Dijon vs Metz
Posiadanie piłki
- Dijon 49%
- Metz 51%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
30
Reynet
19
Rosier
18
Yambere
4
Djilobodji
5
Haddadi
7
Sammaritano
8
Abeid
15
Balmont
10
Sliti
11
Tavares
29
Jeannot
16
Kawashima
28
Rivierez
15
Selimovic
6
Bisevac
21
Niakhate
20
Palmieri
17
Dossevi
3
Diagne
24
Cohade
7
Niane
29
Riviere
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 30 | |
Reynet | 0 | 0 | 39.00 (51.30%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 19 | |
Rosier | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Yambere | 0 | 0 | 35.00 (77.10%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | |
Djilobodji | 0 | 0 | 41.00 (75.60%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 5 | Haddadi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Midfield | ||||||||||||||
| 7 | |
Sammaritano | 0 | 0 | 29.00 (89.70%) | 6.00 | 4.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | |
Abeid | 0 | 0 | 48.00 (83.30%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 15 | |
Balmont | 0 | 0 | 59.00 (89.80%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Sliti | 0 | 0 | 36.00 (61.10%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 11 | |
Tavares | 0 | 0 | 25.00 (44.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 29 | |
Jeannot | 0 | 0 | 22.00 (77.30%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Leroy | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Said | 0 | 0 | 9.00 (88.90%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Marie | 0 | 0 | 2.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | Massouema | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 22 | |
Kwon | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | |
Chafik | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | |
Varrault | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 16 | |
Kawashima | 0 | 0 | 17.00 (52.90%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 28 | |
Rivierez | 0 | 0 | 46.00 (87.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | Selimovic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 6 | |
Bisevac | 0 | 0 | 21.00 (90.50%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Niakhate | 0 | 0 | 62.00 (69.40%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 20 | Palmieri | 0 | 0 | 21.00 (76.20%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | |
| Midfield | ||||||||||||||
| 17 | |
Dossevi | 0 | 0 | 28.00 (82.10%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 3 | |
Diagne | 0 | 0 | 52.00 (80.80%) | 1.00 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Cohade | 0 | 0 | 50.00 (72.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Niane | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Forward | ||||||||||||||
| 29 | |
Riviere | 0 | 0 | 28.00 (60.70%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 4 | |
Mandjeck | 0 | 0 | 25.00 (84.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Roux | 0 | 0 | 2.00 (50.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Milicevic | 0 | 0 | 12.00 (75.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Philipps | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | |
Balliu | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 30 | |
Beunardeau | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 32 | |
Assou-Ekotto | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 1 | |
Didillon | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Nguette | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | |
Udol | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Mollet | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | Ayissi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zapowiedź meczu Dijon - Metz
Dru?yna Dijon znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (10 miejsce). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 6 punktów. Od 5 meczów u siebie nie zaznali smaku pora?ki. Zawodnicy Dijon w Liga francuska z najwi?ksz? liczb? bramek: Chang-Hoon Kwon 5 goli, Wesley Said 5 goli, Julio Tavares 4 goli. Zawodnicy Chang-Hoon Kwon 2 asyst, Wesley Said 2 asyst, Julio Tavares 2 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Metz, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 19 meczach zdobyli 28 bramek, co daje ?redni? 1.47 goli na mecz. 7 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 3 remisem. Odnie?li 9 pora?ek. W 78.95% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 84.21% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 2 meczach Dijon nie straci? bramki. W 13 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Metz znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 20 miejsce. Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 7 punktów. U siebie od 3 meczów nie zosta?a pokonana. Dla obrony Dijon najbardziej wymagaj?cymi zawodnikami b?d? Nolan Roux 5 goli, Emmanuel Riviere 3 goli, Florent Mollet 2 goli, gdy? w tym sezonie zdobyli najwi?cej bramek z ca?ego sk?adu Metz. Najwi?cej bramek wypracowali: , Emmanuel Riviere 2 asyst.
??cznie rozegrali 19 w tym sezonie. Wygra? 3 meczów, 2 zako?czy?o si? remisem. 14 zostali pokonani. W 47.37% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 68.42% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 3 meczach Metz nie straci? bramki. W 7 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 0.68 na mecz
Bezpo?rednie mecze: Metz wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Dijon wygranych 5 meczów , Metz wygra?a 9 spotka?, by?o 3 remisów. W 10 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 13 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 7 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Dijon Metz
Tabela ligowa tutaj




Liga francuska
1

