Empoli vs Como
Posiadanie piłki
- Empoli 41%
- Como 59%
Statystyki meczowe
| Corner Kicks |
| Yellow Cards |
| Red cards |
Składy
23
Vasquez
9
Pellegri
22
Sciglio
34
Ismajili
21
Viti
11
Gyasi
6
Henderson
32
Haas
3
Pezzella
17
Solbakken
10
Fazzini
93
Maleh
25
Reina
11
Belotti
18
Moreno
93
Barba
13
Dossena
5
Goldaniga
2
Kempf
8
Baselli
26
Engelhardt
7
Strefezza
33
Cunha
16
Fadera
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 | |
Sambia | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | Anjorin | 0 | 0 | 5.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 12 | Seghetti | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 13 | |
Cacace | 0 | 0 | 2.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Ekong | 0 | 0 | 2.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29 | Colombo | 0 | 0 | 8.00 (50.00%) | 2.00 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 31 | Tosto | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 35 | Marianucci | 0 | 0 | 1.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 90 | Konate | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 98 | |
Brancolini | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1 | ||||||||||||||
| 23 | Vasquez | 0 | 0 | 30.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 11 | ||||||||||||||
| 9 | |
Pellegri | 0 | 0 | 9.00 (89.00%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 22 | |
Sciglio | 0 | 0 | 36.00 (89.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 34 | Ismajili | 0 | 0 | 37.00 (92.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 4 | ||||||||||||||
| 21 | |
Viti | 0 | 0 | 53.00 (77.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 11 | Gyasi | 0 | 0 | 34.00 (74.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 6 | ||||||||||||||
| 6 | |
Henderson | 0 | 0 | 30.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 32 | |
Haas | 0 | 0 | 32.00 (81.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 3 | |
Pezzella | 0 | 0 | 11.00 (73.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 17 | |
Solbakken | 0 | 0 | 11.00 (45.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Fazzini | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 93 | |
Maleh | 0 | 0 | 20.00 (74.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | |
Audero | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Sala | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 6 | |
Iovine | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Gabrielloni | 0 | 0 | 3.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 10 | |
Cutrone | 0 | 0 | 4.00 (100.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | Tameemi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 15 | Pacheco | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 17 | |
Cerri | 0 | 0 | 0 (%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 51 | Andrealli | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 58 | Mazzaglia | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 79 | Paz | 0 | 0 | 12.00 (75.00%) | 4.00 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 90 | |
Verdi | 0 | 0 | 5.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1 | ||||||||||||||
| 25 | |
Reina | 0 | 0 | 45.00 (91.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 11 | |
Belotti | 0 | 0 | 15.00 (87.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 18 | |
Moreno | 0 | 0 | 36.00 (74.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 93 | |
Barba | 0 | 0 | 39.00 (90.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 13 | Dossena | 0 | 0 | 57.00 (93.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2 | ||||||||||||||
| 5 | |
Goldaniga | 0 | 0 | 61.00 (82.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 2 | |
Kempf | 0 | 0 | 45.00 (82.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Baselli | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 26 | Engelhardt | 0 | 0 | 57.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5.00 | 0 | 0 | |
| 10 | ||||||||||||||
| 7 | |
Strefezza | 0 | 0 | 19.00 (84.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 33 | |
Cunha | 0 | 0 | 35.00 (77.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 16 | Fadera | 0 | 0 | 28.00 (64.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | |
Zapowiedź meczu Empoli - Como
Dru?yna Empoli znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (13 miejsce). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 2 punktów. Empoli nie wygrali meczu od 5 spotka?. Czo?owi zawodnicy Empoli w Serie A to Lorenzo Colombo 2 goli, Sebastiano Esposito 2 goli, Gyasi 2 goli. Zawodnicy Lorenzo Colombo 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Como, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 10 meczach zdobyli 7 bramek, co daje ?redni? 0.70 goli na mecz. 2 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 5 remisem. Odnie?li 3 pora?ek. W 30.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 60.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 4 meczach Empoli nie straci? bramki. W 4 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Como znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (15 miejsce). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 4 punktów. Como nie wygrali meczu od 4 spotka?. Czo?owi zawodnicy Como w Serie A to Patrick Cutrone 4 goli, Gabriel Strefezza 2 goli, Nicolas Paz 1 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: , Gabriel Strefezza 1 asyst, Nicolas Paz 2 asyst.
W 10 meczach zdobyli 12 bramek, co daje ?redni? 1.20 goli na mecz. 2 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 3 remisem. Odnie?li 5 pora?ek. W 60.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 80.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 0 meczach Como nie straci? bramki. W 7 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Como wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Empoli wygranych 1 meczów , Como wygra?a 2 spotka?, by?o 1 remisów. W 0 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 2 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 0 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Empoli Como
Tabela ligowa tutaj




Serie A
1