Empoli vs Torino
Posiadanie piłki
- Empoli 43%
- Torino 57%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
69
Dragowski
22
Maietta
26
Silvestre
39
Dell'Orco
2
Lorenzo
8
Traore
10
Bennacer
18
Acquah
6
Pajac
11
Caputo
17
Farias
39
Sirigu
5
Izzo
33
N'Koulou
24
Moretti
29
Silvestri
23
Meite
88
Rincon
34
Aina
8
Baselli
21
Berenguer
9
Belotti
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 69 | |
Dragowski | 0 | 0 | 13.00 (43.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 22 | |
Maietta | 0 | 0 | 16.00 (69.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 26 | |
Silvestre | 0 | 0 | 14.00 (73.00%) | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 39 | |
Dell'Orco | 0 | 0 | 19.00 (79.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 2 | |
Lorenzo | 0 | 0 | 28.00 (87.00%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | |
Traore | 0 | 0 | 20.00 (66.00%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Bennacer | 0 | 0 | 34.00 (81.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 18 | |
Acquah | 0 | 0 | 19.00 (76.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 6 | |
Pajac | 0 | 0 | 23.00 (67.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 11 | |
Caputo | 0 | 0 | 14.00 (77.00%) | 4.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 17 | |
Farias | 0 | 0 | 22.00 (78.00%) | 4.00 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Provedel | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Brighi | 0 | 0 | 7.00 (87.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 5 | |
Veseli | 0 | 0 | 4.00 (57.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Perucchini | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Pasqual | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 28 | |
Capezzi | 0 | 0 | 2.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 32 | |
Rasmussen | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 37 | |
Oberlin | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 43 | |
Nikolaou | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 48 | |
Ucan | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 13 | |
Antonelli | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | Polvani | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 20 | |
Gumina | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 34 | |
Diks | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 39 | |
Sirigu | 0 | 0 | 15.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 5 | |
Izzo | 0 | 0 | 53.00 (84.00%) | 1.00 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 33 | |
N'Koulou | 0 | 0 | 37.00 (90.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 24 | |
Moretti | 0 | 0 | 47.00 (94.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 29 | |
Silvestri | 0 | 0 | 35.00 (76.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 23 | |
Meite | 0 | 0 | 31.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| 88 | |
Rincon | 0 | 0 | 48.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 34 | |
Aina | 0 | 0 | 27.00 (90.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | |
Baselli | 0 | 0 | 44.00 (86.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 21 | |
Berenguer | 0 | 0 | 32.00 (80.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 9 | |
Belotti | 0 | 0 | 18.00 (69.00%) | 7.00 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 4.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Ichazo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Lukic | 0 | 0 | 7.00 (77.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Zaza | 0 | 0 | 5.00 (83.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Falque | 0 | 0 | 20.00 (90.00%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 19 | |
Damascan | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | |
Rosati | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 36 | Gleison | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 72 | |
Millico | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 15 | |
Ansaldi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | |
Parigini | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 30 | |
Djidji | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Empoli - Torino
Dru?yna Empoli znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 18 miejsce. Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 7 punktów. Od 2 meczów nie zaznali smaku pora?ki. Czo?owi zawodnicy Empoli w Serie A to Francesco Caputo 15 goli, Rade Krunic 5 goli, Diego Farias 4 goli. Zawodnicy Francesco Caputo 3 asyst, Rade Krunic 7 asyst, Diego Farias 3 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Torino, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W Empoli nie wyst?pi? z powodu konktuzji: Luca Antonelli, Lorenzo Polvani, Antonino La Gumina, Kevin Diks.
W 36 meczach zdobyli 46 bramek, co daje ?redni? 1.28 goli na mecz. 9 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 8 remisem. Odnie?li 19 pora?ek. W 69.44% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 77.78% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 5 meczach Empoli nie straci? bramki. W 23 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Torino znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (7 miejsce). Torino w 5 ostatnich meczach zdoby?a 11 punktów. Nie przegra?a meczu od 8 spotka?. Czo?owi zawodnicy Torino w Serie A to Andrea Belotti 15 goli, Iago Falque 4 goli, Simone Zaza 4 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Andrea Belotti 2 asyst, Iago Falque 4 asyst, Simone Zaza 3 asyst.
W Torino nie wyst?pi? z powodu konktuzji: Cristian Daniel Ansaldi, Vittorio Parigini, Koffi Djidji.
W 36 meczach zdobyli 48 bramek, co daje ?redni? 1.33 goli na mecz. 15 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 15 remisem. Odnie?li 6 pora?ek. W 38.89% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 63.89% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 15 meczach Torino nie straci? bramki. W 19 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Empoli wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Empoli wygranych 8 meczów , Torino wygra?a 7 spotka?, by?o 11 remisów. W 9 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 14 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 11 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Empoli Torino
Tabela ligowa tutaj




Serie A
4

