FC Heidenheim vs Augsburg
Posiadanie piłki
- FC Heidenheim 36%
- Augsburg 64%
Statystyki meczowe
| Corner Kicks |
| Yellow Cards |
| Red cards |
Składy
1
Mueller
18
Pieringer
23
Traorè
6
Mainka
5
Gimber
19
Foehrenbach
33
Maloney
3
Schoeppner
21
Beck
10
Wanner
11
Thomalla
8
Scienza
22
Labrović
21
Tietz
9
Essende
13
Giannoulis
31
Schlotterbeck
6
Gouweleeuw
3
Pedersen
10
Maier
18
Breithaupt
8
Rexhbecaj
24
Jensen
Podstawowy skład
1
1 Mueller
11
18 Pieringer
70'
2
23 Traorè
3
6 Mainka
4
5 Gimber
5
19 Foehrenbach
6
33 Maloney
41'
7
3 Schoeppner
8
21 Beck
69'
81'
9
10 Wanner
70'
9'
11 Thomalla
10
8 Scienza
30'
81'
1
Labrović 22
11
59'
Tietz 21
10
Essende 9
5
Giannoulis 13
4
45'
Schlotterbeck 31
3
Gouweleeuw 6
2
46'
Pedersen 3
8
74'
Maier 10
7
63'
Breithaupt 18
6
67'
69'
Rexhbecaj 8
9
46'
Jensen 24
Rezerwowi
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | |
Busch | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | Siersleben | 0 | 0 | 4.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 14 | Breunig | 0 | 0 | 5.00 (40.00%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 17 | |
Honsak | 0 | 0 | 3.00 (100.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | Kerber | 0 | 0 | 11.00 (100.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 22 | |
Eicher | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29 | |
Kaufmann | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 30 | |
Theuerkauf | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 31 | Conteh | 0 | 0 | 6.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 1 | |
Mueller | 0 | 0 | 31.00 (55.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 18 | Pieringer | 0 | 0 | 22.00 (64.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2 | ||||||||||||||
| 23 | Traorè | 0 | 0 | 36.00 (75.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 3 | ||||||||||||||
| 6 | Mainka | 0 | 0 | 28.00 (79.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 4 | ||||||||||||||
| 5 | |
Gimber | 0 | 0 | 26.00 (82.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 19 | |
Foehrenbach | 0 | 0 | 22.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 33 | |
Maloney | 0 | 0 | 8.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 3 | Schoeppner | 0 | 0 | 29.00 (79.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 8 | ||||||||||||||
| 21 | |
Beck | 0 | 0 | 32.00 (77.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 10 | Wanner | 0 | 0 | 17.00 (83.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 11 | |
Thomalla | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 8 | Scienza | 0 | 0 | 17.00 (65.00%) | 4.00 | 3.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 | |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 | Kabadayı | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 11 | |
Wolf | 0 | 0 | 19.00 (79.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Mounie | 0 | 0 | 10.00 (90.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 16 | |
Vargas | 0 | 0 | 23.00 (83.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | Jakic | 0 | 0 | 17.00 (88.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 23 | Bauer | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 25 | |
Klein | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 36 | Kömür | 0 | 0 | 8.00 (75.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 44 | Koudossou | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 22 | Labrović | 0 | 0 | 27.00 (96.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 11 | ||||||||||||||
| 21 | Tietz | 0 | 0 | 31.00 (55.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 10 | ||||||||||||||
| 9 | Essende | 0 | 0 | 22.00 (68.00%) | 2.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 5 | ||||||||||||||
| 13 | Giannoulis | 0 | 0 | 38.00 (79.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 4 | ||||||||||||||
| 31 | |
Schlotterbeck | 0 | 0 | 78.00 (95.00%) | 2.00 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 6 | |
Gouweleeuw | 0 | 0 | 77.00 (90.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 3 | |
Pedersen | 0 | 0 | 21.00 (81.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 10 | |
Maier | 0 | 0 | 47.00 (87.00%) | 3.00 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 18 | Breithaupt | 0 | 0 | 42.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | |
| 6 | ||||||||||||||
| 8 | |
Rexhbecaj | 0 | 0 | 45.00 (89.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 24 | |
Jensen | 0 | 0 | 18.00 (67.00%) | 3.00 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu FC Heidenheim - Augsburg
Dru?yna FC Heidenheim zajmuje czo?owe miejsce w tabeli (4 pozycja). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 3 punktów. Najwi?cej bramek w Bundesliga dla FC Heidenheim zdobyli: Jan Schoeppner 1 goli, Paul Wanner 1 goli. Najwi?cej bramek wypracowa?: , Mathias Honsak 1 asyst.
??cznie rozegrali 1 w tym sezonie. Wygra? 1 meczów, 0 zako?czy?o si? remisem. 0 zostali pokonani. W 0.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 100.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 1 meczach FC Heidenheim nie straci? bramki. W 0 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 2.00 na mecz
Dru?yna Augsburg znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (11 miejsce). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 1 punktów. Do siatki w tym sezonie w Bundesliga najlepiej strzelali zawodnicy Elvis Rexhbecaj 1 goli, Samuel Essende 1 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? FC Heidenheim. Najwi?cej asyst w klubie maj?: , Phillip Tietz 1 asyst.
W 1 meczach zdobyli 2 bramek, co daje ?redni? 2.00 goli na mecz. 0 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 1 remisem. Odnie?li 0 pora?ek. W 100.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 100.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 0 meczach Augsburg nie straci? bramki. W 1 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Augsburg wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. FC Heidenheim wygranych 2 meczów , Augsburg wygra?a 5 spotka?, by?o 1 remisów. W 5 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 7 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 6 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H FC Heidenheim Augsburg
Tabela ligowa tutaj




Bundesliga
4