Empoli vs Atalanta
Posiadanie piłki
- Empoli 54%
- Atalanta 46%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
1
Provedel
5
Veseli
26
Silvestre
22
Maietta
2
Lorenzo
33
Krunic
10
Bennacer
8
Traore
23
Pasqual
20
Gumina
11
Caputo
1
Berisha
2
Toloi
19
Djimsiti
5
Masiello
33
Hateboer
15
Roon
11
Freuler
8
Gosens
10
Gomez
72
Ilicic
91
Zapata
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Provedel | 0 | 0 | 12.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 5 | |
Veseli | 0 | 0 | 30.00 (76.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | |
Silvestre | 0 | 0 | 46.00 (90.00%) | 1.00 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Maietta | 0 | 0 | 29.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 2 | |
Lorenzo | 0 | 0 | 28.00 (70.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 33 | |
Krunic | 0 | 0 | 16.00 (80.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Bennacer | 0 | 0 | 39.00 (78.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 8 | |
Traore | 0 | 0 | 19.00 (79.00%) | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 23 | |
Pasqual | 0 | 0 | 25.00 (73.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 20 | |
Gumina | 0 | 0 | 12.00 (80.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 11 | |
Caputo | 0 | 0 | 24.00 (72.00%) | 5.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 4 | |
Brighi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Zajc | 0 | 0 | 7.00 (100.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Mchedlidze | 0 | 0 | 1.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | |
Antonelli | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Acquah | 0 | 0 | 6.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Terracciano | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | |
Untersee | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 28 | |
Capezzi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29 | |
Marcjanik | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 32 | |
Rasmussen | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 48 | |
Ucan | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 66 | |
Mraz | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 9 | |
Rodriguez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | Polvani | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 17 | |
Lollo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Berisha | 0 | 0 | 16.00 (64.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 2 | |
Toloi | 0 | 0 | 18.00 (75.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Djimsiti | 0 | 0 | 49.00 (92.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 5 | |
Masiello | 0 | 0 | 61.00 (87.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 33 | |
Hateboer | 0 | 0 | 40.00 (83.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Roon | 0 | 0 | 59.00 (90.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Freuler | 0 | 0 | 52.00 (89.00%) | 2.00 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 8 | |
Gosens | 0 | 0 | 30.00 (75.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Gomez | 0 | 0 | 41.00 (95.00%) | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 72 | |
Ilicic | 0 | 0 | 47.00 (82.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 4.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 91 | |
Zapata | 0 | 0 | 14.00 (87.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 4 | |
Valzania | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Palomino | 0 | 0 | 2.00 (66.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Reca | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | Bettella | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 21 | |
Castagne | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Pessina | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Mancini | 0 | 0 | 21.00 (77.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 24 | |
Rigoni | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 31 | |
Rossi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 53 | |
Adnan | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 88 | |
Pasalic | 0 | 0 | 19.00 (79.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 95 | |
Gollini | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 20 | |
Tumminello | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 30 | Varnier | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 99 | |
Barrow | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Empoli - Atalanta
Dru?yna Empoli znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 18 miejsce. Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 4 punktów. Czo?owi zawodnicy Empoli w Serie A to Francesco Caputo 6 goli, Miha Zajc 2 goli, Rade Krunic 1 goli. Zawodnicy Francesco Caputo 1 asyst, Miha Zajc 1 asyst, Rade Krunic 3 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Atalanta, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W Empoli nie wyst?pi? z powodu konktuzji: Alejandro Rodriguez, Lorenzo Polvani, Lorenzo Lollo.
W 12 meczach zdobyli 12 bramek, co daje ?redni? 1.00 goli na mecz. 2 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 3 remisem. Odnie?li 7 pora?ek. W 50.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 75.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 2 meczach Empoli nie straci? bramki. W 7 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Atalanta znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (9 miejsce). Atalanta w 5 ostatnich meczach zdoby?a 12 punktów. Od 4 meczów nie zaznali smaku pora?ki. Zawodnicy Atalanta w Serie A z najwi?ksz? liczb? bramek: Alejandro Daro Gomez 4 goli, Josip Ilicic 3 goli, Gianluca Mancini 3 goli. Zawodnicy Alejandro Daro Gomez 2 asyst, Josip Ilicic 3 asyst, Gianluca Mancini 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Empoli, gdy? maj? najwi?cej asyst.
Kontuzje w dru?ynie Atalanta: Marco Tumminello, Marco Varnier, Musa Barrow.
W 12 meczach zdobyli 23 bramek, co daje ?redni? 1.92 goli na mecz. 5 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 3 remisem. Odnie?li 4 pora?ek. W 58.33% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 75.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 3 meczach Atalanta nie straci? bramki. W 5 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: Atalanta. Ostatnie mecze obu dru?yn: 3 wygranych Empoli, 5 wygranych Atalanta, 7 remisów. W 6 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 8 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 6 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Serie A
3