Dijon vs Reims
Posiadanie piłki
- Dijon 41%
- Reims 59%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
16
Allain
26
Chafik
25
Coulibaly
24
Lautoa
5
Haddadi
15
Balmont
8
Abeid
20
Amalfitano
22
Kwon
10
Sliti
28
Kaba
16
Mendy
32
Foket
2
Engels
5
Abdelhamid
21
Baba
4
Romao
7
Chavalerin
18
Oudin
20
Dingome
17
Zeneli
33
Dia
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 16 | |
Allain | 0 | 0 | 22.00 (55.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 26 | |
Chafik | 0 | 0 | 22.00 (57.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | Coulibaly | 0 | 0 | 1.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | |
| 24 | |
Lautoa | 0 | 0 | 22.00 (91.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 5 | Haddadi | 0 | 0 | 20.00 (80.00%) | 1.00 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | |
| Midfield | ||||||||||||||
| 15 | |
Balmont | 0 | 0 | 2.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | |
Abeid | 0 | 0 | 17.00 (81.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Amalfitano | 0 | 0 | 22.00 (91.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 22 | |
Kwon | 0 | 0 | 16.00 (69.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Sliti | 0 | 0 | 15.00 (68.00%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 4.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 28 | |
Kaba | 0 | 0 | 6.00 (42.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Runarsson | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Sammaritano | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Tavares | 0 | 0 | 8.00 (57.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Marie | 0 | 0 | 2.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Yambere | 0 | 0 | 14.00 (70.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 23 | Keita | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 29 | |
Jeannot | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 16 | Mendy | 0 | 0 | 18.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Defence | ||||||||||||||
| 32 | |
Foket | 0 | 0 | 30.00 (90.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 2 | |
Engels | 0 | 0 | 64.00 (94.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 5 | |
Abdelhamid | 0 | 0 | 49.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 21 | |
Baba | 0 | 0 | 51.00 (92.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 4 | |
Romao | 0 | 0 | 56.00 (84.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 7 | |
Chavalerin | 0 | 0 | 63.00 (91.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | Oudin | 0 | 0 | 14.00 (66.00%) | 10.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 20 | |
Dingome | 0 | 0 | 28.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 17 | |
Zeneli | 0 | 0 | 35.00 (81.00%) | 4.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 33 | Dia | 0 | 0 | 9.00 (69.00%) | 5.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 8 | |
Martin | 0 | 0 | 4.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | |
Chavarria | 0 | 0 | 3.00 (50.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | |
Kamara | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Fontaine | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Cafaro | 0 | 0 | 5.00 (83.00%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 25 | |
Doumbia | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 30 | Lemaitre | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Injured | ||||||||||||||
| 3 | Konan | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zapowiedź meczu Dijon - Reims
Dru?yna Dijon znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 19 miejsce. Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 0 punktów. Dijon od 5 spotka? nie mog? pokona? ?adnego rywala. Zawodnicy Dijon w Liga francuska z najwi?ksz? liczb? bramek: Julio Tavares 3 goli, Mehdi Abeid 3 goli, Oussama Haddadi 2 goli. Zawodnicy Julio Tavares 1 asyst, Oussama Haddadi 2 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Reims, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 26 meczach zdobyli 20 bramek, co daje ?redni? 0.77 goli na mecz. 5 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 5 remisem. Odnie?li 16 pora?ek. W 46.15% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 73.08% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 5 meczach Dijon nie straci? bramki. W 8 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Reims znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (6 miejsce). W 5 ostatnich spotkaniach dru?yna zdoby?a 11 punktów. Nie przegra?a meczu od 11 spotka?. Zawodnicy Reims w Liga francuska z najwi?ksz? liczb? bramek: Remi Oudin 8 goli, Mathieu Cafaro 5 goli, Pablo Chavarria 4 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Remi Oudin 2 asyst, Mathieu Cafaro 4 asyst, Pablo Chavarria 3 asyst.
Kontuzje w dru?ynie Reims: Konan.
W 27 meczach zdobyli 29 bramek, co daje ?redni? 1.07 goli na mecz. 10 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 12 remisem. Odnie?li 5 pora?ek. W 29.63% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 59.26% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 11 meczach Reims nie straci? bramki. W 13 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Dijon wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Dijon wygranych 10 meczów , Reims wygra?a 2 spotka?, by?o 5 remisów. W 7 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 10 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 8 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Dijon Reims
Tabela ligowa tutaj




Liga francuska
1

