FC Porto vs AVS
Posiadanie piłki
- FC Porto 68%
- AVS 32%
Statystyki meczowe
| Corner Kicks |
| Yellow Cards |
| Red cards |
Składy
99
Costa
9
Aghehowa
23
Mario
24
Perez
5
Marcano
74
Moura
22
Varela
6
Eustaquio
10
Viera
86
Carvalho
11
Pepe
13
Ochoa
29
Luis
27
Veiga
42
Devenish
4
Elduayen
25
Tavares
15
Ciscar
14
Piazon
17
Cuero
7
Fernandes
10
Lopes
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | |
Otavio | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Santos | 0 | 0 | 9.00 (88.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 14 | |
Ramos | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Loader | 0 | 0 | 7.00 (71.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | Franco | 0 | 0 | 24.00 (76.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 25 | Pérez | 0 | 0 | 12.00 (100.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 27 | Gül | 0 | 0 | 1.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 52 | Fernandes | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 11 | ||||||||||||||
| 70 | Borges | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 97 | Freitas | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 99 | |
Costa | 0 | 0 | 23.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 9 | Aghehowa | 0 | 0 | 14.00 (92.00%) | 8.00 | 3.00 | 0 | 5.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 2 | ||||||||||||||
| 23 | Mario | 0 | 0 | 54.00 (92.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 3 | ||||||||||||||
| 24 | |
Perez | 0 | 0 | 100.00 (94.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 5 | |
Marcano | 0 | 0 | 88.00 (90.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 74 | Moura | 0 | 0 | 42.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 6 | ||||||||||||||
| 22 | Varela | 0 | 0 | 71.00 (91.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 7 | ||||||||||||||
| 6 | Eustaquio | 0 | 0 | 92.00 (96.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 8 | ||||||||||||||
| 10 | Viera | 0 | 0 | 55.00 (93.00%) | 3.00 | 2.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 9 | ||||||||||||||
| 86 | Carvalho | 0 | 0 | 24.00 (75.00%) | 3.00 | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 10 | ||||||||||||||
| 11 | Pepe | 0 | 0 | 35.00 (76.00%) | 4.00 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | |
Fonseca | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 3 | Rodrigues | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 5 | |
Teixeira | 0 | 0 | 17.00 (82.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 9 | Rodrigues | 0 | 0 | 9.00 (88.00%) | 3.00 | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 11 | Akinsola | 0 | 0 | 8.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 12 | |
Assuncao | 0 | 0 | 6.00 (33.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Nene | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | Ribeiro | 0 | 0 | 1.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 23 | Mendonça | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 88 | |
Trigueira | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1 | ||||||||||||||
| 13 | |
Ochoa | 0 | 0 | 27.00 (73.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 29 | |
Luis | 0 | 0 | 24.00 (67.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 27 | Veiga | 0 | 0 | 17.00 (82.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 4 | ||||||||||||||
| 42 | Devenish | 0 | 0 | 23.00 (79.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 3 | ||||||||||||||
| 4 | Elduayen | 0 | 0 | 11.00 (73.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 2 | ||||||||||||||
| 25 | |
Tavares | 0 | 0 | 42.00 (64.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 15 | Ciscar | 0 | 0 | 32.00 (74.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 6 | ||||||||||||||
| 14 | |
Piazon | 0 | 0 | 31.00 (83.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 17 | Cuero | 0 | 0 | 14.00 (71.00%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 9 | ||||||||||||||
| 7 | |
Fernandes | 0 | 0 | 18.00 (89.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 10 | Lopes | 0 | 0 | 18.00 (89.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
Zapowiedź meczu FC Porto - AVS
Dru?yna FC Porto zajmuje czo?owe miejsce w tabeli (3 pozycja). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 8 punktów. Od 3 meczów u siebie nie zaznali smaku wygranej. Do siatki w tym sezonie w Liga portugalska najlepiej strzelali zawodnicy Omorodion Aghehowa 14 goli, Wenderson Galeno 8 goli, Nico Gonzalez 5 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? AVS. Zawodnicy Omorodion Aghehowa 3 asyst, Nico Gonzalez 3 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców AVS, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 25 meczach zdobyli 49 bramek, co daje ?redni? 1.96 goli na mecz. 15 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 5 remisem. Odnie?li 5 pora?ek. W 48.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 92.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 13 meczach FC Porto nie straci? bramki. W 9 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna AVS znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 16 miejsce. Ostatnie 5 spotka? zako?czyli bilansem 5 punktów. Nie przegra?a meczu na wyje?dzie od 2 spotka?. Czo?owi zawodnicy AVS w Liga portugalska to Mercado Cuero 3 goli, Grau Ciscar 2 goli, Nene 2 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Mercado Cuero 1 asyst, Grau Ciscar 2 asyst, Nene 1 asyst.
W 25 meczach zdobyli 20 bramek, co daje ?redni? 0.80 goli na mecz. 4 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 11 remisem. Odnie?li 10 pora?ek. W 32.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 64.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 7 meczach AVS nie straci? bramki. W 13 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: FC Porto. Ostatnie mecze obu dru?yn: 1 wygranych FC Porto, 0 wygranych AVS, 0 remisów. W 1 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 1 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 0 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Liga portugalska
2