Dijon vs Caen
Posiadanie piłki
- Dijon 50%
- Caen 50%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
30
Reynet
19
Rosier
18
Yambere
4
Djilobodji
6
Lautoa
5
Haddadi
15
Balmont
8
Abeid
20
Amalfitano
9
Said
11
Tavares
1
Vercoutre
29
Genevois
28
Silva
24
Djiku
21
Guilbert
25
Feret
8
Peeters
33
Armougom
12
Rodelin
26
Santini
27
Crivelli
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 30 | |
Reynet | 0 | 0 | 30.00 (66.70%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 19 | |
Rosier | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Yambere | 0 | 0 | 34.00 (67.70%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 4 | |
Djilobodji | 0 | 0 | 32.00 (71.90%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 6 | |
Lautoa | 0 | 0 | 32.00 (87.50%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 5 | Haddadi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Midfield | ||||||||||||||
| 15 | |
Balmont | 0 | 0 | 36.00 (63.90%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 8 | |
Abeid | 0 | 0 | 30.00 (80.00%) | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 20 | |
Amalfitano | 0 | 0 | 50.00 (70.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 9 | |
Said | 0 | 0 | 21.00 (76.20%) | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 11 | |
Tavares | 0 | 0 | 22.00 (54.60%) | 3.00 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Leroy | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Sammaritano | 0 | 0 | 14.00 (85.70%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Sliti | 0 | 0 | 7.00 (100.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 14 | |
Marie | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Ruefli | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | |
Varrault | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29 | |
Jeannot | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Vercoutre | 0 | 0 | 17.00 (70.60%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 29 | |
Genevois | 0 | 0 | 43.00 (72.10%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 28 | |
Silva | 0 | 0 | 26.00 (69.20%) | 2.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Djiku | 0 | 0 | 43.00 (81.40%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 21 | |
Guilbert | 0 | 0 | 31.00 (71.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | |
Feret | 0 | 0 | 51.00 (80.40%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Peeters | 0 | 0 | 44.00 (72.70%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 33 | Armougom | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 12 | |
Rodelin | 0 | 0 | 55.00 (76.40%) | 4.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 26 | |
Santini | 0 | 0 | 23.00 (52.20%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 27 | |
Crivelli | 0 | 0 | 20.00 (60.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 4 | |
Diomande | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Sankoh | 0 | 0 | 5.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Stavitski | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 9 | Repas | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 20 | |
Bazile | 0 | 0 | 5.00 (40.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 30 | |
Samba | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 32 | Deminguet | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Injured | ||||||||||||||
| 10 | |
Bennasser | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Bessat | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | Mbengue | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zapowiedź meczu Dijon - Caen
Dru?yna Dijon znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (13 miejsce). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 11 punktów. Dijon od 2 spotka? nie mog? pokona? ?adnego rywala. Od 8 meczów u siebie nie zaznali smaku pora?ki. Zawodnicy Dijon w Liga francuska z najwi?ksz? liczb? bramek: Julio Tavares 9 goli, Chang-Hoon Kwon 6 goli, Wesley Said 5 goli. Zawodnicy Julio Tavares 2 asyst, Chang-Hoon Kwon 2 asyst, Wesley Said 2 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Caen, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 26 meczach zdobyli 36 bramek, co daje ?redni? 1.38 goli na mecz. 9 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 5 remisem. Odnie?li 12 pora?ek. W 76.92% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 84.62% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 3 meczach Dijon nie straci? bramki. W 17 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Caen znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (12 miejsce). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 9 punktów. Od 2 meczów nie zaznali smaku wygranej. Od 3 meczów nie zaznali smaku pora?ki. Do siatki w tym sezonie w Liga francuska najlepiej strzelali zawodnicy Ivan Santini 8 goli, Sylvio Ronny Rodelin 5 goli, Damien Da Silva 4 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? Dijon. Zawodnicy Ivan Santini 1 asyst, Sylvio Ronny Rodelin 4 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Dijon, gdy? maj? najwi?cej asyst.
Kontuzjowani zawodnicy Caen: Youssef Ait Bennasser, Vincent Bessat, Adama Mbengue.
W 26 meczach zdobyli 20 bramek, co daje ?redni? 0.77 goli na mecz. 9 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 5 remisem. Odnie?li 12 pora?ek. W 26.92% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 53.85% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 10 meczach Caen nie straci? bramki. W 7 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Caen wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Dijon wygranych 4 meczów , Caen wygra?a 7 spotka?, by?o 5 remisów. W 8 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 14 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 9 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Dijon Caen
Tabela ligowa tutaj




Liga francuska
2

