Eibar vs Celta Vigo
Posiadanie piłki
- Eibar 47%
- Celta Vigo 53%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
1
Dmitrovic
16
Blasis
12
Oliveira
23
Arbilla
15
Angel
5
Escalante
6
Alvarez
10
Exposito
14
Orellana
17
Kike
22
Inui
13
Blanco
2
Mallo
18
Aidoo
4
Araujo
15
Olaza
23
Mendez
14
Lobotka
5
Yokuslu
6
Suarez
22
Mina
10
Aspas
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Dmitrovic | 0 | 0 | 8.00 (34.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 16 | |
Blasis | 0 | 0 | 27.00 (73.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 12 | |
Oliveira | 0 | 0 | 14.00 (70.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 23 | |
Arbilla | 0 | 0 | 26.00 (76.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 15 | |
Angel | 0 | 0 | 10.00 (71.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 5 | |
Escalante | 0 | 0 | 22.00 (71.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 6 | |
Alvarez | 0 | 0 | 19.00 (70.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Exposito | 0 | 0 | 24.00 (85.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 14 | |
Orellana | 0 | 0 | 21.00 (84.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 17 | |
Kike | 0 | 0 | 7.00 (38.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Inui | 0 | 0 | 20.00 (90.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 3 | |
Bigas | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Ramis | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Diop | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | |
Rodriguez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Charles | 0 | 0 | 3.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Leon | 0 | 0 | 5.00 (62.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Tejero | 0 | 0 | 6.00 (66.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 9 | |
Enrich | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Correa | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 13 | |
Blanco | 0 | 0 | 23.00 (65.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 2 | |
Mallo | 0 | 0 | 42.00 (84.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 18 | |
Aidoo | 0 | 0 | 55.00 (85.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 4 | |
Araujo | 0 | 0 | 43.00 (86.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Olaza | 0 | 0 | 35.00 (79.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 23 | |
Mendez | 0 | 0 | 22.00 (68.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 14 | |
Lobotka | 0 | 0 | 28.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Yokuslu | 0 | 0 | 36.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Suarez | 0 | 0 | 28.00 (80.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 22 | |
Mina | 0 | 0 | 9.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Aspas | 0 | 0 | 25.00 (65.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Alvarez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Beltran | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | |
Rafinha | 0 | 0 | 22.00 (91.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Saenz | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Fernandez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Vazquez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Cheikh | 0 | 0 | 16.00 (94.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 0 | |
Hernandez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Eibar - Celta Vigo
Team Eibar currently is on lower place in table (16 position). Ostatnie 5 spotka? zako?czyli bilansem 5 punktów. Nie zosta?a pokonana od 2 meczów. Dla obrony Celta Vigo najbardziej wymagaj?cymi zawodnikami b?d? Fabian Orellana 1 goli, Anaitz Arbilla 1 goli, Charles 1 goli, gdy? w tym sezonie zdobyli najwi?cej bramek z ca?ego sk?adu Eibar. Najwi?cej bramek wypracowa?: Fabian Orellana 2 asyst.
Kontuzje w dru?ynie Eibar: Sergi Enrich, Roberto Correa.
??cznie rozegrali 6 w tym sezonie. Wygra? 1 meczów, 2 zako?czy?o si? remisem. 3 zostali pokonani. W 66.67% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 66.67% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 2 meczach Eibar nie straci? bramki. W 4 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.17 na mecz
Dru?yna Celta Vigo znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (15 miejsce). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 6 punktów. Od 4 meczów nie zaznali smaku wygranej. Nie przegra?a meczu od 2 spotka?. Do siatki w tym sezonie w Liga hiszpa?ska najlepiej strzelali zawodnicy Denis Suarez 1 goli, Santi Mina 1 goli, Gabriel Fernandez 1 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? Eibar. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Denis Suarez 1 asyst, Santi Mina 1 asyst.
W 6 meczach zdobyli 4 bramek, co daje ?redni? 0.67 goli na mecz. 1 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 3 remisem. Odnie?li 2 pora?ek. W 16.67% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 66.67% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 2 meczach Celta Vigo nie straci? bramki. W 3 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: Eibar. Ostatnie mecze obu dru?yn: 9 wygranych Eibar, 7 wygranych Celta Vigo, 2 remisów. W 8 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 11 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 7 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Liga hiszpańska
2