Eibar vs Valencia CF
Posiadanie piłki
- Eibar 55%
- Valencia CF 45%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
25
Dmitrovic
7
Capa
12
Oliveira
18
Arbilla
15
Angel
20
Ivi
14
Garcia
24
Jordan
8
Inui
9
Enrich
19
Charles
13
Neto
21
Montoya
5
Paulista
3
Vezo
14
Gaya
31
Gil
16
Kondogbia
10
Parejo
11
Pereira
19
Rodrigo
22
Mina
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 25 | |
Dmitrovic | 0 | 0 | 14.00 (45.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 7 | |
Capa | 0 | 0 | 32.00 (78.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | |
Oliveira | 0 | 0 | 23.00 (76.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Arbilla | 0 | 0 | 27.00 (57.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Angel | 0 | 0 | 32.00 (62.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 20 | |
Ivi | 0 | 0 | 7.00 (58.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7.00 | 0 | 0 |
| 14 | |
Garcia | 0 | 0 | 50.00 (79.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 24 | |
Jordan | 0 | 0 | 28.00 (65.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Inui | 0 | 0 | 30.00 (88.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 9 | |
Enrich | 0 | 0 | 15.00 (60.00%) | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 19 | |
Charles | 0 | 0 | 22.00 (73.00%) | 2.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 3 | |
Galvez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Escalante | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Bebe | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Pena | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Kike | 0 | 0 | 4.00 (66.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Lomban | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 1 | |
Rodriguez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | |
Riesgo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Rico | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Leon | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Junca | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 13 | |
Neto | 0 | 0 | 10.00 (37.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 21 | |
Montoya | 0 | 0 | 22.00 (64.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 5 | |
Paulista | 0 | 0 | 24.00 (57.00%) | 1.00 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | |
Vezo | 0 | 0 | 22.00 (53.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Gaya | 0 | 0 | 16.00 (72.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 31 | |
Gil | 0 | 0 | 18.00 (77.80%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 16 | |
Kondogbia | 0 | 0 | 38.00 (79.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Parejo | 0 | 0 | 42.00 (68.00%) | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 11 | |
Pereira | 0 | 0 | 10.00 (47.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 19 | |
Rodrigo | 0 | 0 | 26.00 (76.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 22 | |
Mina | 0 | 0 | 20.00 (80.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Jaume | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Maksimovic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Ibanez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | |
Latorre | 0 | 0 | 15.00 (71.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 30 | |
Vidal | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 33 | |
Torres | 0 | 0 | 3.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 4 | |
Murillo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Guedes | 0 | 0 | 1.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Suspended | ||||||||||||||
| 9 | |
Zaza | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 18 | |
Soler | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Garay | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Eibar - Valencia CF
Dru?yna Eibar znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (12 miejsce). Ostatnie 5 spotka? zako?czyli bilansem 10 punktów. Nie zosta?a pokonana od 4 meczów. Dla obrony Valencia CF najbardziej wymagaj?cymi zawodnikami b?d? Charles 5 goli, Joan Jordan 3 goli, Sergi Enrich 2 goli, gdy? w tym sezonie zdobyli najwi?cej bramek z ca?ego sk?adu Eibar. Najwi?cej bramek wypracowa?: , Sergi Enrich 1 asyst.
Kontuzje w dru?ynie Eibar: Yoel Rodriguez, Asier Riesgo, Fran Rico, Pedro Leon, David Junca.
??cznie rozegrali 15 w tym sezonie. Wygra? 5 meczów, 3 zako?czy?o si? remisem. 7 zostali pokonani. W 66.67% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 66.67% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 5 meczach Eibar nie straci? bramki. W 5 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.07 na mecz
Dru?yna Valencia CF zajmuje czo?owe miejsce w tabeli (2 pozycja). Ostatnie 5 spotka? zako?czyli bilansem 10 punktów. Zawodnicy Valencia CF w Liga hiszpa?ska z najwi?ksz? liczb? bramek: Simone Zaza 10 goli, Rodrigo 8 goli, Santi Mina 5 goli. Zawodnicy , Rodrigo 3 asyst, Santi Mina 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Eibar, gdy? maj? najwi?cej asyst.
Kontuzje w dru?ynie Valencia CF: Jeison Murillo, Goncalo Guedes, Ezequiel Garay, Javier Garcia.
Z powodu zawieszenia Simone Zaza nie wybiegn? na boisko.
W 15 meczach zdobyli 35 bramek, co daje ?redni? 2.33 goli na mecz. 10 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 4 remisem. Odnie?li 1 pora?ek. W 60.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 80.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 6 meczach Valencia CF nie straci? bramki. W 8 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Valencia CF wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Eibar wygranych 2 meczów , Valencia CF wygra?a 3 spotka?, by?o 1 remisów. W 3 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 4 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 2 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Eibar Valencia CF
Tabela ligowa tutaj




Liga hiszpańska
2


