Clermont Foot vs Lorient
Posiadanie piłki
- Clermont Foot 53%
- Lorient 47%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
40
Djoco
20
Zedadka
4
Hountondji
36
Seidu
12
N'Simba
25
Gastien
10
Cunha
7
Magnin
8
Berthomier
18
Rashani
9
Kyei
1
Dreyer
17
Mende
15
Laporte
19
Petrot
25
Goff
8
Innocent
28
Lauriente
23
Monconduit
10
Fee
11
Boisgard
13
Moffi
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 40 | Djoco | 0 | 0 | 23.00 (73.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Defence | ||||||||||||||
| 20 | |
Zedadka | 0 | 0 | 42.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 4 | |
Hountondji | 0 | 0 | 57.00 (77.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 36 | |
Seidu | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | N'Simba | 0 | 0 | 49.00 (81.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 | |
| Midfield | ||||||||||||||
| 25 | |
Gastien | 0 | 0 | 94.00 (84.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Cunha | 0 | 0 | 21.00 (76.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 7 | |
Magnin | 0 | 0 | 42.00 (73.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | |
Berthomier | 0 | 0 | 62.00 (90.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 18 | |
Rashani | 0 | 0 | 25.00 (60.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 9 | |
Kyei | 0 | 0 | 11.00 (72.00%) | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | Desmas | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 5 | |
Billong | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Khaoui | 0 | 0 | 4.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Allevinah | 0 | 0 | 8.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Ogier | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | Busquets | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 23 | |
Phojo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Dossou | 0 | 0 | 2.00 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | Bayo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Doubtful | ||||||||||||||
| 17 | Albert | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Suspended | ||||||||||||||
| 19 | |
Samed | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Unavailable | ||||||||||||||
| 26 | Hamel | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Dreyer | 0 | 0 | 32.00 (71.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 17 | |
Mende | 0 | 0 | 31.00 (61.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 15 | |
Laporte | 0 | 0 | 66.00 (80.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Petrot | 0 | 0 | 70.00 (88.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 25 | |
Goff | 0 | 0 | 54.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 8 | |
Innocent | 0 | 0 | 50.00 (86.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 28 | Lauriente | 0 | 0 | 26.00 (88.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 23 | |
Monconduit | 0 | 0 | 40.00 (70.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 10 | Fee | 0 | 0 | 48.00 (81.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 4.00 | 0 | 0 | |
| 11 | Boisgard | 0 | 0 | 23.00 (78.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | |
| Forward | ||||||||||||||
| 13 | Moffi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 2 | |
Carioca | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Jenz | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 7 | |
Diarra | 0 | 0 | 8.00 (62.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 9 | |
Kone | 0 | 0 | 4.00 (100.00%) | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | Hergault | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 21 | |
Morel | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | Soumano | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 30 | |
Nardi | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 38 | |
Ouattara | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Suspended | ||||||||||||||
| 6 | |
Abergel | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Doubtful | ||||||||||||||
| 18 | |
Lemoine | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 20 | |
Loric | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Clermont Foot - Lorient
Team Clermont Foot currently is on lower place in table (16 position). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 7 punktów. Clermont Foot nie wygrali meczu od 2 spotka?. Najwi?cej bramek w Liga francuska dla Clermont Foot zdobyli: Mohamed Bayo 10 goli, Elbasan Rashani 6 goli, Jason Berthomier 1 goli. Najwi?cej bramek wypracowa?: Mohamed Bayo 2 asyst, Elbasan Rashani 4 asyst, Jason Berthomier 5 asyst.
W spotkaniu nie wyst?pi? Salis Abdul Samed z powodu zawieszenia.
??cznie rozegrali 27 w tym sezonie. Wygra? 7 meczów, 7 zako?czy?o si? remisem. 13 zostali pokonani. W 48.15% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 74.07% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 7 meczach Clermont Foot nie straci? bramki. W 12 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.00 na mecz
Dru?yna Lorient znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 18 miejsce. Ostatnie 5 spotka? zako?czyli bilansem 7 punktów. Nie przegra?a meczu na wyje?dzie od 2 spotka?. Zawodnicy Lorient w Liga francuska z najwi?ksz? liczb? bramek: Terem Moffi 4 goli, Armand Lauriente 4 goli, Thomas Monconduit 3 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Terem Moffi 3 asyst, Armand Lauriente 1 asyst, Thomas Monconduit 2 asyst.
Kontuzje w dru?ynie Lorient: Samuel Loric.
Zawodnicy Laurent Abergel nie b?d? mogli wyst?pi? w spotkaniu z powodu zawieszenia (kartki itp).
W 27 meczach zdobyli 22 bramek, co daje ?redni? 0.81 goli na mecz. 5 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 9 remisem. Odnie?li 13 pora?ek. W 37.04% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 66.67% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 7 meczach Lorient nie straci? bramki. W 14 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: Lorient wygra?a wi?cej bezpo?rednich meczów. Clermont Foot wygranych 4 meczów , Lorient wygra?a 6 spotka?, by?o 5 remisów. W 3 meczach suma goli by?a wi?ksza ni? 2.5 (Over 2.5), i w 10 meczów dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). W 4 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y przynajmniej jedn? bramk? (Obie dru?yny strzel? gola).
Wi?cej statystyk i porównanie obu dru?yn znajdziesz tutaj: H2H Clermont Foot Lorient
Tabela ligowa tutaj




Liga francuska
0

