Dijon vs Montpellier
Posiadanie piłki
- Dijon 52%
- Montpellier 48%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Fauls committed |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
30
Reynet
26
Chafik
18
Yambere
2
Lang
5
Haddadi
22
Kwon
20
Amalfitano
14
Marie
10
Sliti
29
Jeannot
9
Said
40
Lecomte
23
Mukiele
5
Mendes
3
Congre
24
Roussillon
27
Piriz
7
Lasne
18
Mbenza
20
Dolly
29
Ninga
14
Sio
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 30 | |
Reynet | 0 | 0 | 38.00 (84.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 26 | |
Chafik | 0 | 0 | 23.00 (79.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 18 | |
Yambere | 0 | 0 | 45.00 (77.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 2 | Lang | 0 | 0 | 67.00 (89.60%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | |
| 5 | Haddadi | 0 | 0 | 38.00 (86.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| Midfield | ||||||||||||||
| 22 | |
Kwon | 0 | 0 | 7.00 (53.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Amalfitano | 0 | 0 | 44.00 (81.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 14 | |
Marie | 0 | 0 | 38.00 (80.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Sliti | 0 | 0 | 27.00 (81.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 29 | |
Jeannot | 0 | 0 | 17.00 (81.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 9 | |
Said | 0 | 0 | 24.00 (80.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Leroy | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Sammaritano | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Tavares | 0 | 0 | 9.00 (81.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | |
Balmont | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Bennet | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Rosier | 0 | 0 | 9.00 (90.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Bahamboula | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 6 | |
Lautoa | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 40 | |
Lecomte | 0 | 0 | 19.00 (76.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 23 | |
Mukiele | 0 | 0 | 40.00 (75.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 5.00 | 0 | 0 |
| 5 | |
Mendes | 0 | 0 | 44.00 (84.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 3 | |
Congre | 0 | 0 | 47.00 (92.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Roussillon | 0 | 0 | 43.00 (82.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 27 | |
Piriz | 0 | 0 | 28.00 (84.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 7 | |
Lasne | 0 | 0 | 46.00 (93.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 18 | |
Mbenza | 0 | 0 | 15.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 20 | |
Dolly | 0 | 0 | 22.00 (88.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29 | |
Ninga | 0 | 0 | 9.00 (56.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 14 | |
Sio | 0 | 0 | 14.00 (58.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Pionnier | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | |
Aguilar | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Hilton | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Sambia | 0 | 0 | 6.00 (66.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 9 | |
Ikone | 0 | 0 | 4.00 (66.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Berigaud | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 19 | |
Camara | 0 | 0 | 1.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 13 | |
Skhiri | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Dijon - Montpellier
Dru?yna Dijon znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 18 miejsce. Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 1 punktów. Zawodnicy Dijon w Ligue 1 z najwi?ksz? liczb? bramek: Chang-Hoon Kwon 1 goli, Julio Tavares 1 goli, Wesley Said 1 goli.
Kontuzje w dru?ynie Dijon: Wesley Lautoa.
W 3 meczach zdobyli 3 bramek, co daje ?redni? 1.00 goli na mecz. 0 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 1 remisem. Odnie?li 2 pora?ek. W 100.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 100.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 0 meczach Dijon nie straci? bramki. W 2 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Montpellier znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (9 miejsce). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 4 punktów. Od 2 meczów nie zaznali smaku wygranej. Najlepsi zawodnicy Montpellier w Ligue 1, którzy strzelili najwi?cej bramek dla klubu: Daniel Congre 1 goli, Souleymane Camara 1 goli. Najwi?cej bramek wypracowa?: , Kevin Berigaud 1 asyst.
Kontuzjowani zawodnicy Montpellier: Ellyes Skhiri.
??cznie rozegrali 3 w tym sezonie. Wygra? 1 meczów, 1 zako?czy?o si? remisem. 1 zostali pokonani. W 0.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 33.33% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 1 meczach Montpellier nie straci? bramki. W 1 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 0.67 na mecz
Bezpo?rednie mecze: Montpellier wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Dijon wygranych 2 meczów , Montpellier wygra?a 6 spotka?, by?o 7 remisów. W 6 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 13 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 10 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Dijon Montpellier
Tabela ligowa tutaj




Liga francuska
2


