Falkenbergs FF vs Djurgaarden
Posiadanie piłki
- Falkenbergs FF 51%
- Djurgaarden 49%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
1
Brattberg
33
Joza
4
Johansson
8
Karlsson
18
Ericsson
24
Wede
13
Mathisen
22
Bjoerkengren
20
Chibuike
9
Peter
25
Englund
12
Braatveit
16
Witry
4
Larsson
3
Danielsson
5
Kaeck
23
Ulvestad
21
Johansson
6
Karlstroem
11
Ring
77
Turay
9
Radetinac
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Brattberg | 0 | 0 | 15.00 (46.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 33 | |
Joza | 0 | 0 | 30.00 (75.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 4 | |
Johansson | 0 | 0 | 64.00 (86.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | |
Karlsson | 0 | 0 | 68.00 (82.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 18 | |
Ericsson | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 24 | Wede | 0 | 0 | 17.00 (77.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 13 | Mathisen | 0 | 0 | 46.00 (74.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | |
| 22 | |
Bjoerkengren | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 20 | |
Chibuike | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Peter | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 25 | Englund | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 2 | Johansson | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 6 | Lassagaard | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 11 | |
Oestlind | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Karlsson | 0 | 0 | 68.00 (82.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 15 | |
Pogrebnyak | 0 | 0 | 5.00 (62.00%) | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Nilsson | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | Sylisufaj | 0 | 0 | 4.00 (100.00%) | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 12 | Braatveit | 0 | 0 | 15.00 (55.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Defence | ||||||||||||||
| 16 | Witry | 0 | 0 | 43.00 (82.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 4 | |
Larsson | 0 | 0 | 22.00 (61.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 3 | |
Danielsson | 0 | 0 | 25.00 (64.00%) | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 5 | Kaeck | 0 | 0 | 36.00 (65.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| Midfield | ||||||||||||||
| 23 | |
Ulvestad | 0 | 0 | 32.00 (82.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 21 | |
Johansson | 0 | 0 | 21.00 (87.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 6 | |
Karlstroem | 0 | 0 | 45.00 (80.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 11 | |
Ring | 0 | 0 | 23.00 (79.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 77 | |
Turay | 0 | 0 | 7.00 (70.00%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Radetinac | 0 | 0 | 39.00 (81.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 7 | Kozica | 0 | 0 | 7.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 15 | Augustinsson | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 17 | Finndell | 0 | 0 | 1.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 19 | |
Baerkroth | 0 | 0 | 8.00 (61.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | Wiberg | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 30 | Vaiho | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zapowiedź meczu Falkenbergs FF - Djurgaarden
Dru?yna Falkenbergs FF znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 16 miejsce. W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 2 punktów. Falkenbergs FF od 7 spotka? nie mog? pokona? ?adnego rywala. Zawodnicy Falkenbergs FF w Liga szwedzka z najwi?ksz? liczb? bramek: Christoffer Carlsson 2 goli, John Chibuike 1 goli, Karl Soederstroem 1 goli.
W 8 meczach zdobyli 8 bramek, co daje ?redni? 1.00 goli na mecz. 1 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 2 remisem. Odnie?li 5 pora?ek. W 62.50% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 62.50% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 3 meczach Falkenbergs FF nie straci? bramki. W 4 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Djurgaarden znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (7 miejsce). Ostatnie 5 spotka? zako?czyli bilansem 5 punktów. Djurgaarden nie wygrali meczu od 4 spotka?. Czo?owi zawodnicy Djurgaarden w Liga szwedzka to Mohamed Turay 5 goli, Aslak Fonn Witry 2 goli, Erik Johansson 2 goli. Zawodnicy , Aslak Fonn Witry 2 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Falkenbergs FF, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 8 meczach zdobyli 11 bramek, co daje ?redni? 1.38 goli na mecz. 3 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 3 remisem. Odnie?li 2 pora?ek. W 50.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 87.50% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 2 meczach Djurgaarden nie straci? bramki. W 5 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: Djurgaarden. Ostatnie mecze obu dru?yn: 1 wygranych Falkenbergs FF, 5 wygranych Djurgaarden, 0 remisów. W 3 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 4 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 2 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Liga szwedzka
0