Empoli vs Bologna
Posiadanie piłki
- Empoli 36%
- Bologna 64%
Statystyki meczowe
| Corner Kicks |
| Yellow Cards |
| Red cards |
Składy
23
Vasquez
29
Colombo
2
Goglichidze
34
Ismajili
21
Viti
11
Gyasi
6
Henderson
5
Grassi
3
Pezzella
99
Esposito
10
Fazzini
1
Skorupski
24
Dallinga
22
Lykogiannis
26
Lucumi
31
Beukema
2
Holm
6
Moro
8
Freuler
11
Ndoye
21
Odgaard
30
DomÃnguez
Podstawowy skład
Rezerwowi
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | |
Perisan | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Sambia | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | Anjorin | 0 | 0 | 3.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 12 | Seghetti | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 13 | |
Cacace | 0 | 0 | 2.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Sciglio | 0 | 0 | 4.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | |
Zurkowski | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 31 | Tosto | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 35 | Marianucci | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 36 | Bacci | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 37 | Bembnista | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 38 | Biache | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 40 | Gravelo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 90 | Konate | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 93 | |
Maleh | 0 | 0 | 14.00 (71.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1 | ||||||||||||||
| 23 | Vasquez | 0 | 0 | 28.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 11 | ||||||||||||||
| 29 | Colombo | 0 | 0 | 21.00 (76.00%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 2 | ||||||||||||||
| 2 | Goglichidze | 0 | 0 | 18.00 (67.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 3 | ||||||||||||||
| 34 | Ismajili | 0 | 0 | 19.00 (74.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 4 | ||||||||||||||
| 21 | |
Viti | 0 | 0 | 22.00 (68.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 11 | Gyasi | 0 | 0 | 7.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 6 | ||||||||||||||
| 6 | |
Henderson | 0 | 0 | 17.00 (71.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 5 | |
Grassi | 0 | 0 | 13.00 (54.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 3 | |
Pezzella | 0 | 0 | 24.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 99 | |
Esposito | 0 | 0 | 23.00 (48.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 10 | |
Fazzini | 0 | 0 | 27.00 (81.00%) | 2.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | |
Posch | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Castro | 0 | 0 | 7.00 (86.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 14 | Iling-Junior | 0 | 0 | 4.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 15 | |
Casale | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | Azzouzi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 18 | Pobega | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 19 | |
Ferguson | 0 | 0 | 14.00 (79.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | Bagnolini | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 28 | |
Cambiaghi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29 | |
Silvestri | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 33 | |
Miranda | 0 | 0 | 10.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 34 | Ravaglia | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 80 | Fabbian | 0 | 0 | 3.00 (67.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 1 | |
Skorupski | 0 | 0 | 38.00 (71.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 24 | |
Dallinga | 0 | 0 | 13.00 (62.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 22 | |
Lykogiannis | 0 | 0 | 36.00 (78.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 26 | |
Lucumi | 0 | 0 | 63.00 (88.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 31 | |
Beukema | 0 | 0 | 59.00 (73.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 2 | |
Holm | 0 | 0 | 54.00 (80.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 6.00 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 6 | |
Moro | 0 | 0 | 37.00 (84.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 8 | |
Freuler | 0 | 0 | 39.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 11 | Ndoye | 0 | 0 | 26.00 (62.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5.00 | 0 | 0 | |
| 9 | ||||||||||||||
| 21 | |
Odgaard | 0 | 0 | 8.00 (75.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 30 | DomÃnguez | 0 | 0 | 23.00 (70.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
Zapowiedź meczu Empoli - Bologna
Dru?yna Empoli znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (15 miejsce). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 1 punktów. Empoli nie wygrali meczu od 6 spotka?. Czo?owi zawodnicy Empoli w Serie A to Sebastiano Esposito 8 goli, Lorenzo Colombo 4 goli, Pietro Pellegri 3 goli. Zawodnicy , Lorenzo Colombo 2 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Bologna, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 21 meczach zdobyli 20 bramek, co daje ?redni? 0.95 goli na mecz. 4 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 8 remisem. Odnie?li 9 pora?ek. W 42.86% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 71.43% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 5 meczach Empoli nie straci? bramki. W 12 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Bologna znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (7 miejsce). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 8 punktów. Nie przegra?a meczu od 3 spotka?. Zawodnicy Bologna w Serie A z najwi?ksz? liczb? bramek: Riccardo Orsolini 7 goli, Castro 6 goli, Jens Odgaard 4 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Riccardo Orsolini 3 asyst, Castro 4 asyst.
W 20 meczach zdobyli 32 bramek, co daje ?redni? 1.60 goli na mecz. 8 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 9 remisem. Odnie?li 3 pora?ek. W 60.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 85.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 6 meczach Bologna nie straci? bramki. W 12 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: Empoli. Ostatnie mecze obu dru?yn: 8 wygranych Empoli, 6 wygranych Bologna, 5 remisów. W 10 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 13 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 10 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Serie A
1