Cagliari vs Empoli
Posiadanie piłki
- Cagliari 61%
- Empoli 39%
Statystyki meczowe
| Corner Kicks |
| Yellow Cards |
| Red cards |
Składy
22
Scuffet
77
Luvumbo
91
Piccoli
28
Zappa
26
Mina
6
Luperto
19
Zortea
29
Makoumbou
18
Marin
14
Deiola
3
Augello
23
Vasquez
99
Esposito
21
Viti
34
Ismajili
2
Goglichidze
3
Pezzella
5
Grassi
8
Anjorin
11
Gyasi
6
Henderson
29
Colombo
93
Maleh
Podstawowy skład
Rezerwowi
Statystyki piłkarzy
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | |
Ciocci | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | |
Adopo | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Lapadula | 0 | 0 | 2.00 (50.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | |
Viola | 0 | 0 | 11.00 (82.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 21 | |
Jankto | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | |
Wieteska | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | |
Palomino | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 30 | |
Pavoletti | 0 | 0 | 22.00 (45.00%) | 4.00 | 1.00 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 33 | Obert | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 37 | Azzi | 0 | 0 | 15.00 (79.00%) | 2.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 70 | |
Gaetano | 0 | 0 | 8.00 (88.00%) | 4.00 | 0 | 1.00 | 3.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 71 | Sherri | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 80 | Mutandwa | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 97 | Felici | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 | ||||||||||||||
| 22 | |
Scuffet | 0 | 0 | 39.00 (74.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | ||||||||||||||
| 77 | Luvumbo | 0 | 0 | 10.00 (80.00%) | 2.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 11 | ||||||||||||||
| 91 | |
Piccoli | 0 | 0 | 18.00 (56.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | ||||||||||||||
| 28 | Zappa | 0 | 0 | 56.00 (86.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 3 | ||||||||||||||
| 26 | |
Mina | 0 | 0 | 63.00 (89.00%) | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 6 | |
Luperto | 0 | 0 | 49.00 (86.00%) | 2.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 5 | ||||||||||||||
| 19 | |
Zortea | 0 | 0 | 37.00 (81.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 29 | Makoumbou | 0 | 0 | 24.00 (71.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | |
| 7 | ||||||||||||||
| 18 | |
Marin | 0 | 0 | 37.00 (86.00%) | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 8 | ||||||||||||||
| 14 | |
Deiola | 0 | 0 | 29.00 (76.00%) | 2.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 3 | |
Augello | 0 | 0 | 32.00 (63.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| N | Piłkarz | B | A | P | S | Sc | Sz | Sn | Sp | Fz | Fp | ŻK | CK | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 | |
Sambia | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | |
Pellegri | 0 | 0 | 0 (%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | Seghetti | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 13 | |
Cacace | 0 | 0 | 7.00 (71.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | |
Solbakken | 0 | 0 | 8.00 (75.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | |
Ekong | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | |
Sciglio | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 31 | Tosto | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 32 | |
Haas | 0 | 0 | 8.00 (63.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 35 | Marianucci | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 90 | Konate | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 98 | |
Brancolini | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1 | ||||||||||||||
| 23 | Vasquez | 0 | 0 | 29.00 (57.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 11 | ||||||||||||||
| 99 | |
Esposito | 0 | 0 | 40.00 (60.00%) | 3.00 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 4 | ||||||||||||||
| 21 | |
Viti | 0 | 0 | 30.00 (77.00%) | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 |
| 3 | ||||||||||||||
| 34 | Ismajili | 0 | 0 | 27.00 (63.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 2 | ||||||||||||||
| 2 | Goglichidze | 0 | 0 | 22.00 (77.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 8 | ||||||||||||||
| 3 | |
Pezzella | 0 | 0 | 12.00 (58.00%) | 1.00 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0 | 0 | 2.00 | 0 | 0 |
| 7 | ||||||||||||||
| 5 | |
Grassi | 0 | 0 | 31.00 (74.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 6 | ||||||||||||||
| 8 | Anjorin | 0 | 0 | 22.00 (77.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.00 | 0 | 0 | |
| 5 | ||||||||||||||
| 11 | Gyasi | 0 | 0 | 22.00 (50.00%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | |
| 10 | ||||||||||||||
| 6 | |
Henderson | 0 | 0 | 22.00 (82.00%) | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0 | 0 |
| 9 | ||||||||||||||
| 29 | Colombo | 0 | 0 | 13.00 (62.00%) | 3.00 | 2.00 | 0 | 1.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 93 | |
Maleh | 0 | 0 | 0 (%) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Zapowiedź meczu Cagliari - Empoli
Team Cagliari currently is on lower place in table (19 position). W 5 ostatnich meczach dru?yna zdoby?a 2 punktów. Zawodnicy Cagliari w Serie A z najwi?ksz? liczb? bramek: Roberto Piccoli 1 goli. Najwi?cej asyst w klubie maj?: , Sebastiano Luperto 1 asyst.
W 4 meczach zdobyli 1 bramek, co daje ?redni? 0.25 goli na mecz. 0 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 2 remisem. Odnie?li 2 pora?ek. W 25.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 50.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 1 meczach Cagliari nie straci? bramki. W 1 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Dru?yna Empoli znajduje si? w ?rodkowej cz??ci tabeli. (7 miejsce). Forma dru?yny wygl?da nast?puj?co: W ostatnich 5 meczach zdobyli 6 punktów. Empoli nie wygrali meczu od 2 spotka?. Czo?owi zawodnicy Empoli w Serie A to Gyasi 2 goli, Lorenzo Colombo 1 goli. Zawodnicy , Lorenzo Colombo 1 asyst, Giuseppe Pezzella 1 asyst b?d? musieli by? bardzo dobrze pilnowani przez obro?ców Cagliari, gdy? maj? najwi?cej asyst.
W 4 meczach zdobyli 3 bramek, co daje ?redni? 0.75 goli na mecz. 1 spotka? zako?czy?o si? wygran?, 3 remisem. Odnie?li 0 pora?ek. W 25.00% meczach suma bramek w meczu wynios?a ponad 2.5 goal (Over 2.5). W 50.00% meczach suma bramek by?a wi?ksza ni? 1.5 gola(Over 1.5). W 2 meczach Empoli nie straci? bramki. W 2 spotkaniach obie dru?yny strzeli?y bramk?.
Bezpo?rednie mecze: zazwyczaj ko?czy?y si? wygran?: Empoli. Ostatnie mecze obu dru?yn: 6 wygranych Cagliari, 10 wygranych Empoli, 5 remisów. W 11 meczach suma goli by?a wi?ksza od 2.5 (Over 2.5). W 17 meczach dru?yny strzeli?y wi?cej ni? 1.5 gola (Over 1.5). 10 meczów obesrowali?my bramki dla obu zespo?ów.
Je?li chcesz porówna? obie dru?yny lub sprawdzi? ich statystyki kliknij tutaj
Tabel? ligow? oraz statystyki ligi: Tabela i statystyki




Serie A
0