Empoli vs Cagliari
Posiadanie piłki
- Empoli 45%
- Cagliari 55%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
21
Terracciano
2
Lorenzo
32
Rasmussen
26
Silvestre
13
Antonelli
18
Acquah
28
Capezzi
33
Krunic
6
Zajc
20
Gumina
11
Caputo
28
Cragno
24
Farago
23
Ceppitelli
56
Romagna
22
Lykogiannis
29
Castro
8
Cigarini
18
Barella
21
Ionita
17
Farias
30
Pavoletti
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 21 | |
Terracciano | 0 | 0 | 17.00 (51.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 2 | |
Lorenzo | 0 | 0 | 47.00 (82.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 32 | |
Rasmussen | 0 | 0 | 35.00 (83.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | |
Silvestre | 0 | 0 | 24.00 (70.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 13 | |
Antonelli | 0 | 0 | 21.00 (67.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 18 | |
Acquah | 0 | 0 | 22.00 (75.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 |
| 28 | |
Capezzi | 0 | 0 | 35.00 (83.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 33 | |
Krunic | 0 | 0 | 31.00 (73.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 4.00 | 0 | 0 |
| 6 | |
Zajc | 0 | 0 | 27.00 (84.00%) | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 20 | |
Gumina | 0 | 0 | 10.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 11 | |
Caputo | 0 | 0 | 19.00 (65.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Provedel | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Brighi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Veseli | 0 | 0 | 4.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Mchedlidze | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Traore | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Bennacer | 0 | 0 | 4.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Lollo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Pasqual | 0 | 0 | 10.00 (66.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | |
Untersee | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29 | |
Marcjanik | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 66 | |
Mraz | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 99 | |
Fulignati | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 9 | |
Rodriguez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Maietta | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 28 | |
Cragno | 0 | 0 | 17.00 (56.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 24 | |
Farago | 0 | 0 | 44.00 (75.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 |
| 23 | |
Ceppitelli | 0 | 0 | 6.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 56 | |
Romagna | 0 | 0 | 31.00 (81.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 22 | |
Lykogiannis | 0 | 0 | 26.00 (76.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 29 | |
Castro | 0 | 0 | 33.00 (75.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | |
Cigarini | 0 | 0 | 59.00 (92.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 18 | |
Barella | 0 | 0 | 55.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 21 | |
Ionita | 0 | 0 | 29.00 (93.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 17 | |
Farias | 0 | 0 | 23.00 (82.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 30 | |
Pavoletti | 0 | 0 | 9.00 (64.00%) | 5.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Rafael | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | |
Pajac | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | |
Andreolli | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Dessena | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Bradaric | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Cerri | 0 | 0 | 4.00 (57.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | Daga | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 16 | |
Aresti | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Pisacane | 0 | 0 | 24.00 (82.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 20 | |
Padoin | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | |
Sau | 0 | 0 | 9.00 (90.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Suspended | ||||||||||||||
| 10 | |
Galvao | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 33 | |
Srna | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Empoli - Cagliari
Dru?yna Empoli znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (9 miejsce). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 0 punktów.
W Empoli nie wyst?pi? z powodu konktuzji: Alejandro Rodriguez, Domenico Maietta.
W 0 meczach zdobyli bramek, co daje ?redni? goli na mecz. spotka? zako?czy?o si? wygran?, remisem. Odnie?li pora?ek. W % meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W % meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W meczach Empoli nie straci? bramki. W spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Cagliari znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (12 miejsce). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 0 punktów.
Zawodnicy Joao Pedro Galvao, Darijo Srna nie b?d? mogli wyst?pi? w spotkaniu z powodu zawieszenia (kartki itp).
W 0 meczach zdobyli bramek, co daje ?redni? goli na mecz. spotka? zako?czy?o si? wygran?, remisem. Odnie?li pora?ek. W % meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W % meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W meczach Cagliari nie straci? bramki. W spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Empoli wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Empoli wygranych 8 meczów , Cagliari wygra?a 5 spotka?, by?o 2 remisów. W 10 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 13 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 8 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Empoli Cagliari
Tabela ligowa tutaj




Serie A
2