Eibar vs Espanyol
Posiadanie piłki
- Eibar 60%
- Espanyol 40%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
25
Dmitrovic
7
Capa
12
Oliveira
18
Arbilla
23
Junca
20
Ivi
14
Garcia
24
Jordan
8
Inui
17
Kike
9
Enrich
1
Sabata
4
Mata
15
Lopez
22
Hermoso
3
Caricol
10
Jurado
18
Fuego
25
Darder
19
Piatti
9
Garcia
7
Moreno
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 25 | |
Dmitrovic | 0 | 0 | 15.00 (42.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 7 | |
Capa | 0 | 0 | 21.00 (63.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | |
Oliveira | 0 | 0 | 22.00 (68.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Arbilla | 0 | 0 | 47.00 (69.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Junca | 0 | 0 | 17.00 (60.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 20 | |
Ivi | 0 | 0 | 10.00 (76.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 14 | |
Garcia | 0 | 0 | 31.00 (72.00%) | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Jordan | 0 | 0 | 40.00 (85.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | |
Inui | 0 | 0 | 34.00 (94.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 17 | |
Kike | 0 | 0 | 23.00 (74.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 4.00 | 0 | 0 |
| 9 | |
Enrich | 0 | 0 | 24.00 (77.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 5 | |
Escalante | 0 | 0 | 4.00 (80.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Bebe | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Pena | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Angel | 0 | 0 | 10.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Lomban | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | Sarriegui | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 27 | |
Areitio | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 1 | |
Rodriguez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Rivera | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | |
Riesgo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Rico | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Suspended | ||||||||||||||
| 19 | |
Charles | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 21 | |
Leon | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Sabata | 0 | 0 | 6.00 (25.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 4 | |
Mata | 0 | 0 | 19.00 (40.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 15 | |
Lopez | 0 | 0 | 22.00 (55.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Hermoso | 0 | 0 | 23.00 (57.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | |
Caricol | 0 | 0 | 18.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 10 | |
Jurado | 0 | 0 | 14.00 (64.30%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 18 | |
Fuego | 0 | 0 | 13.00 (68.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 25 | |
Darder | 0 | 0 | 23.00 (71.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 19 | |
Piatti | 0 | 0 | 18.00 (85.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 9 | |
Garcia | 0 | 0 | 1.00 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Moreno | 0 | 0 | 10.00 (50.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 2 | |
Navarro | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Naldo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Baptistao | 0 | 0 | 12.00 (48.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 13 | |
Lopez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Melendo | 0 | 0 | 9.00 (90.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Roca | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Granero | 0 | 0 | 10.00 (55.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 16 | |
Lopez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Eibar - Espanyol
Team Eibar currently is on lower place in table (16 position). Ostatnie 5 spotka? zako?czyli bilansem 7 punktów. Nie zosta?a pokonana u siebie od 3 meczów. Dla obrony Espanyol najbardziej wymagaj?cymi zawodnikami b?d? Charles 5 goli, Joan Jordan 2 goli, Sergi Enrich 2 goli, gdy? w tym sezonie zdobyli najwi?cej bramek z ca?ego sk?adu Eibar.
Kontuzje w dru?ynie Eibar: Yoel Rodriguez, Cristian Rivera, Asier Riesgo, Fran Rico, Pedro Leon.
W spotkaniu nie wyst?pi? Charles z powodu zawieszenia.
??cznie rozegrali 13 w tym sezonie. Wygra? 4 meczów, 2 zako?czy?o si? remisem. 7 zostali pokonani. W 69.23% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 69.23% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 4 meczach Eibar nie straci? bramki. W 4 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.00 na mecz
Dru?yna Espanyol znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (12 miejsce). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 7 punktów. Zawodnicy Espanyol w Liga hiszpa?ska z najwi?ksz? liczb? bramek: Gerard Moreno 5 goli, Leo Baptistao 3 goli, Pablo Piatti 1 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: , Leo Baptistao 2 asyst, Pablo Piatti 2 asyst.
Kontuzje w dru?ynie Espanyol: Leo Baptistao, Javi Lopez.
W 13 meczach zdobyli 10 bramek, co daje ?redni? 0.77 goli na mecz. 4 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 4 remisem. Odnie?li 5 pora?ek. W 23.08% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 53.85% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 4 meczach Espanyol nie straci? bramki. W 4 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: Espanyol. Ostatnie mecze obu dru?yn: 2 wygranych Eibar, 2 wygranych Espanyol, 2 remisów. W 4 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 6 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 5 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Liga hiszpańska
3


