Espanyol vs Levante
Posiadanie piłki
- Espanyol 58%
- Levante 42%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
1
Sabata
2
Navarro
15
Lopez
22
Hermoso
3
Caricol
25
Darder
18
Fuego
11
Baptistao
10
Jurado
19
Piatti
7
Moreno
1
Fernandez
19
Lopez
15
Postigo
6
Chema
22
Luna
5
Doukoure
8
Lerma
14
Lopez
24
Campana
11
Morales
16
Nano
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Sabata | 0 | 0 | 10.00 (55.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 2 | |
Navarro | 0 | 0 | 16.00 (80.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Lopez | 0 | 0 | 56.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Hermoso | 0 | 0 | 46.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | |
Caricol | 0 | 0 | 35.00 (87.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 25 | |
Darder | 0 | 0 | 53.00 (82.00%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 18 | |
Fuego | 0 | 0 | 28.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 11 | |
Baptistao | 0 | 0 | 15.00 (62.00%) | 5.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Jurado | 0 | 0 | 20.00 (80.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Piatti | 0 | 0 | 24.00 (80.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 7 | |
Moreno | 0 | 0 | 20.00 (76.00%) | 4.00 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 9 | |
Garcia | 0 | 0 | 3.00 (42.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | |
Vila | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | |
Lopez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Perez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Diop | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Granero | 0 | 0 | 8.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 24 | |
Sanchez | 0 | 0 | 10.00 (76.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 4 | |
Mata | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Duarte | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Fernandez | 0 | 0 | 31.00 (25.80%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 19 | |
Lopez | 0 | 0 | 11.00 (78.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 15 | |
Postigo | 0 | 0 | 11.00 (45.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Chema | 0 | 0 | 19.00 (73.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Luna | 0 | 0 | 24.00 (57.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 5 | |
Doukoure | 0 | 0 | 6.00 (66.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Lerma | 0 | 0 | 30.00 (73.00%) | 2.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | Lopez | 0 | 0 | 29.00 (80.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 24 | |
Campana | 0 | 0 | 45.00 (84.00%) | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 11 | |
Morales | 0 | 0 | 10.00 (76.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 16 | |
Nano | 0 | 0 | 9.00 (75.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 3 | |
Tono | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Suarez | 0 | 0 | 12.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Bardi | 0 | 0 | 5.00 (83.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | |
Olazabal | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Alegria | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Boateng | 0 | 0 | 3.00 (60.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 26 | |
Moore | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 2 | |
Lopez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Garcia | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Roger | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Jason | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Espanyol - Levante
Dru?yna Espanyol znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (11 miejsce). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 7 punktów. Nie przegra?a meczu u siebie od 2 spotka?. Zawodnicy Espanyol w Liga hiszpa?ska z najwi?ksz? liczb? bramek: Gerard Moreno 3 goli, Leo Baptistao 2 goli, Pablo Piatti 1 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: , Leo Baptistao 2 asyst.
Kontuzje w dru?ynie Espanyol: Victor Sanchez Mata, Oscar Duarte.
W 7 meczach zdobyli 7 bramek, co daje ?redni? 1.00 goli na mecz. 2 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 2 remisem. Odnie?li 3 pora?ek. W 42.86% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 71.43% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 1 meczach Espanyol nie straci? bramki. W 3 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Levante znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (10 miejsce). Levante w 5 ostatnich meczach zdoby?a 5 punktów. Levante nie wygrali meczu od 2 spotka?. Najwi?cej bramek w Liga hiszpa?ska dla Levante zdobyli: Enis Bardi 3 goli, Jose Luis Morales 2 goli, Ivi Lopez 2 goli. Najwi?cej bramek wypracowa?: , Jose Luis Morales 1 asyst.
W Levante nie wyst?pi? z powodu konktuzji: Ivan Lopez, Samuel Garcia, Roger, Jason.
??cznie rozegrali 7 w tym sezonie. Wygra? 2 meczów, 3 zako?czy?o si? remisem. 2 zostali pokonani. W 42.86% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 85.71% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 2 meczach Levante nie straci? bramki. W 3 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.14 na mecz
Bezpo?rednie mecze: Espanyol wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Espanyol wygranych 8 meczów , Levante wygra?a 6 spotka?, by?o 7 remisów. W 11 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 17 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 14 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Espanyol Levante
Tabela ligowa tutaj




Liga hiszpańska
0

