pepe | 0 | 0 | 21.00 (95.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| Forward | ||||||||||||||
| 50 | Viera | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 30 | Evanilson | 0 | 0 | 26.00 (65.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 3.00 | 0 | 0 | |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Marchesin | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | |
Pepe | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Marcano | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | Fernandes | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 12 | |
Sanusi | 0 | 0 | 4.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Ramos | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | Mario | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 29 | |
Martinez | 0 | 0 | 1.00 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 70 | Borges | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 48 | |
Victor | 0 | 0 | 34.00 (64.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 2 | |
Winck | 0 | 0 | 27.00 (66.00%) | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 3.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 4 | Costa | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 5 | |
Junior | 0 | 0 | 48.00 (70.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 3.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 94 | Vitor | 0 | 0 | 17.00 (82.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| Midfield | ||||||||||||||
| 8 | |
Guitane | 0 | 0 | 25.00 (76.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 16 | Mendes | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 10 | |
Beltrame | 0 | 0 | 12.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Vidigal | 0 | 0 | 8.00 (50.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 9 | Alipourghara | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 12 | |
Costa | 0 | 0 | 5.00 (100.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 4.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Silva | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Rossi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Xadas | 0 | 0 | 4.00 (100.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | Macedo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 24 | |
Bauque | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 45 | |
China | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 60 | |
Pelagio | 0 | 0 | 7.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 66 | Silva | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 93 | Henrique | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zapowiedź meczu FC Porto - Maritimo
Dru?yna FC Porto zajmuje czo?owe miejsce w tabeli (1 pozycja). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 15 punktów. Do siatki w tym sezonie w Liga portugalska najlepiej strzelali zawodnicy Luis Diaz 14 goli, Mehdi Taremi 11 goli, Evanilson 6 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? Maritimo. Zawodnicy Luis Diaz 4 asyst, Mehdi Taremi 6 asyst, Evanilson 2 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Maritimo, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 19 meczach zdobyli 51 bramek, co daje ?redni? 2.68 goli na mecz. 17 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 2 remisem. Odnie?li 0 pora?ek. W 78.95% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 94.74% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 7 meczach FC Porto nie straci? bramki. W 12 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Maritimo znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (9 miejsce). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 10 punktów. Od 4 meczów nie zaznali smaku pora?ki. Zawodnicy Maritimo w Liga portugalska z najwi?ksz? liczb? bramek: Ali Alipourghara 4 goli, Joel 4 goli, Claudio Winck 3 goli. Zawodnicy Ali Alipourghara 1 asyst, Claudio Winck 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców FC Porto, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 19 meczach zdobyli 24 bramek, co daje ?redni? 1.26 goli na mecz. 6 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 6 remisem. Odnie?li 7 pora?ek. W 47.37% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 78.95% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 5 meczach Maritimo nie straci? bramki. W 12 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: FC Porto wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. FC Porto wygranych 33 meczów , Maritimo wygra?a 7 spotka?, by?o 9 remisów. W 23 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 35 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 23 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H FC Porto Maritimo
Tabela ligowa tutaj




Liga portugalska
2