Dijon vs Strasbourg
Posiadanie piłki
- Dijon 54%
- Strasbourg 46%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Fauls committed |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
30
Reynet
26
Chafik
18
Yambere
4
Djilobodji
19
Rosier
20
Amalfitano
14
Marie
28
Xeka
9
Said
29
Jeannot
10
Sliti
30
Kamara
22
Seka
12
Mangane
26
Kone
27
Lala
28
Martin
8
Aholou
10
Corgnet
11
Lienard
29
Costa
9
Saadi
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 30 | |
Reynet | 0 | 0 | 29.00 (76.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 26 | |
Chafik | 0 | 0 | 36.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Yambere | 0 | 0 | 30.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 4 | |
Djilobodji | 0 | 0 | 43.00 (91.00%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Rosier | 0 | 0 | 38.00 (86.00%) | 1.00 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 20 | |
Amalfitano | 0 | 0 | 32.00 (78.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 14 | |
Marie | 0 | 0 | 30.00 (81.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 28 | |
Xeka | 0 | 0 | 21.00 (84.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 9 | |
Said | 0 | 0 | 20.00 (80.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 29 | |
Jeannot | 0 | 0 | 15.00 (75.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Sliti | 0 | 0 | 13.00 (56.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Leroy | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Haddadi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 7 | |
Sammaritano | 0 | 0 | 5.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 15 | |
Balmont | 0 | 0 | 13.00 (92.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Kwon | 0 | 0 | 2.00 (66.00%) | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 24 | |
Bahamboula | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | |
Varrault | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 6 | |
Lautoa | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 30 | |
Kamara | 0 | 0 | 21.00 (67.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 22 | Seka | 0 | 0 | 26.00 (84.60%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 12 | |
Mangane | 0 | 0 | 29.00 (79.30%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | |
Kone | 0 | 0 | 29.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | |
Lala | 0 | 0 | 30.00 (69.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 28 | |
Martin | 0 | 0 | 31.00 (88.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 8 | Aholou | 0 | 0 | 32.00 (86.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 10 | |
Corgnet | 0 | 0 | 22.00 (62.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Lienard | 0 | 0 | 29.00 (74.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 4.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 29 | |
Costa | 0 | 0 | 6.00 (66.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Saadi | 0 | 0 | 9.00 (69.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 6 | |
Grimm | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Sacko | 0 | 0 | 3.00 (100.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 13 | |
Blayac | 0 | 0 | 5.00 (20.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 16 | Oukidja | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 17 | |
Goncalves | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Terrier | 0 | 0 | 9.00 (69.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Salmier | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Dijon - Strasbourg
Dru?yna Dijon znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 18 miejsce. Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 5 punktów. Dijon od 3 spotka? nie mog? pokona? ?adnego rywala. Zawodnicy Dijon w Ligue 1 z najwi?ksz? liczb? bramek: Benjamin Jeannot 2 goli, Naim Sliti 1 goli, Julio Tavares 1 goli. Zawodnicy , Naim Sliti 2 asyst, Julio Tavares 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Strasbourg, gdy? maj? najwi?cej asyst.
Kontuzje w dru?ynie Dijon: Wesley Lautoa.
W 7 meczach zdobyli 9 bramek, co daje ?redni? 1.29 goli na mecz. 1 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 2 remisem. Odnie?li 4 pora?ek. W 85.71% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 85.71% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 0 meczach Dijon nie straci? bramki. W 5 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Strasbourg znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 19 miejsce. Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 1 punktów. Od 5 meczów nie zaznali smaku wygranej. Do siatki w tym sezonie w Ligue 1 najlepiej strzelali zawodnicy Dimitri Lienard 1 goli, Jonas Martin 1 goli, Idriss Saadi 1 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? Dijon. Zawodnicy Dimitri Lienard 1 asyst, Jonas Martin 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Dijon, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 7 meczach zdobyli 5 bramek, co daje ?redni? 0.71 goli na mecz. 1 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 1 remisem. Odnie?li 5 pora?ek. W 57.14% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 85.71% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 1 meczach Strasbourg nie straci? bramki. W 2 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: Strasbourg. Ostatnie mecze obu dru?yn: 1 wygranych Dijon, 2 wygranych Strasbourg, 4 remisów. W 3 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 3 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 3 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Liga francuska
1


