Espanyol vs Las Palmas
Posiadanie piłki
- Espanyol 51%
- Las Palmas 49%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
1
Sabata
16
Lopez
15
Lopez
22
Hermoso
12
Vila
14
Melendo
4
Mata
25
Darder
23
Granero
9
Garcia
7
Moreno
13
Chichizola
12
Michel
20
Galvez
22
Navarro
23
Castellano
6
Etebo
25
Aquilani
14
Ezekiel
4
Gomez
15
Gil
9
Calleri
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Sabata | 0 | 0 | 17.00 (77.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 16 | |
Lopez | 0 | 0 | 28.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 15 | |
Lopez | 0 | 0 | 56.00 (91.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Hermoso | 0 | 0 | 52.00 (91.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 12 | |
Vila | 0 | 0 | 26.00 (83.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 14 | |
Melendo | 0 | 0 | 23.00 (85.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6.00 | 0 | 0 |
| 4 | |
Mata | 0 | 0 | 37.00 (94.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 4.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 25 | |
Darder | 0 | 0 | 37.00 (88.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 23 | |
Granero | 0 | 0 | 24.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 9 | |
Garcia | 0 | 0 | 9.00 (64.00%) | 3.00 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 3.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 7 | |
Moreno | 0 | 0 | 32.00 (82.00%) | 5.00 | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 3 | |
Caricol | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Sanchez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Jurado | 0 | 0 | 6.00 (83.30%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Baptistao | 0 | 0 | 7.00 (87.00%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 21 | |
Roca | 0 | 0 | 19.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Sanchez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | Frias | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Injured | ||||||||||||||
| 6 | |
Duarte | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | |
Lopez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Piatti | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 13 | |
Chichizola | 0 | 0 | 28.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 12 | |
Michel | 0 | 0 | 20.00 (83.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Galvez | 0 | 0 | 37.00 (80.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 22 | |
Navarro | 0 | 0 | 23.00 (76.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 23 | |
Castellano | 0 | 0 | 19.00 (67.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 6 | |
Etebo | 0 | 0 | 44.00 (93.00%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | |
Aquilani | 0 | 0 | 38.00 (79.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Ezekiel | 0 | 0 | 14.00 (87.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 4 | |
Gomez | 0 | 0 | 24.00 (80.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 15 | |
Gil | 0 | 0 | 21.00 (76.20%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 9 | |
Calleri | 0 | 0 | 10.00 (41.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 5.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Lizoain | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | |
Aguirregaray | 0 | 0 | 15.00 (73.30%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 5 | |
Garcia | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Halilovic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Jairo | 0 | 0 | 4.00 (66.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Castellano | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Tana | 0 | 0 | 7.00 (87.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 0 | |
Emenike | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Penalba | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Bigas | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Espanyol - Las Palmas
Team Espanyol currently is on lower place in table (17 position). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 4 punktów. Espanyol od 2 spotka? u siebie nie mog? pokona? ?adnego rywala. Zawodnicy Espanyol w Liga hiszpa?ska z najwi?ksz? liczb? bramek: Gerard Moreno 14 goli, Leo Baptistao 6 goli, Sergio Garcia 1 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Gerard Moreno 1 asyst, Leo Baptistao 3 asyst, Sergio Garcia 4 asyst.
Kontuzje w dru?ynie Espanyol: Oscar Duarte, Diego Lopez, Pablo Piatti.
W 34 meczach zdobyli 28 bramek, co daje ?redni? 0.82 goli na mecz. 9 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 12 remisem. Odnie?li 13 pora?ek. W 29.41% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 55.88% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 10 meczach Espanyol nie straci? bramki. W 13 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Las Palmas znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 19 miejsce. W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 0 punktów. Las Palmas nie wygrali meczu na wyje?dzie od 15 spotka?. Czo?owi zawodnicy Las Palmas w Liga hiszpa?ska to Jonathan Calleri 7 goli, Loic Remy 5 goli, Jonathan Viera 4 goli. Zawodnicy Jonathan Calleri 3 asyst, Jonathan Viera 3 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Espanyol, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W Las Palmas nie wyst?pi? z powodu konktuzji: Emmanuel Emenike, Gabriel Penalba, Pedro Bigas.
W 34 meczach zdobyli 22 bramek, co daje ?redni? 0.65 goli na mecz. 5 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 6 remisem. Odnie?li 23 pora?ek. W 52.94% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 73.53% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 5 meczach Las Palmas nie straci? bramki. W 13 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Espanyol wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Espanyol wygranych 4 meczów , Las Palmas wygra?a 3 spotka?, by?o 2 remisów. W 5 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 6 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 4 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Espanyol Las Palmas
Tabela ligowa tutaj




Liga hiszpańska
1

