Dijon vs Montpellier
Posiadanie piłki
- Dijon 50%
- Montpellier 50%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
16
Gomis
26
Chafik
5
Coulibaly
25
Manga
27
Mendyl
20
Amalfitano
24
Lautoa
17
Balde
21
Chouiar
9
Mavididi
19
Cadiz
1
Rulli
27
Vidal
4
Hilton
14
Tallec
6
Sambia
13
Chotard
11
Savanier
26
Ristic
25
Mollet
10
Laborde
9
Delort
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 16 | |
Gomis | 0 | 0 | 7.00 (43.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 26 | |
Chafik | 0 | 0 | 41.00 (74.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 5 | Coulibaly | 0 | 0 | 4.00 (50.00%) | 2.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 25 | |
Manga | 0 | 0 | 38.00 (79.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | Mendyl | 0 | 0 | 26.00 (81.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | |
| Midfield | ||||||||||||||
| 20 | |
Amalfitano | 0 | 0 | 33.00 (80.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 4.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 24 | |
Lautoa | 0 | 0 | 18.00 (78.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 17 | Balde | 0 | 0 | 14.00 (66.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 3.00 | 0 | 0 | |
| 21 | Chouiar | 0 | 0 | 23.00 (74.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 9 | Mavididi | 0 | 0 | 10.00 (83.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 3.00 | 0 | 0 | |
| Forward | ||||||||||||||
| 19 | |
Cadiz | 0 | 0 | 6.00 (66.00%) | 7.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 4.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Runarsson | 0 | 0 | 11.00 (73.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | |
Alphonse | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | Barbet | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 8 | Soumare | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 10 | |
Pereira | 0 | 0 | 2.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | Loiodice | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 15 | |
Balmont | 0 | 0 | 23.00 (69.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 3 | Muzinga | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 4 | Aguerd | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 14 | |
Marie | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Rulli | 0 | 0 | 18.00 (60.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 27 | |
Vidal | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Hilton | 0 | 0 | 32.00 (68.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 14 | |
Tallec | 0 | 0 | 48.00 (94.00%) | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 6 | |
Sambia | 0 | 0 | 24.00 (88.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 5.00 | 0 | 0 |
| 13 | Chotard | 0 | 0 | 33.00 (78.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 11 | |
Savanier | 0 | 0 | 32.00 (78.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 5.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 26 | |
Ristic | 0 | 0 | 22.00 (75.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | |
Mollet | 0 | 0 | 44.00 (88.00%) | 4.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 10 | |
Laborde | 0 | 0 | 11.00 (68.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Delort | 0 | 0 | 18.00 (60.00%) | 9.00 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 2 | |
Souquet | 0 | 0 | 2.00 (66.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Bitolo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Bertaud | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Camara | 0 | 0 | 3.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Dolly | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Suarez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 32 | |
Skuletic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Suspended | ||||||||||||||
| 3 | |
Congre | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Mendes | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 12 | |
Ferri | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 31 | Cozza | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zapowiedź meczu Dijon - Montpellier
Dru?yna Dijon znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 18 miejsce. Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 6 punktów. Od 5 meczów u siebie nie zaznali smaku pora?ki. Zawodnicy Dijon w Liga francuska z najwi?ksz? liczb? bramek: Julio Tavares 3 goli, Mounir Chouiar 2 goli, Frederic Sammaritano 1 goli. Zawodnicy Julio Tavares 1 asyst, Frederic Sammaritano 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Montpellier, gdy? maj? najwi?cej asyst.
Kontuzje w dru?ynie Dijon: Ngonda Muzinga, Naif Aguerd, Jordan Marie.
W 15 meczach zdobyli 9 bramek, co daje ?redni? 0.60 goli na mecz. 4 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 3 remisem. Odnie?li 8 pora?ek. W 33.33% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 53.33% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 4 meczach Dijon nie straci? bramki. W 5 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Montpellier znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (6 miejsce). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 9 punktów. Nie zosta?a pokonana od 5 meczów. Najlepsi zawodnicy Montpellier w Liga francuska, którzy strzelili najwi?cej bramek dla klubu: Andy Delort 5 goli, Florent Mollet 3 goli, Gaetan Laborde 2 goli. Najwi?cej bramek wypracowa?: Andy Delort 2 asyst, Florent Mollet 1 asyst, Gaetan Laborde 3 asyst.
Kontuzjowani zawodnicy Montpellier: Jordan Ferri, Nicolas Cozza.
W spotkaniu nie wyst?pi? Daniel Congre, Pedro Mendes z powodu zawieszenia.
??cznie rozegrali 15 w tym sezonie. Wygra? 6 meczów, 5 zako?czy?o si? remisem. 4 zostali pokonani. W 33.33% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 46.67% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 5 meczach Montpellier nie straci? bramki. W 6 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.20 na mecz
Bezpo?rednie mecze: Montpellier wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Dijon wygranych 4 meczów , Montpellier wygra?a 6 spotka?, by?o 9 remisów. W 9 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 17 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 14 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Dijon Montpellier
Tabela ligowa tutaj




Liga francuska
2