Celta Vigo vs Huesca
Posiadanie piłki
- Celta Vigo 59%
- Huesca 41%
Statystyki meczowe
| Shots |
| Shots on Goal |
| Shots off Goal |
| Blocked Shots |
| Free Kicks |
| Corner Kicks |
| Offsides |
| Throw-in |
| Goalkeeper Saves |
| Fouls |
| Yellow Cards |
| Total Passes |
| Completed Passes |
| Goal attempts |
| Shots inside box |
| Shots outside box |
| Dangerous attacks |
| Red cards |
Składy
13
Blanco
2
Mallo
4
Araujo
3
Costas
17
Junca
23
Mendez
5
Yokuslu
21
Jozabed
19
Boufal
9
Gomez
10
Aspas
25
Jovanovic
24
Miramon
14
Pulido
3
Etxeita
15
Akapo
23
Musto
6
Gomez
11
Gallar
17
Rivera
7
Ferreiro
9
Hernandez
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 13 | |
Blanco | 0 | 0 | 21.00 (60.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 2 | |
Mallo | 0 | 0 | 33.00 (80.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 4 | |
Araujo | 0 | 0 | 43.00 (89.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | |
Costas | 0 | 0 | 49.00 (84.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 17 | |
Junca | 0 | 0 | 25.00 (80.00%) | 2.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 23 | |
Mendez | 0 | 0 | 10.00 (50.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 4.00 | 0 | 0 |
| 5 | |
Yokuslu | 0 | 0 | 53.00 (84.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 21 | |
Jozabed | 0 | 0 | 48.00 (85.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Boufal | 0 | 0 | 26.00 (83.00%) | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 9 | |
Gomez | 0 | 0 | 14.00 (82.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 10 | |
Aspas | 0 | 0 | 20.00 (74.00%) | 4.00 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Alvarez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | |
Mor | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Beltran | 0 | 0 | 9.00 (90.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Hjulsager | 0 | 0 | 10.00 (83.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | |
Vazquez | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Cabral | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | |
Alonso | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 14 | |
Lobotka | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Jensen | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goalkeeper | ||||||||||||||
| 25 | |
Jovanovic | 0 | 0 | 8.00 (29.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Defence | ||||||||||||||
| 24 | |
Miramon | 0 | 0 | 24.00 (77.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 14 | |
Pulido | 0 | 0 | 21.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 3 | |
Etxeita | 0 | 0 | 13.00 (68.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| 15 | |
Akapo | 0 | 0 | 14.00 (70.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Midfield | ||||||||||||||
| 23 | |
Musto | 0 | 0 | 10.00 (66.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | |
Gomez | 0 | 0 | 34.00 (81.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Gallar | 0 | 0 | 3.00 (30.00%) | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 17 | |
Rivera | 0 | 0 | 18.00 (66.00%) | 2.00 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 |
| 7 | |
Ferreiro | 0 | 0 | 13.00 (76.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 |
| Forward | ||||||||||||||
| 9 | |
Hernandez | 0 | 0 | 12.00 (57.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| Substitute player | ||||||||||||||
| 1 | |
Werner | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | |
Aguilera | 0 | 0 | 21.00 (95.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | |
Longo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | |
Insua | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Avila | 0 | 0 | 2.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 2.00 | 0 | 0 |
| 21 | |
Gurler | 0 | 0 | 9.00 (64.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Sastre | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured | ||||||||||||||
| 4 | |
Semedo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Melero | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | |
Luisinho | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Celta Vigo - Huesca
Dru?yna Celta Vigo znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (15 miejsce). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 4 punktów. Od 3 meczów nie zaznali smaku wygranej. Do siatki w tym sezonie w Liga hiszpa?ska najlepiej strzelali zawodnicy Iago Aspas 8 goli, Maximiliano Gomez 7 goli, Brais Mendez 3 goli. B?d? musieli by? dobrze pilnowani przez obron? Huesca. Najwi?cej asyst w klubie maj?: Iago Aspas 1 asyst, Maximiliano Gomez 4 asyst, Brais Mendez 3 asyst.
W 13 meczach zdobyli 23 bramek, co daje ?redni? 1.77 goli na mecz. 3 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 5 remisem. Odnie?li 5 pora?ek. W 61.54% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 92.31% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 2 meczach Celta Vigo nie straci? bramki. W 10 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Huesca znajduje si? w spadkowej cz??ci tabeli. 20 miejsce. Ostatnie 5 spotka? zako?czyli bilansem 2 punktów. Huesca nie wygrali meczu od 12 spotka?. Najwi?cej bramek w Liga hiszpa?ska dla Huesca zdobyli: Alex Gallar 3 goli, Xabier Etxeita 2 goli, Moi Gomez 1 goli. Najwi?cej bramek wypracowa?: , Moi Gomez 2 asyst.
W Huesca nie wyst?pi? z powodu konktuzji: Luisinho.
??cznie rozegrali 13 w tym sezonie. Wygra? 1 meczów, 4 zako?czy?o si? remisem. 8 zostali pokonani. W 53.85% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 76.92% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 0 meczach Huesca nie straci? bramki. W 8 spotkaniach ka?da dru?yna w meczu strzeli?a bramk? (both teams to score). ?rednia bramek: 0.92 na mecz
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: Huesca. Ostatnie mecze obu dru?yn: 2 wygranych Celta Vigo, 3 wygranych Huesca, 3 remisów. W 3 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 5 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 4 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Liga hiszpańska
2

