Celta Vigo vs Levante
Posiadanie piłki
- Celta Vigo 54%
- Levante 46%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
1
Villar
20
Vazquez
18
Aidoo
24
Murillo
29
Fontan
14
Tapia
23
Mendez
6
Suarez
9
Nolito
22
Mina
10
Aspas
34
Cardenas
15
Postigo
6
Duarte
14
Vezo
18
Frutos
22
Melero
4
Suarez
10
Bardi
19
Clerc
29
Cantero
9
Roger
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 1 | |
Villar | 0 | 0 | 26.00 (34.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 20 | |
Vazquez | 0 | 0 | 42.00 (66.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 18 | |
Aidoo | 0 | 0 | 28.00 (85.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Murillo | 0 | 0 | 41.00 (90.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 29 | Fontan | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Midfield | ||||||||||||||
| 14 | |
Tapia | 0 | 0 | 18.00 (77.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 23 | |
Mendez | 0 | 0 | 44.00 (84.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 6 | |
Suarez | 0 | 0 | 53.00 (88.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 9 | |
Nolito | 0 | 0 | 38.00 (76.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 22 | |
Mina | 0 | 0 | 22.00 (68.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Aspas | 0 | 0 | 28.00 (67.00%) | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 4 | |
Araujo | 0 | 0 | 14.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Beltran | 0 | 0 | 35.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | |
Ferreyra | 0 | 0 | 2.00 (100.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Junca | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Caricol | 0 | 0 | 15.00 (86.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | |
Solari | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | Baeza | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 41 | Sequeira | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Injured | ||||||||||||||
| 1 | |
Alvarez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Mor | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | |
Blanco | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 34 | |
Cardenas | 0 | 0 | 23.00 (73.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 15 | |
Postigo | 0 | 0 | 30.00 (66.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Duarte | 0 | 0 | 32.00 (65.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | |
Vezo | 0 | 0 | 45.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 18 | Frutos | 0 | 0 | 22.00 (72.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 22 | |
Melero | 0 | 0 | 27.00 (81.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 4 | |
Suarez | 0 | 0 | 39.00 (74.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Bardi | 0 | 0 | 29.00 (68.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 19 | |
Clerc | 0 | 0 | 34.00 (64.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 29 | Cantero | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 9 | |
Roger | 0 | 0 | 16.00 (87.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 2 | Son | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 3 | |
Tono | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Leon | 0 | 0 | 2.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | |
Morales | 0 | 0 | 2.00 (100.00%) | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | |
Aitor | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Rochina | 0 | 0 | 15.00 (60.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 20 | |
Miramon | 0 | 0 | 6.00 (66.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | Gomez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 23 | |
Coke | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | |
Doukoure | 0 | 0 | 5.00 (80.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Doubtful | ||||||||||||||
| 5 | |
Radoja | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Suspended | ||||||||||||||
| 12 | Malsa | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Doubtful | ||||||||||||||
| 17 | |
Vukcevic | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 24 | |
Campana | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Celta Vigo - Levante
Dru?yna Celta Vigo znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (10 miejsce). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 7 punktów. Do siatki w tym sezonie w Liga hiszpa?ska najlepiej strzelali zawodnicy Iago Aspas 13 goli, Santi Mina 8 goli, Nolito 6 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? Levante. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Iago Aspas 10 asyst, Santi Mina 2 asyst, Nolito 5 asyst.
Kontuzjowani zawodnicy Celta Vigo: Sergio Alvarez, Emre Mor, Ruben Blanco.
W 33 meczach zdobyli 44 bramek, co daje ?redni? 1.33 goli na mecz. 10 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 11 remisem. Odnie?li 12 pora?ek. W 51.52% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 87.88% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 7 meczach Celta Vigo nie straci? bramki. W 20 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Levante znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (12 miejsce). Levante w 5 ostatnich meczach zdoby?a 3 punktów. Levante nie wygrali meczu od 3 spotka?. Najwi?cej bramek w Liga hiszpa?ska dla Levante zdobyli: Roger 11 goli, Jose Luis Morales 10 goli, Jorge de Frutos 4 goli. Najwi?cej bramek wypracowa?: Roger 2 asyst, Jose Luis Morales 3 asyst, Jorge de Frutos 7 asyst.
W Levante nie wyst?pi? z powodu konktuzji: Jose Campana.
W spotkaniu nie wyst?pi? Mickael Malsa z powodu zawieszenia.
??cznie rozegrali 33 w tym sezonie. Wygra? 9 meczów, 11 zako?czy?o si? remisem. 13 zostali pokonani. W 36.36% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 75.76% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 4 meczach Levante nie straci? bramki. W 19 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 1.15 na mecz
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: Celta Vigo. Ostatnie mecze obu dru?yn: 10 wygranych Celta Vigo, 6 wygranych Levante, 5 remisów. W 11 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 15 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 14 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Liga hiszpańska
2


