Elche vs Real Madryt
Posiadanie piłki
- Elche 44%
- Real Madryt 56%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
1
Casilla
14
Zapata
3
Roco
6
Bigas
22
Mojica
12
Perez
8
Guti
21
Mascarell
16
Chaves
15
Pastore
9
Boye
1
Courtois
17
Vazquez
3
Militao
4
Alaba
12
Marcelo
10
Modric
14
Casemiro
8
Kroos
21
Rodrygo
24
Mejia
20
Junior
Podstawowy skład
Rezerwowi
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Casilla | 0 | 0 | 26.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 14 | Zapata | 0 | 0 | 34.00 (94.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 3 | |
Roco | 0 | 0 | 35.00 (94.00%) | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 6 | |
Bigas | 0 | 0 | 52.00 (96.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 22 | |
Mojica | 0 | 0 | 54.00 (85.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 12 | |
Perez | 0 | 0 | 19.00 (89.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | Guti | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 21 | |
Mascarell | 0 | 0 | 36.00 (91.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Chaves | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Pastore | 0 | 0 | 45.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 9 | |
Boye | 0 | 0 | 20.00 (65.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 2 | |
Gumbau | 0 | 0 | 9.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Gonzalez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Gonzalo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 7 | |
Carrillo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Milla | 0 | 0 | 2.00 (100.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Morente | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 13 | |
Badia | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Fernandez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Benedetto | 0 | 0 | 4.00 (75.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Barragan | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | Marcone | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 24 | Josema | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Doubtful | ||||||||||||||
| 20 | |
Piatti | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Courtois | 0 | 0 | 17.00 (94.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 17 | |
Vazquez | 0 | 0 | 40.00 (95.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 3 | Militao | 0 | 0 | 56.00 (94.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 4 | |
Alaba | 0 | 0 | 69.00 (94.00%) | 1.00 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | |
Marcelo | 0 | 0 | 39.00 (74.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 10 | |
Modric | 0 | 0 | 61.00 (91.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Casemiro | 0 | 0 | 59.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 8 | |
Kroos | 0 | 0 | 90.00 (96.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 21 | |
Rodrygo | 0 | 0 | 7.00 (100.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Mejia | 0 | 0 | 17.00 (70.00%) | 4.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | Junior | 0 | 0 | 33.00 (96.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 | |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 2 | |
Carvajal | 0 | 0 | 23.00 (78.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Vallejo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Fernandez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Hazard | 0 | 0 | 5.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Asensio | 0 | 0 | 33.00 (84.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 13 | |
Lunin | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Jovic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Isco | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | Mendy | 0 | 0 | 26.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 25 | Camavinga | 0 | 0 | 5.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | |
| 27 | |
Blanco | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 40 | Fuidias | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Injured | ||||||||||||||
| 0 | |
Ceballos | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Valverde | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Bale | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Elche - Real Madryt
Dru?yna Elche znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (15 miejsce). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 4 punktów. Od 3 meczów nie zaznali smaku wygranej. Najlepsi zawodnicy Elche w Liga hiszpa?ska, którzy strzelili najwi?cej bramek dla klubu: Dario Benedetto 2 goli, Lucas Boye 2 goli, Lucas Perez 2 goli.
??cznie rozegrali 11 w tym sezonie. Wygra? 2 meczów, 4 zako?czy?o si? remisem. 5 zostali pokonani. W 27.27% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 45.45% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 3 meczach Elche nie straci? bramki. W 5 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 0.73 na mecz
Dru?yna Real Madryt zajmuje czo?owe miejsce w tabeli (2 pozycja). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 8 punktów. U siebie od 2 meczów nie zosta?a pokonana. Najlepsi zawodnicy Real Madryt w Liga hiszpa?ska, którzy strzelili najwi?cej bramek dla klubu: Karim Benzema 9 goli, Vinicius Junior 5 goli, Marco Asensio 3 goli. Najwi?cej bramek wypracowali: Karim Benzema 7 asyst, Vinicius Junior 2 asyst.
Kontuzjowani zawodnicy Real Madryt: Daniel Ceballos, Federico Valverde, Gareth Bale.
??cznie rozegrali 10 w tym sezonie. Wygra? 6 meczów, 3 zako?czy?o si? remisem. 1 zostali pokonani. W 70.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 70.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 3 meczach Real Madryt nie straci? bramki. W 7 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 2.40 na mecz
Bezpo?rednie mecze: Real Madryt wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Elche wygranych 0 meczów , Real Madryt wygra?a 5 spotka?, by?o 1 remisów. W 4 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 6 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 4 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Elche Real Madryt
Tabela ligowa tutaj




Liga hiszpańska
1

