Columbus Crew vs Chicago Fire
Posiadanie piłki
- Columbus Crew 57%
- Chicago Fire 43%
Statystyki meczowe
| Corner Kicks |
| Yellow Cards |
Składy
28
Schulte
19
Russell-Rowe
31
Moreira
21
Cheberko
18
Amundsen
23
Farsi
7
Chambost
6
Nagbe
25
Zawadzki
27
Arfsten
10
Marachlian
1
Brady
9
Cuypers
15
Gutman
3
Elliott
4
DÃaz
24
Jr
23
Acosta
35
Jr.
19
Bamba
17
Gutierrez
11
Zinckernagel
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | Mansilla | 0 | 0 | 4.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 12 | Jones | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 13 | Jackson | 0 | 0 | 10.00 (90.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 20 | Jones | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 24 | Bush | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 29 | Mrowka | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 44 | Brown | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 45 | Presthus | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 46 | Adams | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 28 | Schulte | 0 | 0 | 57.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 11 | ||||||||||||||
| 19 | Russell-Rowe | 0 | 0 | 19.00 (84.00%) | 4.00 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2 | ||||||||||||||
| 31 | |
Moreira | 0 | 0 | 70.00 (93.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 21 | Cheberko | 0 | 0 | 123.00 (86.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 4 | ||||||||||||||
| 18 | Amundsen | 0 | 0 | 69.00 (91.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 5 | ||||||||||||||
| 23 | Farsi | 0 | 0 | 30.00 (83.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 6 | ||||||||||||||
| 7 | |
Chambost | 0 | 0 | 42.00 (89.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 6 | Nagbe | 0 | 0 | 47.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 8 | ||||||||||||||
| 25 | Zawadzki | 0 | 0 | 49.00 (94.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 9 | ||||||||||||||
| 27 | Arfsten | 0 | 0 | 32.00 (79.00%) | 3.00 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 10 | ||||||||||||||
| 10 | Marachlian | 0 | 0 | 29.00 (93.00%) | 4.00 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 5.00 | 0 | 0 | |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | Rogers | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 12 | Barlow | 0 | 0 | 7.00 (57.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 22 | Pineda | 0 | 0 | 23.00 (81.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 25 | Gal | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 26 | Glasgow | 0 | 0 | 7.00 (83.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 34 | |
González | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 36 | Reynolds | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 45 | Moreno | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 47 | Williams | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 1 | Brady | 0 | 0 | 17.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 11 | ||||||||||||||
| 9 | Cuypers | 0 | 0 | 12.00 (85.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 5 | ||||||||||||||
| 15 | Gutman | 0 | 0 | 33.00 (83.00%) | 2.00 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 4 | ||||||||||||||
| 3 | Elliott | 0 | 0 | 65.00 (88.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 3 | ||||||||||||||
| 4 | DÃaz | 0 | 0 | 57.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2 | ||||||||||||||
| 24 | Jr | 0 | 0 | 31.00 (80.00%) | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 7 | ||||||||||||||
| 23 | Acosta | 0 | 0 | 54.00 (96.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | |
| 6 | ||||||||||||||
| 35 | Jr. | 0 | 0 | 28.00 (96.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 10 | ||||||||||||||
| 19 | |
Bamba | 0 | 0 | 39.00 (72.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 17 | Gutierrez | 0 | 0 | 62.00 (80.00%) | 3.00 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 8 | ||||||||||||||
| 11 | Zinckernagel | 0 | 0 | 13.00 (77.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zapowiedź meczu Columbus Crew - Chicago Fire
Dru?yna Columbus Crew znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (22 miejsce). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 0 punktów.
W 0 meczach zdobyli bramek, co daje ?redni? goli na mecz. spotka? zako?czy?o si? wygran?, remisem. Odnie?li pora?ek. W % meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W % meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W meczach Columbus Crew nie straci? bramki. W spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Team Chicago Fire currently is on lower place in table (30 position). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 0 punktów.
??cznie rozegrali 0 w tym sezonie. Wygra? meczów, zako?czy?o si? remisem. zostali pokonani. W % meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W % meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W meczach Chicago Fire nie straci? bramki. W spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: na mecz
Bezpo?rednie mecze: Columbus Crew wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Columbus Crew wygranych 26 meczów , Chicago Fire wygra?a 23 spotka?, by?o 24 remisów. W 42 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 59 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 44 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Columbus Crew Chicago Fire
Tabela ligowa tutaj




Liga amerykańska MLS
4