Empoli vs Udinese
Posiadanie piłki
- Empoli 39%
- Udinese 61%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
1
Provedel
2
Lorenzo
26
Silvestre
22
Maietta
13
Antonelli
18
Acquah
10
Bennacer
33
Krunic
6
Zajc
8
Traore
11
Caputo
1
Musso
2
Wague
5
Troost-Ekong
3
Samir
18
Avest
6
Fofana
38
Mandragora
10
Paul
19
Larsen
15
Lasagna
23
Pussetto
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Provedel | 0 | 0 | 9.00 (30.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 2 | |
Lorenzo | 0 | 0 | 20.00 (80.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 26 | |
Silvestre | 0 | 0 | 12.00 (57.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 22 | |
Maietta | 0 | 0 | 17.00 (77.00%) | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | |
Antonelli | 0 | 0 | 16.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 18 | |
Acquah | 0 | 0 | 25.00 (65.00%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Bennacer | 0 | 0 | 34.00 (72.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 33 | |
Krunic | 0 | 0 | 20.00 (74.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 6 | |
Zajc | 0 | 0 | 6.00 (66.00%) | 4.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Traore | 0 | 0 | 26.00 (76.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 11 | |
Caputo | 0 | 0 | 15.00 (75.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 4 | |
Brighi | 0 | 0 | 3.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Veseli | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Lollo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Gumina | 0 | 0 | 10.00 (90.00%) | 4.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Terracciano | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Pasqual | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | |
Untersee | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 28 | |
Capezzi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 32 | |
Rasmussen | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 48 | |
Ucan | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 66 | |
Mraz | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 99 | |
Fulignati | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 7 | |
Mchedlidze | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | Polvani | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Musso | 0 | 0 | 13.00 (48.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 2 | |
Wague | 0 | 0 | 37.00 (86.00%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 5 | |
Troost-Ekong | 0 | 0 | 44.00 (83.00%) | 1.00 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 3 | |
Samir | 0 | 0 | 35.00 (87.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 18 | |
Avest | 0 | 0 | 34.00 (73.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Fofana | 0 | 0 | 49.00 (94.00%) | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 38 | |
Mandragora | 0 | 0 | 42.00 (89.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Paul | 0 | 0 | 46.00 (76.00%) | 9.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 19 | |
Larsen | 0 | 0 | 34.00 (77.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 15 | |
Lasagna | 0 | 0 | 13.00 (76.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 23 | |
Pussetto | 0 | 0 | 18.00 (81.00%) | 7.00 | 4.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 4 | |
Opoku | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Pezzella | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Behrami | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | Micin | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 16 | |
Machis | 0 | 0 | 10.00 (71.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Pontisso | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Scuffet | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 77 | |
D'Alessandro | 0 | 0 | 3.00 (60.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 88 | |
Nicolas | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 99 | |
Balic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 8 | |
Agyemang-Badu | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | Ingelsson | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Suspended | ||||||||||||||
| 17 | |
Nuytinck | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 72 | |
Barak | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 91 | |
Teodorczyk | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Empoli - Udinese
Dru?yna Empoli znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 19 miejsce. Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 1 punktów. Empoli nie wygrali meczu od 10 spotka?. Czo?owi zawodnicy Empoli w Serie A to Francesco Caputo 5 goli, Rade Krunic 1 goli, Miha Zajc 1 goli. Zawodnicy , Rade Krunic 2 asyst, Miha Zajc 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Udinese, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W Empoli nie wyst?pi? z powodu konktuzji: Levan Mchedlidze, Lorenzo Polvani, Lorenzo Lollo.
W 11 meczach zdobyli 10 bramek, co daje ?redni? 0.91 goli na mecz. 1 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 3 remisem. Odnie?li 7 pora?ek. W 45.45% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 72.73% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 2 meczach Empoli nie straci? bramki. W 6 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Team Udinese currently is on lower place in table (16 position). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 1 punktów. Udinese nie wygrali meczu od 6 spotka?. Najwi?cej bramek w Serie A dla Udinese zdobyli: Rodrigo De Paul 5 goli, Kevin Lasagna 2 goli, Ignacio Pussetto 1 goli. Najwi?cej bramek wypracowa?: Rodrigo De Paul 4 asyst, Ignacio Pussetto 1 asyst.
W Udinese nie wyst?pi? z powodu konktuzji: Emmanuel Agyemang-Badu, Svante Ingelsson, Antonin Barak, Lukasz Teodorczyk.
W spotkaniu nie wyst?pi? Bram Nuytinck z powodu zawieszenia.
??cznie rozegrali 11 w tym sezonie. Wygra? 2 meczów, 3 zako?czy?o si? remisem. 6 zostali pokonani. W 45.45% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 72.73% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 2 meczach Udinese nie straci? bramki. W 5 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 0.91 na mecz
Bezpo?rednie mecze: Udinese wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Empoli wygranych 4 meczów , Udinese wygra?a 7 spotka?, by?o 5 remisów. W 4 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 12 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 8 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Empoli Udinese
Tabela ligowa tutaj




Serie A
2