Celta Vigo vs Nice
Posiadanie piłki
- Celta Vigo 65%
- Nice 35%
Statystyki meczowe
| Corner Kicks |
| Yellow Cards |
| Red cards |
Składy
13
Radu
10
Aspas
18
Duran
15
MartÃnez
12
Arroyo
2
Starfelt
20
Alonso
23
Alvarez
8
Beltran
16
González
5
Carreira
80
Diouf
8
Sanson
90
Benjamin
25
Cho
26
Bard
28
Bah
37
Oppong
2
Abdi
99
Samed
20
Louchet
92
Clauss
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | |
Villar | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | |
Garcia | 0 | 0 | 18.00 (94.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Moriba | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Iglesias | 0 | 0 | 12.00 (67.00%) | 4.00 | 1.00 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Blanc | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 11 | |
Cervi | 0 | 0 | 3.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | Sousa | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 17 | GarcÃa | 0 | 0 | 20.00 (100.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 21 | |
Ristic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | Sotelo | 0 | 0 | 22.00 (100.00%) | 2.00 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 24 | Dominguez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 32 | Galiano | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 13 | |
Radu | 0 | 0 | 13.00 (77.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 10 | |
Aspas | 0 | 0 | 56.00 (75.00%) | 5.00 | 2.00 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 18 | Duran | 0 | 0 | 22.00 (95.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 11 | ||||||||||||||
| 15 | MartÃnez | 0 | 0 | 43.00 (93.00%) | 3.00 | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | |
| 2 | ||||||||||||||
| 12 | Arroyo | 0 | 0 | 95.00 (93.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 3 | ||||||||||||||
| 2 | |
Starfelt | 0 | 0 | 46.00 (94.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 20 | |
Alonso | 0 | 0 | 91.00 (95.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 23 | Alvarez | 0 | 0 | 16.00 (69.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 6 | ||||||||||||||
| 8 | |
Beltran | 0 | 0 | 45.00 (98.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 16 | González | 0 | 0 | 46.00 (87.00%) | 3.00 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 8 | ||||||||||||||
| 5 | Carreira | 0 | 0 | 59.00 (95.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 | |
Boga | 0 | 0 | 2.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | Diop | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 21 | Jansson | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 22 | |
Alvaro | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | Vanhoutte | 0 | 0 | 7.00 (100.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 30 | Żelazowski | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 31 | |
Dupe | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 33 | Mendy | 0 | 0 | 3.00 (25.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 39 | Coulibaly | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 47 | Gouveia | 0 | 0 | 4.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 48 | Alvarenga | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 49 | Nguene | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 80 | |
Diouf | 0 | 0 | 40.00 (73.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | ||||||||||||||
| 8 | |
Sanson | 0 | 0 | 18.00 (72.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 90 | Benjamin | 0 | 0 | 16.00 (69.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 9 | ||||||||||||||
| 25 | Cho | 0 | 0 | 6.00 (100.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 4 | ||||||||||||||
| 26 | Bard | 0 | 0 | 47.00 (70.00%) | 1.00 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 7.00 | 0 | 0 | |
| 3 | ||||||||||||||
| 28 | Bah | 0 | 0 | 40.00 (98.00%) | 1.00 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 2 | ||||||||||||||
| 37 | Oppong | 0 | 0 | 43.00 (91.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 8 | ||||||||||||||
| 2 | |
Abdi | 0 | 0 | 22.00 (76.00%) | 4.00 | 1.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 99 | |
Samed | 0 | 0 | 33.00 (94.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 20 | Louchet | 0 | 0 | 27.00 (78.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 5 | ||||||||||||||
| 92 | |
Clauss | 0 | 0 | 16.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Celta Vigo - Nice
Dru?yna Celta Vigo znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (24 miejsce). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 3 punktów. Do siatki w tym sezonie w Liga Europy najlepiej strzelali zawodnicy Borja Iglesias 2 goli, Williot Swedberg 1 goli, Iago Aspas 1 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? Nice. Najwi?cej asyst w klubie maj?: , Williot Swedberg 1 asyst.
W 2 meczach zdobyli 4 bramek, co daje ?redni? 2.00 goli na mecz. 1 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 0 remisem. Odnie?li 1 pora?ek. W 100.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 100.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 0 meczach Celta Vigo nie straci? bramki. W 2 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Team Nice currently is on lower place in table (33 position). Ostatnie 5 spotka? zako?czyli bilansem 0 punktów. Najwi?cej bramek w Liga Europy dla Nice zdobyli: Moffi 1 goli, Omoruyi Benjamin 1 goli.
??cznie rozegrali 2 w tym sezonie. Wygra? 0 meczów, 0 zako?czy?o si? remisem. 2 zostali pokonani. W 100.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 100.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 0 meczach Nice nie straci? bramki. W 2 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.00 na mecz




Liga Europy
2