Eibar vs Villarreal
Posiadanie piłki
- Eibar 49%
- Villarreal 51%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
25
Dmitrovic
7
Capa
4
Ramis
18
Arbilla
23
Junca
21
Leon
14
Garcia
5
Escalante
2
Orellana
17
Kike
19
Charles
1
Asenjo
2
Gaspar
3
Soberon
6
Ruiz
22
Rukavina
28
Raba
19
Fuego
16
Hernandez
7
Cheryshev
24
Martinez
15
Unal
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 25 | |
Dmitrovic | 0 | 0 | 16.00 (47.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 7 | |
Capa | 0 | 0 | 13.00 (61.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 4 | |
Ramis | 0 | 0 | 28.00 (73.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Arbilla | 0 | 0 | 22.00 (64.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 23 | |
Junca | 0 | 0 | 28.00 (59.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 21 | |
Leon | 0 | 0 | 14.00 (70.00%) | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Garcia | 0 | 0 | 27.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 5 | |
Escalante | 0 | 0 | 24.00 (66.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 2 | |
Orellana | 0 | 0 | 29.00 (69.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 17 | |
Kike | 0 | 0 | 16.00 (59.00%) | 5.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 19 | |
Charles | 0 | 0 | 14.00 (70.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Rodriguez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | |
Diop | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Inui | 0 | 0 | 1.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Pena | 0 | 0 | 5.00 (62.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 12 | |
Oliveira | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Lomban | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Jordan | 0 | 0 | 7.00 (87.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 9 | |
Enrich | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Rico | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Asenjo | 0 | 0 | 10.00 (41.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 2 | |
Gaspar | 0 | 0 | 22.00 (64.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | |
Soberon | 0 | 0 | 35.00 (76.00%) | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 6 | |
Ruiz | 0 | 0 | 37.00 (69.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Rukavina | 0 | 0 | 31.00 (87.10%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 28 | |
Raba | 0 | 0 | 15.00 (65.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 19 | |
Fuego | 0 | 0 | 26.00 (70.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Hernandez | 0 | 0 | 51.00 (78.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 7 | |
Cheryshev | 0 | 0 | 9.00 (52.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 24 | |
Martinez | 0 | 0 | 16.00 (62.50%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 15 | |
Unal | 0 | 0 | 11.00 (61.00%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 5 | |
Marin | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Fornals | 0 | 0 | 3.00 (60.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 9 | |
Bacca | 0 | 0 | 6.00 (85.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Castillejo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Trigueros | 0 | 0 | 13.00 (65.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 23 | |
Bonera | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | |
Barbosa | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Unavailable | ||||||||||||||
| 4 | |
Semedo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Suspended | ||||||||||||||
| 11 | |
Costa | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 13 | |
Fernandez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Soriano | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 35 | |
Suarez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Eibar - Villarreal
Dru?yna Eibar znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (10 miejsce). Ostatnie 5 spotka? zako?czyli bilansem 7 punktów. Eibar od 2 spotka? nie mog? pokona? ?adnego rywala. Dla obrony Villarreal najbardziej wymagaj?cymi zawodnikami b?d? Charles 6 goli, Joan Jordan 5 goli, Kike 4 goli, gdy? w tym sezonie zdobyli najwi?cej bramek z ca?ego sk?adu Eibar. Najwi?cej bramek wypracowa?: Charles 1 asyst, Joan Jordan 2 asyst.
Kontuzje w dru?ynie Eibar: Ivan Ramis, Sergi Enrich, Fran Rico.
??cznie rozegrali 25 w tym sezonie. Wygra? 10 meczów, 5 zako?czy?o si? remisem. 10 zostali pokonani. W 56.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 72.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 6 meczach Eibar nie straci? bramki. W 11 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.28 na mecz
Dru?yna Villarreal zajmuje czo?owe miejsce w tabeli (5 pozycja). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 7 punktów. Villarreal od 2 spotka? na wyje?dzie nie mog? pokona? ?adnego rywala. Od 2 meczów nie zaznali smaku pora?ki. Zawodnicy Villarreal w Liga hiszpa?ska z najwi?ksz? liczb? bramek: Cedric Bakambu 9 goli, Carlos Bacca 8 goli, Pablo Fornals 3 goli. Zawodnicy , Carlos Bacca 5 asyst, Pablo Fornals 7 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Eibar, gdy? maj? najwi?cej asyst.
Kontuzje w dru?ynie Villarreal: Ruben Semedo, Andres Fernandez, Bruno Soriano, Leonardo Suarez.
Z powodu zawieszenia Jaume Costa nie wybiegn? na boisko.
W 25 meczach zdobyli 36 bramek, co daje ?redni? 1.44 goli na mecz. 12 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 5 remisem. Odnie?li 8 pora?ek. W 52.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 76.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 9 meczach Villarreal nie straci? bramki. W 12 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Villarreal wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Eibar wygranych 2 meczów , Villarreal wygra?a 3 spotka?, by?o 2 remisów. W 4 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 6 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 5 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Eibar Villarreal
Tabela ligowa tutaj




Liga hiszpańska
1

