Elche vs Osasuna Pampeluna
Posiadanie piłki
- Elche 57%
- Osasuna Pampeluna 43%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
13
Badia
17
Fernandez
3
Roco
5
Gonzalo
6
Bigas
22
Mojica
24
Perez
21
Mascarell
8
Guti
18
Ponce
16
Chaves
1
Herrera
2
Vidal
23
Umpierrez
5
Garcia
3
Cruz
39
Sanchez
7
Moncayola
24
Torro
8
Brasanac
9
Avila
17
Budimir
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 13 | |
Badia | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 17 | |
Fernandez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | |
Roco | 0 | 0 | 33.00 (81.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 5 | Gonzalo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 6 | |
Bigas | 0 | 0 | 15.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 22 | |
Mojica | 0 | 0 | 41.00 (78.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 24 | |
Perez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Mascarell | 0 | 0 | 49.00 (79.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | Guti | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Forward | ||||||||||||||
| 18 | |
Ponce | 0 | 0 | 14.00 (100.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 16 | |
Chaves | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Casilla | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | |
Gumbau | 0 | 0 | 37.00 (86.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Gonzalez | 0 | 0 | 43.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 7 | |
Carrillo | 0 | 0 | 6.00 (100.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Milla | 0 | 0 | 11.00 (63.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Morente | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 12 | |
Olaza | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | Zapata | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 15 | |
Pastore | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Barragan | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Piatti | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | Marcone | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Injured | ||||||||||||||
| 9 | |
Boye | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Herrera | 0 | 0 | 24.00 (70.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 2 | |
Vidal | 0 | 0 | 19.00 (52.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 23 | |
Umpierrez | 0 | 0 | 31.00 (74.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 5 | |
Garcia | 0 | 0 | 37.00 (81.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 3 | Cruz | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 39 | Sanchez | 0 | 0 | 23.00 (65.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| Midfield | ||||||||||||||
| 7 | |
Moncayola | 0 | 0 | 27.00 (92.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Torro | 0 | 0 | 41.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | |
Brasanac | 0 | 0 | 32.00 (84.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 9 | |
Avila | 0 | 0 | 12.00 (75.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 17 | |
Budimir | 0 | 0 | 14.00 (57.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 4 | |
Garcia | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Oier | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Torres | 0 | 0 | 2.00 (100.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Barja | 0 | 0 | 3.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | |
Perez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Garcia | 0 | 0 | 11.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 15 | |
Ramalho | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Angel | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Kike | 0 | 0 | 7.00 (42.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | Martinez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 21 | |
Perez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 28 | |
Martinez | 0 | 0 | 4.00 (75.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Doubtful | ||||||||||||||
| 32 | Areso | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zapowiedź meczu Elche - Osasuna Pampeluna
Dru?yna Elche znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (14 miejsce). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 6 punktów. U siebie od 2 meczów nie zosta?a pokonana. Najlepsi zawodnicy Elche w Liga hiszpa?ska, którzy strzelili najwi?cej bramek dla klubu: Lucas Boye 7 goli, Pere Milla 7 goli, Fidel Chaves 5 goli. Najwi?cej bramek wypracowali: Lucas Boye 3 asyst, Pere Milla 3 asyst, Fidel Chaves 5 asyst.
Kontuzjowani zawodnicy Elche: Lucas Boye.
??cznie rozegrali 33 w tym sezonie. Wygra? 10 meczów, 8 zako?czy?o si? remisem. 15 zostali pokonani. W 54.55% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 66.67% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 8 meczach Elche nie straci? bramki. W 18 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.09 na mecz
Dru?yna Osasuna Pampeluna znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (9 miejsce). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 9 punktów. Do siatki w tym sezonie w Liga hiszpa?ska najlepiej strzelali zawodnicy Ante Budimir 7 goli, Ezequiel Avila 6 goli, Kike 5 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? Elche. Zawodnicy Ante Budimir 1 asyst, Ezequiel Avila 1 asyst, Kike 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Elche, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 33 meczach zdobyli 34 bramek, co daje ?redni? 1.03 goli na mecz. 12 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 8 remisem. Odnie?li 13 pora?ek. W 42.42% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 66.67% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 12 meczach Osasuna Pampeluna nie straci? bramki. W 13 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Osasuna Pampeluna wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Elche wygranych 1 meczów , Osasuna Pampeluna wygra?a 3 spotka?, by?o 5 remisów. W 4 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 7 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 6 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Elche Osasuna Pampeluna
Tabela ligowa tutaj




Liga hiszpańska
1

