Dijon vs Rennes
Posiadanie piłki
- Dijon 55%
- Rennes 45%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
16
Gomis
26
Chafik
25
Manga
24
Lautoa
2
Alphonse
20
Amalfitano
12
Loiodice
22
Ndong
10
Pereira
11
Tavares
21
Chouiar
16
Mendy
27
Traore
3
Silva
21
Gnagnon
15
Morel
7
Raphinha
8
Grenier
26
Gelin
22
Castillo
23
Hunou
11
Niang
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 16 | |
Gomis | 0 | 0 | 29.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 26 | |
Chafik | 0 | 0 | 52.00 (81.00%) | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 25 | |
Manga | 0 | 0 | 46.00 (86.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 24 | |
Lautoa | 0 | 0 | 67.00 (89.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | |
Alphonse | 0 | 0 | 44.00 (81.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 20 | |
Amalfitano | 0 | 0 | 26.00 (78.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 12 | Loiodice | 0 | 0 | 30.00 (75.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | |
| 22 | |
Ndong | 0 | 0 | 50.00 (94.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 10 | |
Pereira | 0 | 0 | 25.00 (67.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 11 | |
Tavares | 0 | 0 | 12.00 (60.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 21 | Chouiar | 0 | 0 | 28.00 (84.00%) | 4.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 6 | Barbet | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 7 | |
Sammaritano | 0 | 0 | 12.00 (85.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | Soumare | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 15 | |
Balmont | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | Balde | 0 | 0 | 4.00 (80.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | |
| 31 | Nounchil | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 40 | Hatfout | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Injured | ||||||||||||||
| 3 | Muzinga | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 4 | Aguerd | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 5 | Coulibaly | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 14 | |
Marie | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Suspended | ||||||||||||||
| 19 | |
Cadiz | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 16 | Mendy | 0 | 0 | 20.00 (71.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| Defence | ||||||||||||||
| 27 | |
Traore | 0 | 0 | 33.00 (89.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | |
Silva | 0 | 0 | 41.00 (83.00%) | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 21 | |
Gnagnon | 0 | 0 | 41.00 (89.00%) | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Morel | 0 | 0 | 35.00 (70.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 7 | Raphinha | 0 | 0 | 10.00 (76.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 | |
| 8 | |
Grenier | 0 | 0 | 44.00 (83.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 26 | |
Gelin | 0 | 0 | 33.00 (82.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 22 | |
Castillo | 0 | 0 | 16.00 (64.00%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 23 | |
Hunou | 0 | 0 | 23.00 (79.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 11 | |
Niang | 0 | 0 | 16.00 (53.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Salin | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | Nyamsi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 9 | |
Siebatcheu | 0 | 0 | 0 (%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | |
Siliki | 0 | 0 | 5.00 (71.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 17 | |
Maouassa | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Tait | 0 | 0 | 11.00 (73.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 34 | Gboho | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Injured | ||||||||||||||
| 6 | |
Johansson | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Suspended | ||||||||||||||
| 14 | |
Bourigeaud | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 18 | Camavinga | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Doubtful | ||||||||||||||
| 28 | |
Martin | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Dijon - Rennes
Dru?yna Dijon znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 18 miejsce. Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 7 punktów. Od 4 meczów u siebie nie zaznali smaku pora?ki. Zawodnicy Dijon w Liga francuska z najwi?ksz? liczb? bramek: Julio Tavares 3 goli, Mama Samba Balde 1 goli, Jhonder Cadiz 1 goli. Zawodnicy Julio Tavares 1 asyst, Mama Samba Balde 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Rennes, gdy? maj? najwi?cej asyst.
Kontuzje w dru?ynie Dijon: Ngonda Muzinga, Naif Aguerd, Senou Coulibaly, Jordan Marie.
Z powodu zawieszenia Jhonder Cadiz nie wybiegn? na boisko.
W 13 meczach zdobyli 7 bramek, co daje ?redni? 0.54 goli na mecz. 3 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 3 remisem. Odnie?li 7 pora?ek. W 30.77% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 53.85% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 4 meczach Dijon nie straci? bramki. W 4 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Rennes znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (11 miejsce). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 7 punktów. Rennes nie wygrali meczu na wyje?dzie od 4 spotka?. Nie przegra?a meczu od 2 spotka?. Czo?owi zawodnicy Rennes w Liga francuska to Mbaye Niang 5 goli, Adrien Hunou 4 goli, Faitout Maouassa 1 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: , Faitout Maouassa 1 asyst.
W Rennes nie wyst?pi? z powodu konktuzji: Jakob Johansson, Eduardo Camavinga.
Zawodnicy Benjamin Bourigeaud nie b?d? mogli wyst?pi? w spotkaniu z powodu zawieszenia (kartki itp).
W 12 meczach zdobyli 16 bramek, co daje ?redni? 1.33 goli na mecz. 5 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 3 remisem. Odnie?li 4 pora?ek. W 41.67% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 66.67% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 3 meczach Rennes nie straci? bramki. W 7 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Rennes wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Dijon wygranych 3 meczów , Rennes wygra?a 4 spotka?, by?o 2 remisów. W 7 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 9 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 6 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Dijon Rennes
Tabela ligowa tutaj




Liga francuska
2