Espanyol vs Leganes
Posiadanie piłki
- Espanyol 53%
- Leganes 47%
Statystyki meczowe
| Corner Kicks |
| Yellow Cards |
| Red cards |
Składy
1
Garcia
7
Puado
23
Hilali
4
Kumbulla
6
Cabrera
14
Olivan
10
Lozano
31
Vives
12
Tejero
20
Kral
17
Pagès
13
Dmitrovic
9
Fuente
12
Rosier
5
Tapia
6
Poirrier
22
Nastasic
11
Espósito
10
Raba
8
Cisse
17
Noupa
14
Brasanac
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | |
Gomez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Calero | 0 | 0 | 7.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | |
Exposito | 0 | 0 | 16.00 (69.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 9 | Véliz | 0 | 0 | 4.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 11 | |
Milla | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | |
Pacheco | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | Cheddira | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 24 | |
Cardona | 0 | 0 | 7.00 (43.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 33 | Fortuno | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 35 | Sureda | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 39 | López | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 40 | Smith | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 1 | |
Garcia | 0 | 0 | 18.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 7 | |
Puado | 0 | 0 | 27.00 (85.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 23 | |
Hilali | 0 | 0 | 58.00 (90.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 4 | |
Kumbulla | 0 | 0 | 56.00 (87.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 6 | |
Cabrera | 0 | 0 | 59.00 (81.00%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 14 | |
Olivan | 0 | 0 | 43.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 10 | |
Lozano | 0 | 0 | 67.00 (94.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 31 | Vives | 0 | 0 | 20.00 (95.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 8 | ||||||||||||||
| 12 | |
Tejero | 0 | 0 | 27.00 (74.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 20 | |
Kral | 0 | 0 | 36.00 (92.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 17 | Pagès | 0 | 0 | 15.00 (93.00%) | 6.00 | 1.00 | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | |
Soriano | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | Reynaldos | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 4 | |
Porozo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | Campos | 0 | 0 | 1.00 (%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 20 | Hernandez | 0 | 0 | 9.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 21 | Lopez | 0 | 0 | 3.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 23 | |
Haddadi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | GarcÃa | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 28 | Vega | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 36 | MartÃn | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 13 | |
Dmitrovic | 0 | 0 | 27.00 (48.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 9 | |
Fuente | 0 | 0 | 11.00 (64.00%) | 4.00 | 3.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 12 | |
Rosier | 0 | 0 | 37.00 (84.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 5 | |
Tapia | 0 | 0 | 57.00 (86.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 6 | Poirrier | 0 | 0 | 70.00 (96.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 5 | ||||||||||||||
| 22 | |
Nastasic | 0 | 0 | 45.00 (89.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 11 | |
Espósito | 0 | 0 | 17.00 (71.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 10 | |
Raba | 0 | 0 | 22.00 (82.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 8 | Cisse | 0 | 0 | 34.00 (76.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 9 | ||||||||||||||
| 17 | Noupa | 0 | 0 | 59.00 (95.00%) | 2.00 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | |
| 10 | ||||||||||||||
| 14 | |
Brasanac | 0 | 0 | 26.00 (81.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Espanyol - Leganes
Dru?yna Espanyol znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 18 miejsce. W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 5 punktów. Espanyol od 4 spotka? nie mog? pokona? ?adnego rywala. Nie przegra?a meczu u siebie od 3 spotka?. Zawodnicy Espanyol w Liga hiszpa?ska z najwi?ksz? liczb? bramek: Javier Puado 6 goli, Carreras Pagès 2 goli, Alvaro Tejero 1 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Javier Puado 1 asyst, Carreras Pagès 3 asyst, Alvaro Tejero 2 asyst.
W 18 meczach zdobyli 16 bramek, co daje ?redni? 0.89 goli na mecz. 4 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 3 remisem. Odnie?li 11 pora?ek. W 50.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 61.11% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 2 meczach Espanyol nie straci? bramki. W 10 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Leganes znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (15 miejsce). Ostatnie 5 spotka? zako?czyli bilansem 4 punktów. Od 2 meczów na wyje?dzie nie zaznali smaku pora?ki. Do siatki w tym sezonie w Liga hiszpa?ska najlepiej strzelali zawodnicy DÃaz Espósito 4 goli, González Poirrier 2 goli, Daniel Raba 1 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? Espanyol. Zawodnicy DÃaz Espósito 1 asyst, Daniel Raba 3 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Espanyol, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 18 meczach zdobyli 17 bramek, co daje ?redni? 0.94 goli na mecz. 4 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 6 remisem. Odnie?li 8 pora?ek. W 38.89% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 72.22% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 5 meczach Leganes nie straci? bramki. W 8 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Leganes wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Espanyol wygranych 5 meczów , Leganes wygra?a 6 spotka?, by?o 1 remisów. W 3 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 6 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 2 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Espanyol Leganes
Tabela ligowa tutaj




Liga hiszpańska
1