Espanyol vs Alaves
Posiadanie piłki
- Espanyol 53%
- Alaves 47%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
13
Lopez
12
Gil
24
Gomez
4
Cabrera
3
Pedrosa
6
Morlanes
20
Bare
23
Embarba
10
Darder
21
Ribaudo
11
Tomas
1
Pacheco
21
Aguirregabiria
2
Rodriguez
5
Laguardia
3
Duarte
11
Rioja
6
Ndiaye
8
Pina
14
Garcia
9
Joselu
10
Guidetti
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 13 | |
Lopez | 0 | 0 | 39.00 (64.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 12 | Gil | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 24 | |
Gomez | 0 | 0 | 57.00 (84.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 4 | |
Cabrera | 0 | 0 | 54.00 (87.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 3 | |
Pedrosa | 0 | 0 | 29.00 (68.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 6 | |
Morlanes | 0 | 0 | 28.00 (89.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Bare | 0 | 0 | 46.00 (89.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 23 | |
Embarba | 0 | 0 | 19.00 (73.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Darder | 0 | 0 | 46.00 (84.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 21 | |
Ribaudo | 0 | 0 | 18.00 (61.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 4.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 11 | |
Tomas | 0 | 0 | 9.00 (66.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 2 | |
Miguelon | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Wu | 0 | 0 | 7.00 (85.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Merida | 0 | 0 | 25.00 (80.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Melendo | 0 | 0 | 4.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Lopez | 0 | 0 | 6.00 (66.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Moron | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Vila | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | Dimata | 0 | 0 | 2.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 19 | |
Vadillo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 32 | Gori | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 33 | Garcia | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 34 | |
Garcia | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 0 | |
Herrera | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1 | |
Olazabal | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Calero | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Puado | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Doubtful | ||||||||||||||
| 22 | |
Vidal | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Pacheco | 0 | 0 | 20.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 21 | |
Aguirregabiria | 0 | 0 | 25.00 (60.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 2 | |
Rodriguez | 0 | 0 | 45.00 (66.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 5 | |
Laguardia | 0 | 0 | 46.00 (84.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | |
Duarte | 0 | 0 | 36.00 (75.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 11 | |
Rioja | 0 | 0 | 36.00 (80.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Ndiaye | 0 | 0 | 34.00 (73.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | |
Pina | 0 | 0 | 25.00 (88.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Garcia | 0 | 0 | 42.00 (71.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 9 | |
Joselu | 0 | 0 | 30.00 (80.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Guidetti | 0 | 0 | 11.00 (72.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 4 | |
Miazga | 0 | 0 | 3.00 (%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Sylla | 0 | 0 | 3.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 12 | |
Garcia | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | |
Sivera | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | Moya | 0 | 0 | 4.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 18 | |
Pellistri | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Martin | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Navarro | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Fuente | 0 | 0 | 1.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 26 | Abqar | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 35 | Godoy | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Injured | ||||||||||||||
| 17 | |
Mendez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Doubtful | ||||||||||||||
| 20 | |
Riera | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Lejeune | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | Lopez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zapowiedź meczu Espanyol - Alaves
Team Espanyol currently is on lower place in table (17 position). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 3 punktów. Zawodnicy Espanyol w Liga hiszpa?ska z najwi?ksz? liczb? bramek: Raul de Tomas 1 goli, Aleix Vidal 1 goli, Leandro Cabrera 1 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Raul de Tomas 1 asyst.
Kontuzje w dru?ynie Espanyol: Yangel Herrera, Oier Olazabal, Fernando Calero, Javier Puado.
W 5 meczach zdobyli 3 bramek, co daje ?redni? 0.60 goli na mecz. 0 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 3 remisem. Odnie?li 2 pora?ek. W 40.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 40.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 2 meczach Espanyol nie straci? bramki. W 2 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Alaves znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 20 miejsce. Alaves w 5 ostatnich meczach zdoby?a 0 punktów. Najlepsi zawodnicy Alaves w Liga hiszpa?ska, którzy strzelili najwi?cej bramek dla klubu: Joselu 1 goli.
Kontuzjowani zawodnicy Alaves: Edgar Antonio Mendez.
??cznie rozegrali 4 w tym sezonie. Wygra? 0 meczów, 0 zako?czy?o si? remisem. 4 zostali pokonani. W 50.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 75.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 0 meczach Alaves nie straci? bramki. W 1 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 0.25 na mecz
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: Alaves. Ostatnie mecze obu dru?yn: 7 wygranych Espanyol, 7 wygranych Alaves, 6 remisów. W 7 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 10 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 8 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Liga hiszpańska
1

